Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

babuci
30. apr 2009

veji super clanok ten prvy. ja mam jedny topanocky a este jedny asi kupime.

vejinka
30. apr 2009

babuci dali to kocky na forume LM a zdalo sa mi potrebne aby ste to aj vy precitali lebo nas to co nevidiet vsetky caka...kupovat kvalitnu a hlavne zdravu obud pre drobcov 😉

babuci
30. apr 2009

veji my sme kupovali hned zdravotne, ale este ich nemal, lebo su mu velke.

inak maly ma nohu cislo 17 a topanky su az od 19 a uz zacina chodit, tak neviem co s nim.

vejinka
30. apr 2009

dieta sa mi uz budi...takze koncim..ale vonku to vyzera na dazd a xceli sme ist von...hmm

vejinka
30. apr 2009

babuci sikulka je tan tvoj jozko...my ani naznak lozenia ..lenivy je

vejinka
30. apr 2009

spinka dalej..uvidime do kedy

babuci
30. apr 2009

veji len jak citam, tak tie dva linky si dost protiracia s tou alinkou....

ten lekar pise, ze opatky v ziadnom pripade a na alinka pisu, ze v ziadnom pripade nema byt podosva uplne plocha..... tak mamina a teraz si vyber🙂)))

podstata je asi nekupovat tie voloviny v HM a CA, myslim tie nezdravotne topanky a inak je to ok. pre nas bol maximalne jeden druh topanociek a bolo dobre🙂)) nohy mam celkom ok🙂))))

ozaj, ktora z vas mala tie biele topanocky s LIENKOU? 🙂)))

babuci
30. apr 2009

jozino spi uz vyse hodiny a to spal doobeda cca 2 hodky

vejinka
30. apr 2009

fiha kde ste? ved to preto som dala tie clanky..lebo si proterecia..aj ked niektore rady su vyborne pri kupovani tpanociek

vejinka
30. apr 2009

dokonca som nasla aj tu temu..kuk teda hlavne EXPERTKU

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

vejinka
30. apr 2009

ale mam taky pocit ze ta osoba iba skopirovala ten prvy link co som sem davala...takze nic nove ale aspom vieme ze aj taka tema tu je..takze stoji to za to 😉

vejinka
30. apr 2009

a ja idem teraz vecerat ..vecer pridem este

miriam24
30. apr 2009

Ahojte ... tak ja uz mam vyhliadnuty jeden obchod s ortopedickou obuvou .. takze do prvych topanociek urcite zainvestuje .. ziadne od pingpongov urcite kupovat nebudem

no a dnes mam oficialne posledny den materskej dovolenky .. normalne sa trosku bojim 😕

michru
30. apr 2009

ahojte,

vidim, ze ste tu toho vela popísali 😉 .

... No teda, už učíte vaše pokladíky na nočníček, tak to skusime už aj ja s Damiankom, som zvedava na jeho reakciu, ked ho posadím na nočníček.

vejinka, dik za super info o topanočkach 🙂

vejinka
30. apr 2009

michru nemas za co moja🙂

zuzana1710
30. apr 2009

no precitala som si aj ja tie clanky o topanockach a co ja viem a aj z vlastnej skusenosti mi kazala dr kupovat zasadne topanky na miernom opatku..kedze som robila dlhe roky casnicku,tak som mala dost problemy s nohami a tak som navstivila niekolko lekarov a vsetci sa zhodli na tom miernom opatku...takze aj detom je potrebne kupit boticky na opatocku..

babu,ja som mala tie klasicke biele topanocky ..co zrejme 98% deticiek za komancov... 😀 😀 😀

jurocko
30. apr 2009

caute
mi sme boli v polsku a nic sme nekupili akurat drahy natankoval...to čo sme chceli nemali a topanky pre karinku sa mi vobec nepačili.....................................................mali pekne ale do 26 vel.a sa pytam a take ako 28,29nemate maju ale skarede otras...tak ja neviem ake jej kupim..na chlapcou mali pekne..ale tobiaskovi kupim ked bude potrebovat
dnes papal mesko,ryza,brokolica a mrkva..spapal pekne

dobru nocku idem sa najest a oddychovat

ka3n
30. apr 2009

Zuzi, aj ja som malemu kupila tie klasicke topanocky biele..a este mu krsna jedny v pOluse kupila a ja take kozene v Deichmane, ale na leto chcem este nejake sandalky..ja som strasne zaujata na boty, som taky maniak, ako pre seba, tak pre maleho.

