Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

mamartinka
2. dec 2010

http://www.pluska.sk/zena/rozhovory/gabika-dzur... Prepacte toto uz som tu tusim raz dala.

zuzul1310
2. dec 2010

@vieraj už len ten dátum tam nesedí a bolo by to dosť skoro ukončené...a nejako divne, dieťa predmetom pomsty...to snád nemá byť koniec seriálu aby dieťatko bolo predmetom pomsty, to potom maximálne oľutujem, že som pri tom zabíjala čas....

stanca22
3. dec 2010

Baby, myslite ze to dieta nepotrati?

majina.b
3. dec 2010

16.12 /štvrtok / je posledná časť

podľa mňa do konca serialu Eva neporodí- to by bol veľky skok v deji- ale len ju prepustia domov

stanca22
3. dec 2010

@majina.b pre mna by to chcelo este pokracovanie 😀

majina.b
3. dec 2010

@stanca22
a čo v pokračovaní??? pôrod, rozvod, svadba...... dej vo väznici tých čo ešte sedia..... točilo by sa to vždy dookola

a koľko vlastne Eva dostala trest v prvej sérií? keď jej ešte ostáva rok

ani3012
3. dec 2010

@majina.b súhlasím s tebou 🙂 ako sa povie v najlepšom prestať 😉

mamartinka
5. dec 2010

Odsudene Utorok 07.12(Odhalenie)Oslava narodenín Vrbovskej sa bacharom trochu vymkne spod kontroly. Boxer dá Brende možnosť, aby ho mala prečo vydierať. Na bujarý večierok najviac doplatia Katar s Kápom. Nevada pochopí, že Magorka nechtiac dopomohla Brende a Popy k výhre, za ktorú ale môžu vďačiť hlavne jej tipu. Brenda chce u Nevady vykúpiť Grófkin dlh, tá ale odmieta. Batman prechádza fázou vzdoru. Absolútne odmieta pomoc Tomekovej. Riaditeľka Majerová požiada Bárbinho brata Borisa Blažeka o stretnutie. Chce si uňho objasniť Matějovu minulosť. Gigi nechápe, prečo Brenda verí Popy a nie Grófke. Anjel zisťuje, že Lenka s Katarom si už tykajú. Žiarli čoraz viac. Eve sa v dielni urobí zle, začína znovu krvácať.

mamartinka
5. dec 2010

Odsudene Stvrtok 09.12(Prachy) Eva sa svojím tehotenstvom pripravila o možnosť podmienečného prepustenia. Majerová zúri, myslí si, že Eva s Dávidom to vymysleli schválne, ako právnickú fintu. Na Evino tehotenstvo doplatí i Conan. Bárbi vyčíta Eve, že jej nepovedala, že čaká dieťa. Eva ju prosí, aby zachovala diskrétnosť. Brenda s Popy rozbehli v base nový kšeft, ale Grófku z neho úplne vynechali. Magorke niekto ukradne všetky peniaze. Navyše ju niekto falošne obviní, že ukrýva nôž. Kápo nariadi filcung. Grófke je podozrivé, že Brende pri filcungu bachari nezabavili peniaze, ktoré ukrývala v cele. Za Anjelom prichádza manžel. Chce sa zmieriť. Eva musí priznať pravdu o svojom tehotenstve aj svojej rodine.

mamartinka
7. dec 2010

Na buduci stvrtok 16.12 ide posledna cast odsudene.

mamartinka
7. dec 2010

A Eva zas krvaca 😝

mamartinka
11. dec 2010

Odsudene Utorok 14.12(Tiene Minulosti)Batman stále nemá vôľu ani chuť žiť. Núti Tomekovú, aby mu pomohla. Tá sa opäť radí s Anjelom. Brenda s Popy tlačia na Monču, aby im vrátila peniaze. Magorka je presvedčená, že Brenda s Boxerom idú spoločne v krádeži jej peňazí. Magorke ale nikto neverí. Evin otec Milan Hoffman dohadzuje právnikovi Dávidovi novú prácu, má totiž pozastavenú advokátsku prax. Conan je nasadený na riaditeľku Majerovú. Anjel je nešťastná z Katara. Považuje ich vzťah za skončený. Kápo má stále problém s kolegyňou Vrbovskou. Evu prepúšťajú domov. Má prerušený trest. Na starosť ju dostáva probačný úradník Dubina. Ten má však nevybavené účty z minulosti s Dávidom. Je jasné, že Evu nenechá na pokoji. Odsudene- Finale Serialu Stvrtok 16.12(Vianoce)Príbehy odsúdených žien sa uzatvárajú. Eva porodí dieťa, ktoré sa hneď po narodení stáva predmetom pomsty Veľkého Lojza. Tomu Eva kedysi pri autonehode zabila syna a právnik Dávid ho dostal do basy. Boxer výslovne zakazuje Hurvínkovi akýkoľvek kontakt s Brendou. Tá začína v base získavať výsadné postavenie. Preberá Grófkinu pozíciu a ponúka jej spojenectvo. Magorke sa podarí na Brendu nastražiť pascu. Anjel ľutuje, že si s Katarom kedysi začala. On jej sľubuje, že sa pokúsi presvedčiť Majerovú, aby Anjela vrátila do ambulancie. Dávid žiada probačného úradníka Dubinu, aby vynechal Evu zo svojej chorej nenávisti. Gigi sa po rokoch túži stretnúť so svojou matkou. Tomeková si chce vziať Batmana z nemocnice domov. Eva nečakane dostáva predvolanie do väzenia.

mamartinka
11. dec 2010

Som to troska schomolila dokopy.Snad nieco precitate s toho 😉

mamartinka
11. dec 2010

Baby rychlo kuk sem.Eva nam porodi Dievcatko http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/...

pepi_petra
11. dec 2010

Baby,mne vobec nejde prehrat odsudene na nete strankach Jojky,neviete kde by som si to vedela este pozriet. 😒

eva7780
12. dec 2010

skoda,že už nebude dalsia seria 😒

dadulaa
13. dec 2010

veru je to škoda, zbožňujem tento seriál a bude mi chýýýbať... 😢

sjuzi
15. dec 2010

Haha, že 200€ za mundúr... 😀 😀

pia22
15. dec 2010

Podla mojho nazoru touto seriou serial neskonci, daju par mesacnu pauzu a dalsia seria bude akoze o rok, ked sa bude mat Eva vratit do väzenia, daju na ozivenie nove postavy a ficia dalej. Neverim, ze by nechali skoncit serial s dobrou sledovanostou. Aspon dufam😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
15. dec 2010

@majdzy666 co viem tak keby bolo keby serial zacina a pokracuje na jar 😉