Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

ani3012
19. nov 2010

@mamartinka veď v tej base neotehotnela,nie ? 😀

do kedy by mali dávať odsúdené ? ja mám taký pocit,že do Vianoc...teda to nemám žiadnu infošku,iba ja si to myslím 😉

@eva7780 za reklamy mi ani nehovor,ja som už prestala pozerať aj talent.... 😝 😝 😝
minule dávali niečo,skončilo to,začala reklama-začal seriál(krimi) a 4 min. nato dali reklamu.Síce ma zaujal začiatok,ale tak som bola nahnevaná,že som to vypla a išla spať.

mamartinka
19. nov 2010

@ani3012 Ja viem.Ale tak jej to povedal David.Zeby bol nerad keby bola tehotna a v base.

mamartinka
20. nov 2010

Odsudene utorok 23.11.(Nepokoj)Bárbi (HANA VAGNEROVÁ) sa rozhodne pomstiť Matějovi (JAN PLOUHAR) za to, že odmietol jej prejavy náklonnosti. Magorka (GABRIELA DZURÍKOVÁ) sa stále nevie dostať k svojim peniazom. Začína sa vyhrážať Anjelovi (ANNA JAVORKOVÁ). Tá nedokáže pohnúť so svojím do krvi urazeným manželom. Batmana (PETER KOČIŠ) konečne prebrali z umelého spánku. Až teraz je možné zistiť, aký je jeho zdravotný stav po nešťastnej udalosti z knižnice. Gigin (JUDITA HANSMAN) právnik k nej privedie jej strýka. Mal by jej pomôcť pri obhajobe. Brenda (ZUZANA PORUBJAKOVÁ) sa začína čoraz viac odcudzovať Grófke (ELENA PODZÁMSKA). Popy (ZUZANA KONEČNÁ) to využíva vo svoj prospech. Riaditeľka Majerová (KAMILA MAGÁLOVÁ) zisťuje pravý dôvod, pre ktorý Matěja preložili na Slovensko. Magorka sa rozhodne poslať Mychajla (JEVGENIJ LIBEZŇUK) za Jankovičom (FRANTIŠEK KOVÁR). Evu (ZUZANA MAURÉRY) čaká prekvapenie, ktoré zásadne zmení jej život.

mamartinka
20. nov 2010

Odsudene Stvrtok 25.11(Vitazstva a Prehry)Evu (ZUZANA MAURÉRY) konečne čaká odvolací proces. Pomôže jej v ňom výsledok súdu Gigi (JUDITA HANSMAN). Conan (BRANISLAV DEÁK) má na základe rozhovoru s Bárbiným bratom Borisom (PAVEL ŘEZNÍČEK) pochybnosti o Matějovi (JAN PLOUHAR). Eva prezradí Anjelovi (ANNA JAVORKOVÁ) tajomstvo. Grófka (ELENA PODZÁMSKA) je nútená slúžiť Nevade (HANA GREGOROVÁ). Priepasť medzi Grófkou a Brendou (ZUZANA PORUBJAKOVÁ) sa stále prehlbuje. Ale Brenda s Popy (ZUZANA KONEČNÁ) začínajú tvoriť nerozlučnú dvojicu. Hurvínek (DUŠAN CINKOTA) spraví chybu, ktorá Nevadu pripraví o peniaze. Tomeková (ANDREA KARNASOVÁ) má stále väčšie problémy zvládať svoju prácu. Dostáva sa do konfliktu s Kápom (JAROSLAV MOTTL). Riaditeľka Majerová (KAMILA MAGÁLOVÁ) láme Magorku (GABRIELA DZURÍKOVÁ) na spoluprácu, chce, aby donášala na ostatné odsúdené. Eva spochybňuje svoj vzťah s Dávidom (PAVEL VIŠŇOVSKÝ), vzniká medzi nimi napätie, ktorému on nerozumie. Jankoviča (FRANTIŠEK KOVÁR) vyhľadali Mychajlo (JEVGENIJ LIBEZŇUK) s Vasilom (BRANISLAV MATUŠČIN). Chcú od neho peniaze...

