Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ba80
12. feb 2010

ahojteeeeeeeee... 🙂
my mame za sebou prvu preventivnu prehliadku u zubnika... ani hubu neotvorila... 😀 😀 ...ale hlavne, ze je papier...

my sme si dali malu zapisat, je to len za 3€ a pochybujem, ze najblizsie 2 roky bude niekam cestovat bez nas... 😀

zanin
12. feb 2010

Baby je povinne ist s malym ku zubarovi tak ako je to u dospelych?

ba80
12. feb 2010

ze vraj hej... ale ja ju musim trenovat, chceme dat pecatit... 😀 😎

ka3n
12. feb 2010

ahojte...ba80 ja by som maleho ani do ordinacie nedostala, nieto este ho posadit na kreslo 🙂) a ani som to nejako nesledovala tak neviem, ci povinne alebo nie..ale nechystam sa s nim k zubarovi, ved by som dosla o nervy :((

Johnie, my sme dali malemu spravit pas min. rok a to len preto, lebo ja mam svoj este na stare priezvisko a tak akokeby som ho ani nemala..a tak malemu plati este do buduceho roku tak by som ho dala vyuzila tento rok..no neviem..

My sme boli vonku a total mokry sme dosli domov..ale dobre bolo.

ka3n
12. feb 2010

baby a vcera mi prisla ta cyklosedacka..tak kedy pride jaro 🙂) ????

ba80
12. feb 2010

ka3, ona sedela na mne, pomaly rozoberala instrumenty a pila vodicku, co jej sestricka cvrkla do poharika, ale zuby ukazat ani za svet... 😀 😀
...a potom silno branila mna, ked mi isli vrtat a nesli sme jej vysvetlit, ze maminku to neboli a ze mi nerobia nic zle... ale potom to asi pochopila a hrala sa s tatinom, kym ma dokoncili... 😎 🙂

ka3n
12. feb 2010

🙂) nooo ja sa rovnako bojim zubara ako maly, tak tam radsej ani mooc nechodim..

winona24
autor
12. feb 2010

ka3n nápodobne.... 🙂

annie13
12. feb 2010

goga dik v pondelok tam zajdem, do rana som tak ochorela ze az este vecer nic, a teraz nadcha, sople, hrdlo, teplota a nic si nemozem zobrat

buksy
12. feb 2010

annie zober si homeo
to mozes bez problemov...

vejinka
12. feb 2010

ahojte aj ja som dala potvrdenie zo SP muzovi na danove a on dav aj danove na Erika mna len pripise k svojmu danovemu a erikovi robi nove a vraj dostaneme slusnu kopku penazi ...teraz som si zacala znova platit DNP z najvyssieho a uvidime ci mi to vyjde a bude zasa pekna materska..a dnes mi doslo z SP rozhodnutie ze mi priznavaju ocerku na maleho z decembra z toho najvyssieho..a pritom som cakala ze dva dni dostanem z najvyssieho a ostatne dni z najnizsieho kedze som platila minimum cely rok 2009 ale tak milo ma prekvapili..a kedze teraz som nabehla na maximum cely rok 2010 a 2011 budem ocerku cerpat z najvyysieho..ono je to platenie DNP dobra vec ..statu nedarujem ani euro. 😉
inak mi je furt zle..uz len cakam kedy ma hodia do nemocky ze nic nejem 😔

vejinka
12. feb 2010

ale neda sa to len tak ze urobite daneove na dieta...musi mat nejaky produkt napriklad stavebne sporenie alebo nieco kde plati dan..a potom oni mu odrataju tu dan a vratia vam peniaze...ale ked nesporite detom tak danove priznanie osobitne sa vam neoplati..lebo by vam ho ani neuznali takto nejak mi to vysvetlil muz

claudinka
12. feb 2010

aaale nic sa nestalo.. len vcera sme mali stretko zo ZS, ja som ho organizovala 😀 a kedze na FB sa potvrdilo iba par ludi a este k tomu snezilo, tak som si povedala, ze sa tam nebudem srat kvoli styrom ludom, s ktorymi som aj tak v kontakte.. tak som nesla a tolko ludi mi volalo, ze kde sme 😠 😠 aj triedna, no ale ich problem, mali dat vediet ze pridu ale o to neslo.. v noci mi pisal spoluziak, ze zhanaju cislo na dalsej spoluziacky rodicov, lebo je s nou zle.. spoluziacka je jedna z mojich lepsich kamaratiek, tak som rychlo mu volala a ze ju brala zachranka, lebo vypila 6 tequil a odpadla.. tak sme zhanali cislo na jej rodicov, nakoniec ich on po dvoch hodinach zohnal a zavolal im, ze ju zobrali do nemocky, ale uz jej otec tam bol.. som nemohla do tretej v noci zazmurit oci, mi z toho bolo nejako divne.. aj dalsi dvaja spoluziaci sa spili do nemoty, ich museli odvazat az do bytu, no konec.. a dnes som s tou kamoskou volala a vdaka tomu alkoholu jej zistili, ze ma cukrovku a idu ju na to liecit 😀