Bubinko, v sobotu idem do mesta a posielam.

rony253
30. apr 2009

Ahojte, Sarka dnes zaspala az po pol osmej bola nejaka ziva a to asi preto, lebo poobede si pospala vyse hodinky. To je taka potvorka, ked pri nej spim cez den, tak spi aj vyše hodiny, ale ked je sama, tak len pol hodku.

Chora som jak pes a uz aj moj muz, a Sare sa sople nejako obnovili a to som si vcera myslela, ze uz je pokoj, ale asi teraz preskocil moj bacil na ňu, a este raz sopli. ked zapnem odsavacku az sa cudujem, kde sa jej tolko soplov berie. Mam taky naustok z lekarne ale je moc hruby a nemozem dobre dýchat. Musim zajtra pozret, uz dnes poobede, da sa povedat okolo piatej vyšlo slniecko, tak som ju obliekla teplejsie a sli sme sa na nasu terasu aspon trosku čerstveho vzduchu nadychat.

Predchvilkou som ju kojila a spinuška dalej.
Ja som poumyvala vsetko v kuchyni, lebo som zistila, ze nemam tie TABS do myčky, tak som umyvala ručne.
je tu niekto?

zuzana1710
30. apr 2009

ka3n,v deichmane maju pekne topanocky....som uz pozerala na par..aj tie nike,adidas su tam pekne..tiez chcem kupit tie najlepsie pre prve krocky..nepotreujem aby mala krasne,ale aby sa jej labka dobre vyvijala... 😉

rony,dufam,ze vas ta choroba rychlo prejde...vela vitaminkov papajte. 😉

zuzana1710
30. apr 2009

ka3n,ty si priamo z tt?

rony253
30. apr 2009

je toto mozne, ze tu nikto nie je?
tak asi budem musiet ist spat, aj vcera som to vypla a hned par minut na to ste uz kecali a ja nikde.
haloooooooooooooooooooooooo, chcem si pokecat.
tak nic, idem hodit sprchu.

jurocko
30. apr 2009

deichmane jeeeej aj mi uz budeme mat ten obchod v novom obchodnom dome tak som zvedava ake tam budu topanky
prave somsaosprchovala..este si chcem ist umyt vlasky 😀

jurocko
30. apr 2009

ahoj ronyyyy 😎

ka3n
30. apr 2009

nie ja som z dediny pri TT..so Slovenskej Novej Vsi to je kusok od Cifera..som tam videla aj tie znackove, ale tie az ked zacne pekne chodit..
teraz maly take trosku sandalkove, ale zatvorena pata a predok z 20eur na 10 zlacnene tak som kupila tie a potom na leto mu este take otvorene sandalky kupim..no a tie biele najdes asi aj v mojom albume, to je stara znama klasika, ale najradsej ich nosi.

Mne sa Matko berie strasne na nohy, robi kroky, sam sa stavia..My mu akurat chceme kupit tu trojkolku leonarda.

ka3n
30. apr 2009
jurocko
30. apr 2009

jeeeeeeeeej krasne su katrin bude fesaaaaaaaaaaak 🙂

johnie
30. apr 2009

ahojte, spinkate uz? ja sa hlasim z notebooku... bola som dnes podpisat dodatok v praci a od pondelka zacinam makat...
dufam ze to vsetci v zdravi prezijeme...

rony253
30. apr 2009

aha ho, tu je predsa volakto................
no z nosa mi tecie požehnane, len soplim a kycham, az sa bojim ist spat k malej.

rony253
30. apr 2009

dievcence, prajem vam dobru noc
Johnie a tebe drzim palce, neviem sice co ides a kde robit, ale urcite to zvladnes a kde das malu? prepac,ze sa pýtam, len asi nie som v obraze. papa