Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
18. feb 2010

ew manzel vstava o 5:30 do prace tak to sa vzdy zobudim, ale potom spim dalej len dnes som vstala kvoli hokeju, zajtra by mal byt dalsi, ale to neuvidim, lebo idem na krv na AFP testy

eweny
18. feb 2010

Evitka,tak je to teda..no my budeme zrejme zas zajtra vstavat..hoci ziadne zazraky sa asi neudeju a skonci to tak ako dnes..

Pekne ti tie tyzdne pribudaju 🙂 nejak to leti..

winona24
autor
18. feb 2010

no ahojte....tak aj u mňa fungoval budík o šiestej dnes a nasrdili ma pekne...hneď z rána tlak 220/120.... 😀 😀 😀

bréééééééé ránko

felixko
18. feb 2010

ahojte,
takže návšteva svokry absolvovaná. hneď ako prišla mi hovorí, aha, tento zub mi dnes trhali ☹ ☹ ☹ ja som len sklopila zrak 😝

baby, Ninka je tiež poriadne mrzutá, neviem, či z toho očkovania, alebo sú to zúbky. včera sme s ňou boli po dlhej dobe v Tescu, nemohla som ju dať ani do košíka sadnúť, lebo revala na celé Tesco, bola nalepená na mne, stále opakovala mama, mamá, všetci sa po nás otáčali, tak sme poriadne ani nenakúpili, ešte sme aj chleba a rožky zabudli kúpiť, tak sme boli večer s mužom hladní, ešteže sme mali palacinky 🙂 aj vaše deti sú takéto ustráchané, keď s nimi idete niekam do obchodu?. inokedy sa tak malá nesprávala, neviem, čo to do nej teraz vošlo. väčšinou je spoločenská, ničoho sa nebojí...ale je pravda, že sme s ňou dávno nikde neboli vo väčšom nákup.centre, väčšinou, keď ideme na nákup, necháme ju niekomu strážiť.

evitkamalicka
18. feb 2010

ew no hej pribudaju, za chvilu rodim 😀 😀 😀 😀

rony253
18. feb 2010

ahojte, takze Sara dostala o deviatej ibuprofenovy sirupcek, lebo jej tie ocaky daju zabrat, stolicky sme prezili len s gelikom ale ocne presne ako ste hovorili su vraj najhorsie tak uz to aj vidim, hore ma uz pekne opuchnute teda zacinajuci opuch a je na nevydrzanie, nervozna stale len palece, ani na 1 cm sa odnej nemozem pohnut, len sa dnes od piatej vlacime na rukach, od piatej do pol seidmej len mrcala a mrncala v intervaloch a potom sme uz chodili po byte na rukach a nic sa jej enapcilo. prstekom si tlacila dasienak hore, no amm dost, chuda moje. do desiatej sa ako tak ukludnila a pohrali sme sa, bolo vidno ze ibuprofen ucinkuje a pred chvilou zaspala. idem daco varit.

ollako
18. feb 2010

Ahojte dievcence, tak moj maly ma nejake divne noci o jednej sa zobudi a do pol stvrtej nie a nie zaspat 🙄 toto trva zhruba tyzden, potom par noci celkom v klude a potom sa to opakakuje...ja neviem cim to je 😒 ci zubkami..

veji som zvedava na nive infosky 😉

evit veru to leti 😲 ze 16tt

evitkamalicka
18. feb 2010

veji kde si? uz som nedockava 😅

rony253
18. feb 2010

veji no veru tak kde si? ste dvojcatka alebo trojcatka 🙂 ozvi saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, uz sme zvedave 😅
Ola asi to budu zubky uz nech su von, lebo ja uz fakt neviem co to treba robit a hadam potom budu kludnejsi.

rony253
18. feb 2010

evit az teraz kukam 16 tt tak to veru leti, vsak annie je uz v 36 tt este mesiac a ide sa rodit... jaaaaaaaaaaaaaaaj az mam zimomriavky ale prijemneeeeeeeeee

evitkamalicka
18. feb 2010

rony no leti mi to omnoho rychlejsie ako pri Adamkovi

ollako
18. feb 2010

rony ide mu ocny zubok uz ma spicku prerezanu a myslela som,ze bude klud, ale nejako to uz dlho trva 😖 ..no a muz mi vcera povedal, ze naco budeme cakat do jesene, ze si mozme zacat pracovat na babatku aj hned, ale tieto noci s Petkom ma tak odradzaju, neviem, ci by som to zvladla, zatial sa stranim mat druhe, ale aj by som chcela malinke babuliatko v naruci 😵 vraj si to mam premysliet 😅 tak premyslam a premyslam ...

