Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

bubadlo27
3. nov 2009

17.11
Muž v obleku Grófka sa chce dohodnúť s detektívom. Žiada od neho, aby zariadil návrat Brendy na jej celu. Evine šance na skrátenie trestu sa po rekonštrukcii nehody jednoznačne zvýšili. Grófka a jej ľudia začínajú mať zásadný problém. Chýba im tovar a ženy v base začínajú byť nervózne. Katar prosí Kápa, aby nedával feťáčku Bárbi na celu k Anjelovi. Riaditeľ už má plné zuby Sikorovej. Vyhráža sa jej, že sa na ňu bude sťažovať na vyšších miestach. Sikorová ale postupne prichádza na množstvo ututlaných problémov. Jedným z nich je i Katarom nenahlásená pohlavná choroba vo väznici. Roman pristúpi na to, že pre políciu bude volavkou pre zatknutie muža v obleku. Situácia sa ale nečakane komplikuje. Bárbi končí na cele s Evou a Magorkou. Tá sa ale rozhodne, že Bárbi zlikviduje...

bubadlo27
3. nov 2009

19.11
Filip. Právnik Dávid prináša Eve zlé správy. Jej syn Filip zmizol. Roman ani starí rodičia netušia, kde by mohol byť. Majorka Sikorová motivuje bacharku nadpráporčíčku Vrbovskú, aby si rýchlo skončila školu. Potom ju čaká povýšenie a kariéra, ktorú pre ňu Sikorová naplánovala. Bárbi je z Magorky úplne zničená. Radšej sa popáli, len aby mohla ostať na ošetrovni. Eva chodí ako telo bez duše. Bojí sa o syna, snaží sa prísť na to, prečo utiekol a kde by sa mohol ukrývať. Vrbovská sa rozhodla vrátiť k manželovi. Riaditeľ je v šoku. Batmana s Tomekovou spája spoločné tajomstvo, ktoré ich neustále núti hádať sa. Zdá sa, že Maďarke sa podarilo prelomiť Grófkin odstup a dostala jej bližšie k telu. Bude jej však bude musieť podať mnohé dôkazy oddanosti, čo sa ostatným ženám páčiť nebude...

mirela
autor
3. nov 2009

fuuu, uz to mam preluskane 😝 , diky za info ... a ty bubadlo si tajny agent, ci odkial toooolko vela info 🙂?

diddi
3. nov 2009

pokracuj dalej....ak by baby nechceli,tak mi to prosim napis do IP....som hrozneee zvedava....vdaka 😉

honey023
4. nov 2009

Fúúú, aké obsiahle obsahy 🙂 , radšej nečítam nech mám prekvapko 😉

bubadlo27
4. nov 2009

diddi, dalsie az na buduci tyzden 😉
ta z 19.11. je 24 cast a podla mojich info je natocenych 30 dielov ☹ 🙂

diddi
4. nov 2009

a tie obsahy mas odkial?...kde to pisu?

bubadlo27
4. nov 2009

vsetko je na webe 🙂 🙂 🙂

labelo
4. nov 2009

a kde pojde Nevada,ked daju k Eve a magorke Barbi?

dada1212
4. nov 2009

Ja to čítať nejdem, chcem sa nechať prekvapiť 🙂
Ale celkovo sa už ten dej presúva viac z tej väznice vonku, predtým sa mi páčilo viac, ked to bolo vo väznici, ale aj tak chápem, že sa nemôžu každý deň zabíjať, bolo by to už naozaj nereálne 😀
Som zvedavá ako to bolo s tuo Evou a Lojzom, lebo náhoda to určite nebola, že sa na tej ceste stretli.

hasleerka
4. nov 2009

super info, ja sa aj tak budem dívať

anfrene
5. nov 2009

zdravím fanoušku tohoto super seriálu, pokud byste chtěli nějaké další info o dalších dílech (tak jak od bubadlo27) stačí říci, též sem něco našel na webu🙂

diddi
5. nov 2009

ok anfrene,daj mi ho do ip

jonatanka
5. nov 2009

anfrene aj mne to posli prosim

jonatanka
5. nov 2009

ok uz mam preluskane, je sa na co tesit 😉 anfrene dakujem este raz

lucia78lucia
5. nov 2009

Takže vy ste nevydržali 😀 , no ja radšej vydržím... ale tak, keď hovoríte, že sa máme načo tešiť, tak je to úplne super. Len je škoda, že o mesiac a niečo seriál končí.

dominka11
5. nov 2009

ako to že končí??? 😒 nebudem sa mat na čo večer tešit.

ukmima
5. nov 2009

Aj ja chcem IP...anfrene

honey023
5. nov 2009

No farárko sa nám začína vyfarbovať 🙂

katrin21
6. nov 2009

baby, ved tie obsahy su napr. v Živote na dalsi tyzden 🙂))

ukmima
6. nov 2009

ale anfrene mi poslal az do 28 casti...akurat posledne dve nie

matullienka
6. nov 2009

anfrene: aj ja chcem posli mii prostim do IP 😉

katrin21
6. nov 2009

aj mne :_))

anfrene
6. nov 2009

máte to tam🙂, no sem zvědavý jak to dopadne, ale stejně si myslím, že natočí druhou sérii

hasleerka
6. nov 2009

nevie mi sem niekto rýchlo hodiť link, včera som nemohla kukať, tak až dlho nehladám na nete???

mirka099
6. nov 2009

ahojte, mohla by som aj ja dostat IP? prosim 🙂

lucia78lucia
6. nov 2009

Ale nebudete mať prekvapko 🙂 nebuďte zvedavé 😀 . No anfrene, je bolo by to fajn, ale všade sa píše, že seriál mal pevne stanovený počet epizód.

penelope2066
6. nov 2009

aj mne to poslite do IP 🙂

eva7780
6. nov 2009

IP si prosím aj ja 🙂

ukmima
6. nov 2009

Zvedvice mate?