Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

hasleerka
11. sep 2009

no veru som sa donho zažrala, ja to hrozne prežívam s tými babami, a komentujem, mm sa na mňa díva či mi nešibe ... to ked chcela Kolárová podpísať mužovi ten doklad, tak som po nej kričala nech to nerobím som aj skoro deti pobudila 😀 😀 😀

minkak
11. sep 2009

no presne 😀
ja som tiez ani nedychala,ze uz to ide podpisat 😀 no to nespravis.....och no dobre si urobila........ 😀

hasleerka
11. sep 2009

ale nechápem že ťapák nemôže predsa zakázať stretnutie starých rodičov ... možno keby sa rozviedol, tak súdny zákaz pre ňu hej, ale starí rodičia majú predsa právo či nie?.. no vôbec nie som v takýchto veciach v obraze

a ja byť starými rodičmi tak ho dám na súd, že kde je malý

minkak
11. sep 2009

no vsak sa tam vyhrazaju jeden druhemu...uvidime co poriesia... 😉

hasleerka
11. sep 2009

a koľko to má mať častí?

labelo
12. sep 2009

vidim,ze je tu dost "maniacok " co sleduju serial,aj mna by zaujimalo kolko to ma casti,lebo sa nemozem dockat ked ma ist dalsi diel 🙂
ja tak isto, ked isla podpisat ten doklad o konatelstve som na nu vykrikovala,aby nepodpisovala,ako keby ma pocule,ze?
velmi dobry serial....

diddi
12. sep 2009

myslim, ze je predtocenych 30 dielov

hasleerka
12. sep 2009

fíha to zas budem mať ešte 26 večerov plných nervákov

ellise
15. sep 2009

holky mně by zajímalo, jak dlouho jen ten Filip v kómatu, protože to začínalo odvolacím soudem. Než ju odsoudili poprvé, pak odvolání, vzhledem ke stavu soudnictví v našich zemích ( ani o jedném si nedělám iluzi) by to tak trvalo 2 roky, a to se nechce věřit že by po dvou letech kómatu řešili nějaké operace.

monkula
15. sep 2009

ellise, zase takto dopodrobna to nerieš... je to seriál... 😀

hasleerka
15. sep 2009

no čo kukali ste, dobré to bolo

honey023
15. sep 2009

Podobá sa na tú ženskú z Trnavy, čo som ju podrazala... jáááj, to je magorka 😀 ...inak dobré je to, že postupne odkrývajú aj ten záhadný príbeh o malom Filipovi, začína to byť ešte zaujímavejšie.

hasleerka
15. sep 2009

tak oteckovi schovávačka syna nevyšla ... je dobré že dávajú aj ukážky z ich života, mohol by aj iných žien tak dávať

mireno
15. sep 2009

nech čítam ako čítam názor silnejšieho pohlavia som tu nenašiel. tak neviem že či je to len ženský serial, ale pozerám ho aj ja. a to od začiatku. je to dobré, mne sa to páči. len škoda že to býva len v útorok a štvrtok. podľa mňa by to mohlo byt aj každý deň. tak ako niektoré iné serialy. takisto som rád že sa už konečne začali natáčat aj slovenské serialy.

www8www8
15. sep 2009

Mireno, ja to pozerám tiež, ale na tejto stránke je drvivá väčšina žien, takže preto nachádzaš iba ženské názory 🙂 ...je to zatiaľ veľmi dobré a teším sa na ďalšie časti!

hasleerka
16. sep 2009

no super že tu máme aj chlapov čo prispejú svojím postrehom a názorom ... inak zrovna som včera čítala že si pri tom serialy prídu aj chlapi na svoje kvôli tým ženským erot.scénam

luise
16. sep 2009

Ahojte, tak včera som to nepozerala....bola som mŕtva, ale dúfam, že si na to v nedeľu nájdem čas! 🙄

silvia123
16. sep 2009

Ja to tiež sledujem, ale na internete, lebo to beží zarovno s ordináciou...škoda. Ale myslím si, že Eva havarovala, lebo ju prenasledoval ten chlapík -a stavím sa, že v tom prenasledovaní bude mať prsty ten jej manžel -možno vyrovnávanie účtov alebo niečo podobne, nakoniec skončí v base on.

hasleerka
16. sep 2009

no tiež si myslím silvia že tam čosi také bude, bo to vyzeralo že on chce búrať do nej, len ona mala smolu že mala vypité

sany23
16. sep 2009

aj ja to pozeram celkom ma to bavy

ellise
16. sep 2009

mi jsme o díl napřed, takže už vím kde je Filip, akorát na to koukám

mireno
17. sep 2009

je to možné že niektorý chlapi to pozeraju len kvôli erotickým scénam. no ja to pozerám preto lebo ma to zaujalo od prvej časti a to celok ako taký. erotika sa dá pozerat aj inde a to iná ako tie sceny v serialoch. ta ktorú myslím je uplne bez zábran. ale to iste všetci poznáte. veď je okolo nás toho plná prdel.

titkovamiriam
22. sep 2009

ahojte ! nieje nahodou jeden z tych strazcov ten narkoman Lacky 😅 😅 😅

maruschka
22. sep 2009

...na huste.sk nemôžem nájsť tie nové diely..sú tam iba do 15.9, novšie nie..to je smola 😒

hasleerka
22. sep 2009

no ale som to sledovala bez dychu ... som sa normálne bála že Kollárová dá tú kyselinu tej nevade do krému ...

maruska určite tam tie časti dajú

sasulec
22. sep 2009

je titi 😉

honey023
22. sep 2009

Tak dnes to bolo výborné... a vo štvrtok to vyzerá byť ešte napínavejšie...

Miriam: áno, je to ten Lucky, čo bol kedysi narkoman a Laco Ďurkovič z JOJky s ním robil reportáže.

hasleerka
22. sep 2009

aha tak už viem o kom hovoríte ... a ja reku že odkial ho poznám a že v žiadnom filme som ho ešte nevidela ... a ešte ten hlavný bachar, hral už niekde?

honey023
22. sep 2009

Ten hlavný bachar hral tuším v Ako som prežil tuším v tej časti s Fialovou.

hasleerka
22. sep 2009

a čo tam hral poliša či manžela?