rony253
18. feb 2010

no Olla, ja si enviem ani predstavit mat teraz alebo teda o rok druhe, ja som povedla, ze az ked Sara bude mat vyse 4 rokov potom, ale ak chces ist hned na druhu matersku tak pracujte na druhom 🙂
aj u nas idu ocaky, takze dnes zacal boj a fest bolestivy, uz sem amli so stolickami pokoj a odrazu ocne... 😒

rony253
18. feb 2010

evi verim ti, lebo teraz to ani tak nevnimas, lebo mas toho dost s Adamkom a nevnimas to tak ze cakas babo, ale ked sme deti este nemali, vnimali sme kaydu prkotinku 😀

rony253
18. feb 2010

pisem rýchlo a potom poprehadzujem pismenka ale chapete nieeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

evitkamalicka
18. feb 2010

olla ved kym sa podari a kym bude babo to je este minimalne 9 mesiacov, to Petko bude iste zas iny

rony veru, pri Adamkovi mi rychlo idu dni

ka3n
18. feb 2010

ahojte..eweny, nas pichali do nohy..nie do rucicky, neviem preco..

No a ja som dnes kupila nakupny kosik pre maleho tak sa z neho vytesujem mozno viacej ako Matusko, ale zatial sa mu paci...a navecer pride kadernicka tak ide maleho strihat, uz tesim sa bojim ake to budu jedy a vresky 🙂)

ka3n
18. feb 2010

..a teraz prosim vas bude ake ockovanie najblizsie..ved ja ani neviem???

natasa8
18. feb 2010

ahojte...
k3n... mne sestricka vravela ze najblizsia poradna niekedy v 2 rokoch, ale neviem ci aj ockovanie
nas pichali do rucicky

evitkamalicka
18. feb 2010

mne dr. vravela, ze najblizsia poradna v 2,5 roku a ze ockovanie nebude, lebo ho zrusili

eweny
18. feb 2010

ka3n, do nozicky?..hmmm..uvidme kam nas pichnu..ideme dnes alebo zajtra, podla toho kedy sa teraz drobec zobudi..alebo ho budem musiet zobudit ja, aby sme to stihli..este mu dam par minut..

ollako
18. feb 2010

mne povedala v troch rokoch ockovanie aj poradna...

juj ci mam nervy, prisiel muz zo stavby,a vosiel do izby , lebo sa chcel prezliet a zobudil maleho a teraz si zmizne ako smrad.. vsak ked sa vrati, tak nech sa stara 😠 😠 😠 to som si myslela, ze si aj ja s malym pospim bo v noci vymyslal 😠 taka som nasr...ten moj chlap, netrpezlivy a nemohol vydzat, kym mu pojdem ja po veci, on otvori tie dvere ako velka voda...ach ci mam riadne nervy...

eweny
18. feb 2010

aj ja sa chystam dat maleho zas ostrihat, uz mu to poriadne narastlo..tiez chyta hysaky a nehorazne vrieska, ale to on zo vsetkeho..

predvcerom si trosku rozrezal palcek na ruke o auticko, ako sa hral..chcela som mu to trosku prelepit, to bola hysteria..vrieskal, cely spoteny, ani nadychnut sa nevladal..miestami sa ukludnil, ale ako nahle pozrel na zelepeny prstek, spustil znava..po polhodke som sa nastvala, odlepila mu ten leukoplast a on odrazu cely vyrehotany, vsetko uz bolo v najlepsom poriadku 😉

jani74
18. feb 2010
johnie
18. feb 2010

ahojte.. mame sa?

evitkamalicka
18. feb 2010

ahoj, dobre 😀

johnie
18. feb 2010

evit to jasnacka zo 16tkou v pase... 😵 nebyva ti zle?

evitkamalicka
18. feb 2010

eee nebyva, ako keby som ani tehu nebola

evitkamalicka
18. feb 2010

brusisko mam uz sice riadne, ale zatial som pribrala len kilo, co pri Adamkovi som uz mala o takom case +3kg

johnie
18. feb 2010

super. ja som tak bola so sofou.. nistaj nic mi nebolo 😎