claudinka
12. feb 2010

win tusim ty si dala link na zapekane kuracie prsia.. ja som pisala v komentaroch toho receptu, ze je bombovyyy 😀 😀 jednoduchy a vyborny

miriam24
12. feb 2010

Ahojte .. jaaj ja mam dnes nervy jak hovado .. rano mi volala muz ze ide vytahovat kolegov kamion co sa zrazil s tym ceskym autobusom .. a ze povodne mal byt v nom on .. ja som ostala taka vystrasena aj ked viem ze tam nastastie s nim nesedel ale aj tak ked mi povedal ze spolujazcova strana bola dost v zlom stave a ze keby tam sedel tak uz asi nezije .. boze si to nechcem ani predstavit

claudi .. a mas aj ty ten link na tie kuracie prsia?

claudinka
12. feb 2010

kukuk nikto nikde?
my sme dnes trosku premiestnovali doma nabytek, v utorok nam doniesol svokor novu sedacku do obyvky a tu, co tam bola, sme dali malemu do izby a da sa spravit z toho aj postel.. a dnes sme preniesli pocitac z detskej sem do spalne, tak teraz muzik kuka telku v obyvke a maly spi v izbe svojej.. aj cez obed tam spal, musela som sice lezat pri nom, aby zaspal, ale uvidime, aka bude prva noc.. tipujem, ze dvestokrat dojde k nam do postele 😀 ale sak on si postupne zvykne 😀 😀

luciankasebastianko
12. feb 2010

ahojte 😉 johnie ja som dala tiež malého zapísať do našich pasov za 3 € na 5 rokov 😉 miriam 😕
claudika 😅 😀

claudinka
13. feb 2010

ahojte, tak nakoniec z toho spania nic nebolo.. maly isiel pred spanim maleho pozriet a zhodnotil, ze je to prilis vysoko a je to nebezpecne pre neho, kedze on furt cestuje v noci v nasej posteli, ze nech si nezlomi vazy a doniesol ho do postele, ze mu nemam kazit detstvo, ze si chce s nim este uzit tie chvile v posteli, lebo teraz je stale pri nom 😝

ka3n
13. feb 2010

ahojte..baby tak ja to co som dnes zazila uz nechcem nikdy zazit...nieco okolo 10.30 sme zobrali aj neterku, Matusk a vybrali sme sa do TT do maxu, ze my si nakúpime potraviny, milan si bol peniazky vybrat a reku sa decka pohraju...ako sme presli pac..odbocka smer TT sa nasa cesta zmenila na nocnu moru, vsade same auta v jarku, zafúkane, odhrnáče chodila, aj nejaka fréza ci co muz vravel, ledva sme videla na dva metre...ja som sa celu cestu modlila a naspat reku pojdeme inou starou cestou a mialn si to nakoniec rozmyslel, ze tam chodi malo aut, ze to bude este horsie tak sme isli po starej smer SC...uz pred Hrncarovcami total vsetko zafukane, uz som myslela, ze sa ani nedostaneme domov a v tom hlasia, ze pri Cifery dve auta v jarku :(( no otras, hned mi aj slzy vyhrkli..tak pekne slimacim krokom sme isli dalej a v tom sme uz vobec nic nevideli ani kde je cesta, boooze baby vsetko uplne biele a uz som myslela na najhorsie...dve deti v aute, vonku fukalo total, kosa...vsade samy sneh...a tak pekne ideme ideme a v tom vystrazný červený trojuholnik a tak hovorim milanovi otoc to lebo sa dalej nedostaneme a zapadneme tu, ale on isiel dalej a nakoniec ten červ. troj. bol preto, lebo pred nami dalsie skrizene auta....nastastie isli auta aj oproti tak sme pokracovali v ceste dalej, ked som zbadala odhrnák tak som bola trosku stastnejsia, ale v zdravy sme dosli domov a teraz si uzivame teplucko domova ....ani k sestre na oslavu narodenin dnes nejdeme...nechcem uz nic riskovat..

