Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

alami
30. sep 2009

ja pozerám, pozerám...ale netuším ani ktorý práve beží diel, ani koľko častí to má 😅 viete mi niekto povedať? aby som raz nečakala zbytočne a bude už niečo iné 😀 😀 😀 😀

honey023
30. sep 2009

Alami: vraj bude 30 častí istých... ale ak má seriál úspech, tak ho zvyknú predĺžiť, takže neviem ako to vymyslia tu, možno aj napriek úspechu to ukončia po 30. častiach 😢
A včera sme videli tuším 9. časť.

alami
1. okt 2009

ok, dík, takže ešte nemusím stresovať, že mi dobrý seriál skončí 😀

lucia78lucia
1. okt 2009

Tento serial je po Panelaku a Profesionaloch dalsi oblubeny a nenechame si ujst ani jednu cast 😉

hasleerka
1. okt 2009

no začína sa všeličo rozmotávať ... vyzerá to že chcel evu niekto zabiť???

bodka13
1. okt 2009

hasler ...kadiaľ beháš 😉 😀 😀

katrin21
2. okt 2009

nepomozem si , baby, ale mne tam nesedi ta Johanidesova.. je mi nejaka nesympaticka.. ma taku siroku spodnu sanku, ze sa na nu nemozem divat... aj ked mozno dobre hra tie depresie... ale ja ju nemusim... a teraz sa vsetko toci len okolo nej

claudinka
2. okt 2009

no podla mna aj ta nehoda bola kvoli tym mafosom 😒 uz len to dokazat

lucia78lucia
2. okt 2009

No zdá sa, že Evin manžel bude pekná špina... zaplietol sa do podivných kšeftov.

minkak
2. okt 2009

claudinka urcite isli po nom-nevedeli,ze soferuje ona.... 😒

lucia78lucia
6. okt 2009

Dnes excelovala Brenda 😀

hasleerka
6. okt 2009

ja by som tipovala že vedeli že šoféruje ona, ved najlepšie sa pomstia cez rodinu, čo by z toho mali,keby zabili jeho

ralanka
6. okt 2009

no aj ja si to myslím a tým ho chceli nepriamo vydierať aby zaplatil dlhy

honey023
8. okt 2009

Inak podľa vás je kňaz kňazom? 🙂 Lebo nejak sa to nezdá akurát na jojkárskej stránke bolo písané, že nie je obyčajný kňaz. http://televizia.joj.sk/odsudene-novinky/7-10-2... No uvidíme či sa vráti Misska, alebo až do konca seriálu bude v pakárni 🙂, ako to ona hovorí.
Podľa ukážky to dnes vyzerá na zaujímavý diel, ale však vždy je to zaujímavé 😉

honey023
8. okt 2009

A ešte pozitívne je, že Odsúdené lákajú čoraz viac divákov: http://televizia.joj.sk/press/7-10-2009/clanok/...

lucia78lucia
8. okt 2009

Sakra, tak Grófke to s tými prachmi nakoniec vyjde, to je mrcha... Ten Grófkin priateľ bude vydierať jej syna a Grófka bude vydierať Nevadu, pretože jej zrejme požičia prachy.

hasleerka
9. okt 2009

nepovedala nevada koľko má odložené a ktovie kde tie prachy sú??? ...

a po včerajšku som z toho blb, ked prišiel otec toho mrtveho a tváril sa že kollára pozná len preto že zabili jeho syna ... už som zvedavá na rozuzlenie

lucaska
9. okt 2009

no grofke to asi fakt vide................. 😝 a ten knaz to ako co bolo ten bozk??????

hasleerka
9. okt 2009

lucaska tak ten bozk som ani ja nepochopila ... ja som myslela že jej dá bozk na čelo a on riadny cmuk 😖

lucia78lucia
11. okt 2009

Upútavka na utorok hovorí, že sa toho možno viac ukáže akoby sme čakali 😉

claudinka
12. okt 2009

to som zvedava 😵

honey023
13. okt 2009

Evin manžel - potom ten holohlavý vydierač (?) - mafián veľký Lojzo - zabitý malý Lojzo 🙂 -> ich vzťah je véééľmi zamotaný. Tiež som videla upútavku a vyzerá to dnes na veľmi dobrú časť... tak uvidíme 😉

hasleerka
13. okt 2009

a kto je eva??? práve pozerám že lojzov syn tam bol naozaj iba náhodou

www8www8
13. okt 2009

Hasleerka, myslíš Evu Kollárovú? Tak to je Zuzka Mauréry.

hasleerka
13. okt 2009

no ja som zle pochopila ... som myslela že honey píše: evin manžel vydierač ... už som v obraze 😀

hasleerka
13. okt 2009

tak teda tie ukážky nabudúce sa mi páčili ... mladý bachar sa nezdá, mi stále pripadá taký vylakaný

lucia78lucia
13. okt 2009

Všimli ste si na hojdačke takú ženu, bola vidieť iba zo zadu, to bol určite niekto, kto pomáha Nevade, vonku... ale páčilo sa mi ako to mala premyslené 😉

hasleerka
13. okt 2009

no grofka si myslí že jej pomáha dcéra, ale asi bude moc sklamaná ... inak tú ženu som si všimla, ale toto ma nenapadlo lucia , to by aj veru mohlo byť

honey023
13. okt 2009

Pekne sa to zamotáva a rozmotáva... vážne super, stále sa tam niečo deje 😉