Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
11. feb 2010

ja budem robiť asi len z 1/2 dávky

buksy
11. feb 2010

ahojteee

jej win dik za recept... tak asi aj u nas budu langose hehe

dnes som bola u zubarky a pytala som sa ze ako je to s tymi detskymi pastami...tak vraj su robene tak aby sa nic nestalo ked dietatko prehltne pastu....
maju nizky obsah fluoru...ale vraj vobec nieje potrebne pouzivat pastu...staci od dvoch rokov ale je to na kazdom rodicovy samozrejme..

my sme dnes mali tiez dost rozhadzanu noc.. vcera petka nespala cez den vobec takze som cakala ze v noci to bude horsie... sice sa zobudila tak ako vacsinou okolo druhej vypila mlieko a spala dalej ale potom o siestej bola hore a chcela sa hrat...tak ja som lezala s nou v detskej a ked mi stale nosila nejaku hracku ja som jej vzdy povedala ze sa este nejdeme hrat ze este musim spinkat hehe...pochopila to po hodine 🙂 a potom spala este do desiatej

felixko
11. feb 2010

ahojte,
goga aj ja som si bola na ÚP pre rozhodnutie o zvýšenom RP 😉

baby ja som včera robila plnené zemiaky, veľká mňamka. zemiaky rozpolíte, vydlabete,naplníte praženicou z 4vajec, na kúsky pokrájanej klobásy,šampiňonov a cibulky /ja dávam aj zvyšky vydlabaných zemiakov/. potom sa zemiačky trochu polejú olejom, alebo masťou a dajú sa zapiecť. po upečení ich polievam kyslou smotanou. je to úžasné 😀

annie13
11. feb 2010

moje rozhodnutie o RP sa stratilo, vraj mi to poslali, do vlastnych ruk a mne nedoslo nic
ale schvalili mi to, tetka mi dala podpisat papier ze sa vzdavam odvolania a
ale tak ako goga, zanika mi narok kedze zacinam matersku teda uz som od osmeho na materskej

ka3n
11. feb 2010

ahojte..tak my sme mali vcera doma tatinka, aj dnes a mozno aj zajtra..ale pracuje na pc...maly mi spi tri hodky a ked sa zobudi idem odbalit novu cyklosedacku co nam prisla, ale potom ju este pekne schovame do pivnice..

ja som dnes robila iba rajcinovu polievku a na vecer si dame nejake masko 🙂

vejinka
11. feb 2010

ahojte baby..ked tu citam o jedle tak mam zaludok niekde v krku.. 😅

winona24
autor
11. feb 2010

veji tak nečítaj 😅

estella
11. feb 2010

kamilka ja verim ze sa coskoro v materskom centre stretneme...ved si dame vedite ked uz budete ok a naplanujeme to aby sa tam spolu pohrali.... 🙂
a toho krvacania sa neboj to je z toho odsavania...preto treba casto zvhlcovat nostek morkou vodou aby mal sliznicu vhlku..nam dokonca imunologocka kazala aby som mu davala aj 10krat denne nech ta mosrka voda zabije vsetko zle co tam nema byt....

win tyu vzdy hodis take dobre receptiky....to maso s tatarskou sme robili a bolo to vyborneee...mnaaaam dlho som nic take dobre nejedla...

winona24
autor
11. feb 2010

estell to aj mne strašne chutilo....juuuj....mňam..... 😝

eweny
11. feb 2010

winon, ake masko?..ja som nepostrehla..

eweny
11. feb 2010

hmmm, ja nemam narok na zvysenu matersku 😒 nesplnam tie ich kriteria..

winona24
autor
11. feb 2010

to fakt eweny???? 😕 😕

eweny
11. feb 2010

winon,presne tak..zostavam na starom rodicovskom prispevku..

eweny
11. feb 2010

nuz pozriem aka je to dobrota..dakujem 🙂

winona24
autor
11. feb 2010

eweny a čo nespĺňaš???? si nerobila pred tehu??? či krátko?

eweny
11. feb 2010

winon,robila som cez urad prace..vedena stale ako nezamestnana..kaslat na nich..ked budeme planovat druhe babo,budem si to dobrovolne platit,nech mi to potom vyda..

luciankasebastianko
11. feb 2010

ahojte 😉 níč nové dnes maly sme návštevu moj synček sa predviedol ako sobček 😝 a mrchoš 😔

evicka1
11. feb 2010

ahojte
no dnes ste tu toho nakecali 😀
my sme boli na plejsoch to je take lyziarske stredisko pri krompachoch hugo sa tam znicil a ja som si aj zasnowboardovala 😅 super
synator sice trsoku trucoval ked sme sli teraz spat, kedze cely den nespal az cestou domov o siestej vytuhol , takze dostat ho do postele umenie
no teraz uz chrupka a mamka sa napchava sladkym 😀

winona24
autor
11. feb 2010

😔 prišla som Vám zaželať dobrú noc

claudinka
12. feb 2010

ahojte mamule
tak ja mam za sebou noc 😒 😒

winona24
autor
12. feb 2010

čo claudi??? čo sa stalo????

DOBRÉ RÁNKO 😉 😉 😉

johnie
12. feb 2010

caute
aky mate? my celkom dobry...vcera mala povedala papagaj-som odpadla, pekne cisto>pomaly dobiehame maximka 😎
baby treba pas pre malu ked chceme ist s nou von? ja s muzom pasy nemame. co je lepsie potom dat urobit jej alebo urobit si jeden z nas a dat ju zapisat?
dik za rady 😉

winona24
autor
12. feb 2010

johnie tak ak Vy nemáte,tak jej rovno dajte spraviť pas a hotovo...... 😉

že papagáj....u nás je papagáj PAPA

annie13
12. feb 2010

ahojte
teraz mi volal svokor len co som sa rozculila takze si nechame peniaze utekat pomedzi prsty a taketo kecy, robia s MM u jedneho zamestnavatela a mzdarka do neho ze preco som jej neposlala potvrdenie zo SP o prijme t.j. materska za rok 2008 a ked som sa pytala tak ze nic netreba
davali ste to niektora MM do prace?
ked mam zamestnavatela Bratislavu to potvrdenie mam ziadat zo SP v BA alebo zo SP v ZV
HELLLLLLLLP 😲

buksy
12. feb 2010

ahojte
johnie my sme malej davali pas robit asi ked mala mesiac hehe
to bola ina sranda...
ale je vam to vyhodnejsie aj my sme preto dali robit malej pas lebo my nemame uz platne...
mas to na dva roky a stalo to vtedy nejakych 250sk

zuzana1710
12. feb 2010

ahojte maminky,chcem sa spytat ci uz niektora ste boli s drobcom na ocnom kvoli utekaniu ocka..ak ano,tak ako prebiehalo vysetrenie??? 🙄

johnie
12. feb 2010

tak uz mame odfotenu herecku.. do 3tyzdnov ma svoj pasik za 8euri 😉 na dva roky
zuz neboli sme nemam sajnu ako to prebieha 😉

goga03
12. feb 2010

annie ja som to potvrdenie davala, aby si MM mohol odratat danovy bonus na dieta.
ziadala som v meste trvaleho bydliska, lebo odtial mi socialka vyplacala matersku

winona24
autor
12. feb 2010

http://www.choredieta.sk/index.php/oci/skulenie...

http://www.zzz.sk/?clanok=370

zuz určite to nie je bolestivé vyšetrenie..... 😉