Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

ciatko
4. dec 2009

madarka sa ani nemusela prezradit, mozno si Nevada mysli nieco ine, Madarka nepotvrdila, ze je agentka..

lucia78lucia
4. dec 2009

Mňa ešte napadla jedna verzia, že Maďarka sa priznala Neveda (síce nepovedala to priamo, že čo je zač... ale to je jedno), no aby mohla cez Nevada uskutočniť ten plán - chytiť toho Lukyho. Neveda aj povedala, že aby išla za Grófkou a povedala, aby si prachy vyzdvihol Luky, ale len Luky a ona dá avízo tomu vyšetrovateľovi. Proste dobrá pasca 😉.

lucia78lucia
4. dec 2009

*Nevade povedala, aby išla za Grófkou ... tak to má byť správne 🙂

mirela
autor
4. dec 2009

tiez si myslim, ze Nevada strelila na slepo a cakala na reakciu, ved ona nema co stratit. Alebo je dalsia verzia, ze si dala do suvisu rôzne situacie s madarkou a zaplo jej, ze môze byt spicel. Uz je to sice davnejsie, ale raz madarka telefonovala s detektivom a Nevada pocula koniec rozhovoru, spojila si jedno s druhym a je vysledok taky ako pise lucia78, ze potrebuju dostat Lukyho, tak spolupracuju 😉

honey023
4. dec 2009

Odsúdené sa stali Televíznou udalosťou roka 2009
http://televizia.joj.sk/odsudene-novinky/4-12-2...

dada1212
4. dec 2009

Nevada nie je hlúpa. je už skúsená, však aj z tej firmy sa jej koľko podarilo odsudziť a nikto nevie, kde dala peniaze, asi si dala do súvislosti jej správanie a tuší, že Madarka nie je vo väzení len-tak.
Je už dosť podozrivá tým správaním, napríklad tým, že chce byť s každým kamoška a za chrbtom zisťuje od každého informácie, ktoré by jej ako obyčajnej väzenkyni boli nanič. vo väzení by jej nijako nemohli.
Však aj Gigi sa zdá podozrivá...

majina.b
4. dec 2009

Nevada vypočula telefonat madarky a asi jej to došlo, bolo to 2-3 časti dozadu

labelo
5. dec 2009

co si myslite ako to dopadne s tym Evinym muzom?prevali sa,ze ju dal zabit on?

anfrene
7. dec 2009

prý se na to nějak dojde, že to byl on, ten detektiv přijde na nějaké další souvislosti a pak Romana na něčem dostanou. Podle mě chytnou i toho Lukyho. Grofka musela být pěkně v šoku, když za ní přišel detektiv a ukázal ji fotky Lukyho s jinou 😀

honey023
9. dec 2009

Tak vo štvrtok posledná časť... pomaly, ale isto sa to už včera začínalo pripravovať na záver, máme sa na čo tešiť 😉

katrin21
9. dec 2009

doprkna, ja v piatok nebudem moct pozerat, dufam, ze mi to potom zreferujete ako sa to skoncilo 😉

lotris
9. dec 2009

caute a pozerate to aj na barandove? dnes je to co bude zajtra na joj. 😉

bubba
9. dec 2009

v piatok katrin?sak v stvrtok nie?a pozries si to pekne online na joj archive... 😀 to by si si hadam nenechala ujst...

to co je ten barandov?cesky kanal?

mamartinka
9. dec 2009

Barandov je cesky kanal a tento serial uz v stvrtok ide naposledy.Potom bude chodit ako som prezil.

trinitka87
10. dec 2009

Madarka umrela, alebo ju chceli len odtial dostat, tak akoze umrela?
no asi uvidime vecer az

lotris
10. dec 2009

Madarka umrie naozaj. To som fakt necakala. Viac neprezradim 😉

lucia78lucia
10. dec 2009

Teším sa na finále upútavka vyzerá veľmi dobre... len škoda, že na II. sériu si budeme musieť počkať do jari.

ellise
10. dec 2009

no jo holky, včera to bylo fakt smutný. A to opravdu byl poslední díl? Tak zůstalo to takové otevřené to je pravda, i ta závěrečná znělka byla najednou jiná.

No tak si počkáme na jaro.

hasleerka
10. dec 2009

baby to je dnes fakt už posledná časť ... a dnes akože umrie madarka, či mi v utorok niečo ušlo???

majina.b
10. dec 2009

no bola som sa kuknuť na diskusiu tv barandov, no madarka zomrie. možno to bude fingovaná smrť, aby bolo načo nadviazať v druhej serii, madarka ako svedok...

bzuco
10. dec 2009

čo bolo na tom lístočku?....nepostrehla som ☹

lucaska
10. dec 2009

ziadny kontakt az do konca akcie......................

lucaska
10. dec 2009

noo tak to teda vyriesila..........ju nemusela zabit 😔 😔 😔 😔 😔

honey023
10. dec 2009

Ty vole 😨 😨 😨

cairka
10. dec 2009

to bola fakt posledná časť?

lucaska
10. dec 2009

cairka posledna???????????? 😕

trinitka87
10. dec 2009

ale bude pokracovanie este

honey023
10. dec 2009

Ale záver ako sa patrí... výborne spravenér, totálne otvorený koniec.

Cairka, hej, hej posledná časť I. série... ale JOJka potvrdila kvôli úspechu aj II. sériu, ktorú odvysiela asi v marci, tak zvyknú televízie nasadzovať nové série seriálov a všetky novinky.

bubba
10. dec 2009

to bolo hrozne zozrala som si vsetky nechty 😒 a to budem do jari obhryzat 😀 😀