cestovatelkaandrea
22. nov 2010

@mamartinka nebude nahodou tento utorok to co si sem dala, ze bude vo stvrtok. ved to co ma byt v utorok uz bolo.

mamartinka
22. nov 2010

@cestovatelkaandrea Som si nevsimla.IDEM TO NAPRAVIT.

mamartinka
22. nov 2010

@cestovatelkaandrea Vsade pisu zatial dej co bude zajtra to iste co uz bolo minuly tyzden.Tak neviem.

cestovatelkaandrea
22. nov 2010

@mamartinka no tak si pri najhorsom pozrieme prekvapenu Evu pri tehotenskom teste druhy krat 😉

mamartinka
22. nov 2010

@cestovatelkaandrea no som zvedava ako David zareaguje.Ale Eva ze ma zasa skoncit na samotke.To bude tusim buduci tyzden?

cestovatelkaandrea
23. nov 2010

@mamartinka ved uvidime, ale ja si myslim,ze nakoniec sa budu tesit na babatko 😀 😀

zuzul1310
23. nov 2010

Ešte na strane 23 som písala že Eva je podľa mňa tehotná a mala som pravdu...super, že Gigi sa môže vrátiť do stredného stupňa. Chúďa Magorka sa zblázni tri dni na samotke... Teraz keď už seriál končí sa mi páči viac ako kedykoľvek predtým...a to som pozerala od začiatku...

sjuzi
24. nov 2010

@zuzul1310 ja to isté... normálne mi bude ľúto, keď to všetko skončí... ale vyzerá, že ešte 5-6 dielov dajú, kým sa to všetko porieši... asi tak to tých Vianoc to vychádza... ☹

zuzul1310
24. nov 2010

@sjuzi aj mne to bude ľúto, normálne by som si vedela predstaviť keby pokračovali v seriály ďalej tak že Eva by už bola vonku z basy, čakala bábo, občas navštívila tie baby v base, Anjel by bola zasa s katarom, pustili by ju tak by spolu šťastne žili a tak...taká pohodička s happy endom 🙂

sjuzi
24. nov 2010

@zuzul1310 hmmm, možno, ale zas by bolo blbé, keby to nemalo konca ako Panelák, či Ordinácia, kde už fakt nevedia, čo by do scenára vymysleli... Mne sa páči práve ten scenár Odsúdených, že má hlavu a pätu a asi bohužiaľ aj svoj koniec... 😒 Ale tak to má byť... a možno príde dačo lepšie potom...

zuzul1310
24. nov 2010

@sjuzi Panelák pozerávam, Ordináciu som pri tretej sérii prestala kvôli Paneláku a Odsúdené som veľmi často chcela prestať pozerať, hlavne pri druhej sérii som niektoré diely aj vynechala, lebo mi to pripadalo veľmi drastické, ale teraz som sa k tomu vrátila keďže je to záver a naozaj ma to baví viac ako predtým.

mamartinka
25. nov 2010

Eva asi o babetko Pride.Zacne totiz krvacat.

zuzul1310
26. nov 2010

@mamartinka to neznamená že o bábätko príde, krvácala som počas tehotenstva asi tri či 4 krát....brala som lieky, bola som v kľudovom režime a bábo som vynosila...dúfam že bábätko jej zostane, chcem aby boli s Dávidom šťastná rodinka... 🙂

mamartinka
26. nov 2010

@zuzul1310 Dnes som citala ze Eva sa svojím tehotenstvom pripravila o možnosť podmienečného prepustenia. A musí priznať pravdu o svojom tehotenstve aj svojej rodine.

ani3012
26. nov 2010

@mamartinka včera som mm vravela novinky za farmára,predtým o odsúdených,sem tam aj za Panelák mu poviem,že čo bude a on nechápe,že odkiaľ to mám 😀
ďakujééém aj za odkazy,aj keď na ne nereagujem,tak ich čítam 😉

mamartinka
26. nov 2010

@ani3012 😀 Dakujem.

