Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

majina.b
7. nov 2009

niekde som čitala, že riaditeľ väznice spácha samovreždu, škoda ak by bola druhá seria tak on sa tam super hodí

anfrene
7. nov 2009

ale četl sem, že pokud by byla velká sledovanost, tak že by to i rozšířili, ale do hlavy režisérovi nevidím🙂 tak uvidíme

anfrene
9. nov 2009

nevíte proč včera jojka nevysílala reprízu Odsouzených? Pravidelně to opakovali v neděli po obědě, ale včera, když sem to zapl, tak tam byl jiný seriál a potom tam byl myslím Táta v sukni

majina.b
9. nov 2009

pre nízku nedelnu sledovanosť zrušila

anfrene
9. nov 2009

aha škoda 😀

hasleerka
9. nov 2009

no ja som si práve kukla na nete ...prišla nová posila z paneláku

chichotka
9. nov 2009

Môžete mi ešte niekto poslať o čom budú tie diely čo sa písalo na 11. strane do IP? diky

honey023
10. nov 2009

No už sa teším na dnešnú časť, dnes asi Grófku zlomia...

lucia78lucia
10. nov 2009

Gigi hrá nejakú záhadnú hru, hm... úplne ma prekvapilo, keď sa zastala Grófky.

diddi
11. nov 2009

Gigi je nejaka divna....na zaciatku bola charakterizovana ako trochu prihlupla, nechapava, rozumela len tomu bit-nebit...a teraz ako prevelice vsetkemu chape

vieraj
11. nov 2009

no a pri Brende bola super didi. ona asi fakt uverila, ze cidi sestru aj s frajerom...aj som sa zasmiala...

vieraj
11. nov 2009

nie cidi, ale vidi 😀

hasleerka
11. nov 2009

gigi je veru záhadná, už sa mi nezdá taká mrcha ako bola ... no ja som hrozne zvedavá ako to všetko ukončia

diddi
11. nov 2009

a myslite, ze bude pokracovanie...teda dalsie sezona?

hasleerka
11. nov 2009

no možno zase nové herečky a nové príbehy ... ale kde ich vezmú, keď všetky slovenské herečky tam už asi hrajú ... žeby ešte holky z paneláku 😀

diddi
11. nov 2009

a nebudu v tomto pribehu pokracovat?...ja by som dala jej muza do väzenia...a bude sa to volat "odsudeni" 😀 ..vy by ste to ako videli?..myslim pokracovanie

anfrene
12. nov 2009

já bych to viděl tak, kdyby se nejlépe ještě v první sérii vyřešil Evin případ, tahat to do dalších třiceti dílů?? No nevím, to by tomu možna uškodilo. Nebo ať se vyřeší, jak to bylo doopravdy s tou nehodou a na začátku druhé série bude Eva propuštěna a pak by se to mohlo více točit kolem Nevady a Grófky, to by ještě mohlo být zajímavé a taky že ještě bude 🙂

ankan
12. nov 2009

Nemám kedy čítať celú diskusiu ale nenapíšete mi koľko častí ten seriál má. Je super ale nikde nevidím napísané koľko častí bude.. Ďakujem.

majina.b
12. nov 2009

niečo z odsudených od susedou, je tam aj velmi pozitívna diskusia, čo sa serialu týka
http://www.barrandov.tv/49150-odsouzene?

lucia78lucia
12. nov 2009

No ja si viem predstaviť, že by to pokračovalo Odsúdenými, ale to by museli postaviť novú väznicu aj pre mužov. S tým, že by ukazovali aj ženskú väznicu a napr. Eva by mohla byť do deja zapletená tak, že ju o niečo požiada Nevada a napr. po krku jej môže ísť Grófkin frajer, pretože po odchode Evy z väznice by sa Grófka veľmi pohádala s Evou 😉

Ale priestory na novú väznicu nemajú a zrejme seriál chceli, aby mal iba 30 častí.

majina.b
12. nov 2009

dej dopredu po 27 časť, kto nechce vedieť nech ...nečíta...

http://www.barrandov.tv/49150-odsouzene?s=epizody

anfrene
15. nov 2009

tak to vypadá na šílenou zápletku ke konci, sem zvědavý jestli to bude vyřešno, nebo bude otevřený závěr a teda další série

honey023
18. nov 2009

Tak, čo hovoríte na včerajšiu časť? Inak tá vyšetrovateľka tam dáva všetkým zabrať 🙂

anfrene
18. nov 2009

včerejší díl byl výborný, napínavý, k tomu už se člověk těší na další díl jak to dopadne s Filipem. Jinak včera opět skvělý herecký výkon představitelky Magorky (G. Dzuriková). Fakt paráda 🙂 Máme ji hodně v oblibě, skvěle ji hraje a pokaždé se pobavíme. Je pravda že slovenské herečky sem moc neznal a musím uznat, že jsou hodně dobré a taky hezké. Taková E. Kerekes či Johanedis na ty se pěkně kouká 🙂 Pokud narazím na ankety seriál roku čí herečky roku, tak volím Odsouzené. Na ty naše české seriály se bohužel nedá moc dívat

vieraj
18. nov 2009

anfrene,ms pravdu. nase su naj... 🙂

lucia78lucia
19. nov 2009

To, že seriál sa chváli na Slovensku, to je normálne 🙂 , ale veľmi ma potešilo, že také pozitívne reakcie má aj v ČR (viď diskusia, čo sem dala majina.b), konečne aj českí diváci ocenili, že máme veľa šikovných hercov a že seriály u nás nie sú v plienkach ako to bolo kedysi, keď Česi chŕlili jeden seriál za druhým.

johnie
19. nov 2009

ahojte, zle si vsimam ale odrazu su odsudene nalicene? ved doteraz to tak nebolo ..ci ano?

majina.b
19. nov 2009

už v minulej časti bola h. gregorova nalíčená

bubba
20. nov 2009

ludia,ja som sa vcera zasa tak smiala...proste dzurikova je bohovska herecka a postava magorky????tá jej svedci ako víno 😀 😀 😀 😀 ťap ťap ťap zbožnujem magorku!!