Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

ajala
2. sep 2009

ano aj ja kukam ze dnes nie,joj a som sa uz tesila 😔

liliandax
2. sep 2009

aspon si oddychnem.. 😀 je to na mna dost drsne 😖

ale kuknem ho

minkak
2. sep 2009

ano az zajtra by mala byt 😉 utorky a stvrtky 😉 ako ordinacia...vsetko naraz 😒

titkovamiriam
2. sep 2009

utorok a stvrtok,boze ja som taky uchyl na detektivky na jojke sa neviem dopozerat a co ma mrzi posledneho dextera som nevidela tak neviem ako skoncil-musim kuknut na nete.

honey023
2. sep 2009

Odsúdené diváci ocenili, stali sa lídrami na trhu:
http://televizia.joj.sk/tv-clanky/2-9-2009/clan...

titkovamiriam
2. sep 2009

si myslim 😀 😀

liliandax
2. sep 2009

no mne sa vidi viac program Joj-ky ako Markizy... neviem, Ordinaciu uz ani nekukam 😒 takze mi to ani nevadi, ze idu naraz

titkovamiriam
2. sep 2009

markizu nepozeram-ordinaciu nemusim odkedy tam nieje fialka, ich spravy nepozeram,telenoveli tiez nie a ked maju film tak som ho videla ,mne sa jojka paci som si uz aj na panelak zvykla 😀

nikollette
2. sep 2009

Podľa mna tie Odsúdené sú super...
aj priatela to zabavilo 😀
ale jeho baví aj ordinácia a panelák a pritom by to na neho nik nepovedal, že somnou kukáva seriály... niekedy aj sám pozerá, ked som ja na nete... 😀

titkovamiriam
2. sep 2009

u nas je panelakovy michal,milan je na hororyy,marek na micky mousa a pat a mat,ja detektivova a priatel je maniak na filmy vsetko hned stahuje a ja to nestiham pozerat 😅

nikollette
2. sep 2009

No horory milujem aj ja.. videla som uz asi vsetky 😅

enilora
2. sep 2009

titkovamiriam -úplne s tebou súhlasí

mindo
2. sep 2009

mirela ahoj....no myslel som si že to bude voláka blbost,ale pozeral som a je to celkom cool taká namotávka už sa teším na dalšiu čast 🙂 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂

titkovamiriam
2. sep 2009

😀 😀 😀

astora
2. sep 2009

pripajam sa odsudene ma milo prekvapili akurat ta Gabika Dzurikova mi tam nejak nereže ešte aj prezyvku ma taku blbu inak je to zatial dobre 🙂

titkovamiriam
2. sep 2009

gabika je dobraaa,zasa uplne ina ako v mafstori alebo v ordinacii ci v divadle 😀 ,mne tam vadi ten riaditel proste basnici su basnici 😀

babulka
2. sep 2009

Je to vyborne, som sa namotala, ale tiez realne sa nemoze stat, ze odsudene za najtazsie zlociny, ako vrazda, alebo recidivistky by boli v jednej casti vaznice s odsudenymi za ublizenie na zdravi (aj ked taka Maurery mala asi subeh), ved na to su napravnovychovne skupiny, ale nevadi, mna to naozaj dostalo! 😵 😵 😵 A nahodou je Magorka dobra, taka sialena, a klobuk dole pred Gabikou, ze to riskla bez make-upu. Ale napr. aku Podzamsku mohli spravit inac - lebo predtym v Panelaku s tym istym ucesom, len ako prachata Nina....tak to mi nesedi...keby aspon ten uces zmenili...

titkovamiriam
2. sep 2009

babulka nemyslim si ze je to nerealne byt tak zmiesane...zalezi do akej skupiny ich daju

a inak ja podzamsku moc nemusim 😉 ani tu ani inde,to je u mna ako s malachovskou a durianovou 😝

lussy23
2. sep 2009

Nejde mi do hlavy, že odtvtedy, ako začali Susedia, vymšľali čoraz viac slovenských seriálov. 😲 Samozrejme, že boli na markíze. Ale ako Andy Kraus odišiel do Jojky, začali vznikať seriály na Jojke. Chápete to?
Tie Odsúdené sú pekne drsné 😕

titkovamiriam
2. sep 2009

hlavne ze suuuu

penny13
2. sep 2009

Tá moja sestra si všetko všimne!
Gabika je výborná. Sadne jej aj takáta ,,vážna" rola.
Ona hrá aj v Ordinacií?

majina.b
2. sep 2009

koľko to má časti , nikde sa k čislu nemôžem dopracovať.

kto mi išiel na nervy - dozorca, neviem meno, nehraje v paneláku Podzamskej manžela??

titkovamiriam
2. sep 2009

casti asi budu podla sledovanosti 🙂 musime pozerat bude viacej casti!!!!

diddi
2. sep 2009

v skutocnosti je nemyslitelne,aby boli tieto pripady spolu v jednej base!.....a este v tak nobl!

titkovamiriam
2. sep 2009

ved je to vlastne jedno oc om by to bolo keby to trosku,,neprikraslili,,-hlavne ze sa pozera... 😀

mikalove
2. sep 2009

baby dá sa to kuk v archíve? neviem najsť 😒

dada1212
2. sep 2009

Mne sa to zdá až príliš nadsadené, aby sa stále niečo dialo, aj pozícia grofky sa mi zdá nadsadená a takisto ona by nemala byť v jednej skupine s tou, čo zabila a je vo väzení už niekoľkáty krát.
Možno, že menej by bolo viac, mne sa to zdá až príliš nadsadené...

dada1212
2. sep 2009

Ja tiež už nepozerám ordináciu, pozriem sú ju niekedy o pár mesicov v archíve ak budem chcieť, ale radšej budem pozerať panelák a odsúdené ako ordináciu 😝

minkak
2. sep 2009

majina ten dozorca hra v ordinacie manzela dzurikovej 😉