zuzul1310
26. nov 2010

@mamartinka to ma mrzí, škoda, dúfala som že ju čoskoro pustia

mamartinka
27. nov 2010

Odsudene Utorok 30.11(Rozhodnutie) Popy s Brendou obviňujú Nevadu, že vďaka nej prehrali svoje peniaze. Chcú ich späť. Eva sa vracia zo súdu, ktorý konečne vyhrala. Bárbi nedokáže pochopiť, že Eva sa neteší tak, ako by si predstavovala. Mychajla nechcú pustiť na návštevu Magorky. Tá je stále na samotke. Mychajlo je presvedčený, že Majerová jeho ženu trestá kvôli nemu. Tomeková si očividne zasadne na Gigi. Kápo musí situáciu riešiť. Tomekovej hrozí, že ju postaví mimo službu. Grófka nechápe, prečo jej Brenda zamlčala, že prostredníctvom Hurvínka začala stávkovať. Grófka si uvedomuje, že sa jej Brenda vzdiaľuje čoraz viac. Matěj si chce s Bárbi konečne vyjasniť incident, ktorý sa medzi nimi odohral. Bárbi sa bude musieť rozhodnúť, či Matěja potopí, alebo mu pomôže. Ťažké rozhodnutie čaká i Evu.

mamartinka
27. nov 2010

Odsudene Stvrtok 02.12(Vyhra) Eva sa dostáva na ošetrovňu. Katar je ochotný kryť ju a nenahlásiť jej skutočný problém. Magorka žiada Anjela, aby klamala cudzineckej polícii, ktorá vyšetruje okolnosti jej sobáša. Tomeková sa snaží cvičiť s Batmanom. On nevidí zmysel. Majerová rieši, či Katar zneužil svoje právomoci. Konfrontuje Lenku so sfalšovaným receptom na lieky. Popy s Brendou naletia Nevade na zámerne zlý tip a vsadia si ďalšie peniaze. Dávid ponúka Romanovi dohodu ohľadne rozvodu. Majerová neverí Bárbinmu priznaniu. Myslí si, že ju k nemu Matěj prinútil výmenou za lieky. Rozhodne sa teda testovať Bárbi na drogy. Lenka odmieta ďalej kryť Tomekovú. Nevada s Magorkou vyčítajú Gigi, že prezradila Grófke, že Magorka má znovu peniaze.

mamartinka
28. nov 2010

Posledny diel Odsudene Stvrtok 16.11(Vianoce) Príbehy odsúdených žien sa uzatvárajú. Eva porodí dieťa, ktoré sa hneď po narodení stáva predmetom pomsty Veľkého Lojza. Tomu Eva kedysi pri autonehode zabila syna a právnik Dávid ho dostal do basy. Boxer výslovne zakazuje Hurvínkovi akýkoľvek kontakt s Brendou. Tá začína v base získavať výsadné postavenie. Preberá Grófkinu pozíciu a ponúka jej spojenectvo. Magorke sa podarí na Brendu nastražiť pascu. Anjel ľutuje, že si s Katarom kedysi začala. On jej sľubuje, že sa pokúsi presvedčiť Majerovú, aby Anjela vrátila do ambulancie. Dávid žiada probačného úradníka Dubinu, aby vynechal Evu zo svojej chorej nenávisti. Gigi sa po rokoch túži stretnúť so svojou matkou. Tomeková si chce vziať Batmana z nemocnice domov.Eva necakane dostava predvolanie do väzenia...

mamartinka
28. nov 2010

A v Utorok povie Eva Davidovi ze je tehotna.Sa uz tesim ako zareaguje David.

vieraj
28. nov 2010

@mamartinka precitala sm zhrnutie poslednej casti, ale nejako mi nesedi datum a vsetko akosi narychlo. Eva uz aj porodi? 😕 😕

mamartinka
28. nov 2010

No tak pisu. 🙂