Booooze baby len ten pocit, ze vsade kam som pozrela vsetko biele, ani cesta nebola vidiet..niiiic :((( ... uz nikdy nepojdem do tt ked bude fúúúkat :((

rony253
13. feb 2010

ahojte, TAk Sara si pospala 2 hodky od dvanastej uz sa aj naobedovala, druhe jedlo bude papat neskor. idem nieco popratovat.
Ka3n chvala bohu ze ste dosli v poriadku, aj tu fuci a snezi jak sialene.

terezicka
13. feb 2010

Ahojte 😎
Tak ja sa od štvrtka večera cítim dosť zle, keď Marek odišiel vo štvrtok do roboty tak ma chytila taká veľká triaška že až. Neskutočne ma triaslo, nejako som Lucku poriadila a išla spať, no mne bola strašná zima a kus teplejšie mi začalo byť až keď som vyšla spod sprchy. Večer som mala potom aj dosť zvýšenú teplotu 38,9°C...No a včera ráno som išla ku gyndošovi na tú folikulometriu, už keď som videla ako sa tváril keď mi robil sono tak som vedela že asi ďalší mesiac je v prdeli. Len mi povedal že na to že som 11 DC tak folikul mal byť rozhodne väčší a že uvidíme v utorok na kontrole ale veľkú šancu tomu nedáva. Tak asi potom zas lieky mi dá a dúfam že s nimi sa nám raz dva podarí.
Lucka bola zatiaľ so svokrou, celkom ok, len samozrejme keď som prišla tak Lucka sa odo mňa nechcela už ani pohnúť - to robí vždy keď s ňou nie som a potom prídem. No ale moja svokra bola presvedčená o tom že ona je už veľmi unavená ( bolo 11:30 ) a že je ešte malá, tak aby som ju ešte dávala spávať cez deň 2x...A nedala sa ani za svet presvedčiť o tom, že sa bojí aby som jej zas neodišla preč. Keď sme vyšli s Luckou hore, tak bola úplne v pohode potom, žiadne náznaky únavy, bez problémov vydržala do 13-tej ako každý deň...No ale vysvetli to niekomu kto si to nechce dať vysvetliť...
Ja mám ešte vždy zvýšenú teplotu, len dúfam že mi to rýchlo prejde lebo zajtra chceme ísť k našim, keď že sestra sa dnes vracia z nemocnice a nechcem ju niečim nakaziť...Lucka je v pohode, tá je zatiaľ imúnna ( klop, klop )

terezicka
13. feb 2010

Tie plienky v Lidl som aj ja včera kúpila, Lucka už mala prvú v noci a dnes som zbadala na riťke že má 3 vyrážky ale nemôžem s istotou povedať že z nich. Uvidíme keď jej zas dám tú plienku že čo ...Môže to mať zo včerajšieho precikania sa cez obedný spánok, celé brucho mala total mokré keď vstala. A keď som ju prezliekala tak som jej našla v plienkach ešte 2 magnetky - totižto Lucka si dáva za body magnetky alebo také malé hračky. Ja som jej ich povyberala, myslela som si že všetky ale dve som ešte našla a boli super ocikané aj tie 😀

annie13
13. feb 2010

terezicka to asi bude z tych magnetiek ako to zucinkovalo s cikanim, ale je to mile ze si dava hracky za body
ja mam teploty stale, uz aj Branik ma sople Janko ho zobral k svokrovcom neda sa mi lezat, neskutocne ma boli hlava, male v kuse kope, mam herpes, no radost
my sme kupili 9 balikov a pohóda ale na noc davam pampers tieto len cez den

ka3n
13. feb 2010

ahojte..ja som kupila minule v tescu tie pampers v akcii a to vysla jedna plienka na 4sk tusim tak tie davam teraz stale ine ani nemam..
..som taka rada, ze som v bezpeci domov..aj ked so svokrou /ale doma 🙂) a v zdravi!

Terezka, aj ja si myslim, ze to mozno zucinkovalo s tymi magnetkami a ked bola mokra mozno preto..alebo skus jej ich dat najskor iba na den a neskor aj na noc.

annie13
13. feb 2010

ka3n to ti verim ze si rada ze ste v poriadku doma, tiez mam strach z tychto snehovych kalamit a ked je maly v aute

vejinka
13. feb 2010

ahojte no tak tu nieje sneh teda je ale zalostne malo..ale zasa kalamity vam nezavidim
inak mne je cele dni len zima drkoce ma furt hlava sa mi toci ako na kolotoci boli ...brucho boli krize bolia no krasa..a nemozem nic jest 😔 lebo sa bojim ze vsetko vygrciam ako vcera 🙄

vejinka
13. feb 2010

my sme kupili 6 baleni tych plienok lidl a veru som milo prekvapena ...ale bude ich mat len cez den ked som tak ratala vsetky plienky co sme kupili tak mame cca 900ks ..no akurat do jary potom sa pekne zacneme oducat tiez sme kupili minule v tescu tie tri balenia a dalsie 4 sme mali doma my pampers davame len na noc alebo ked ide von teraz este dominame tesco plienky a potom lidlacke a potom hypernovacke tie su az do 25 kil

vejinka
13. feb 2010

a nasla som na mmb receptik ..zajtra bdue na obed
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1722