Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

honey023
25. okt 2009

No je to dosť možné, že s tým má niečo spoločné tá bacharka, ale je možné aj to, že tá bacharka si našla nejakú väzenkyňu na to našla, aby špinavú prácu spravila za ňu. Či?

labelo
25. okt 2009

je pisane v programe ze ten detektiv povedal,ze zisti co sa deje s Evou,lebo ma vo vezeni svojho cloveka
tak som zvedava kto to bude 😕

claudinka
26. okt 2009

fuuuha napinave 😀

lucia78lucia
27. okt 2009

Tak tá bacharka je pekná sviňa, teraz je viac než isté, že s tými pokusmi o vraždu má niečo ona.

bubadlo27
27. okt 2009

tak som to dobre tipla, na bacharku 🙂

honey023
27. okt 2009

Tak dnešná časť bola perfektná... napínavá až do konca... úplne ma dostala Anikó a tá mrcha Millerová je pekná špina... a začína to v tej base riadne vrieť 😉

lucaska
27. okt 2009

dnes to bolo dobreeee....sa to tam pekne zamotava a konecne vzruso.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉

hasleerka
28. okt 2009

no ja som včera už tušila že je za tým tá bacharka, ked vymenila Eve tú tácku s jedlom ... pekná špina ... a tiež vás bolel žalúdok, lebo mňa krčilo ako Evu, ja som taká blbá, že to s nimi prežívam

a tou Aniko som tiež prekvapená ... ja že koho tam ten policajt má nasadeného ... a nešlo mi do hlavy, že sa išla vykecávať s grofkou, asi ide zisťovať toho jej priateľa

a inak sa mi gigi včra páčila

ciatko
28. okt 2009

ta story o Aniko je nejaka divna, neverim, ze sa take nieco moze stat, ze agent ide do vazenia, necha sa mlatit ako zito, robi sceny na osetrovni, ze ju zabiju...dost neuveritelne sa mi to zda 😅

hasleerka
28. okt 2009

ciatko veď vo filmoch je všetko možné 😀 😀 😀

ciatko
28. okt 2009

doteraz som im to zrala😀
toto sa im scenaristicky moc nepodarilo...mali to naznacit hned a nerobit z nej taku chuderu..este aj ponukala sex Senasovi😅

lucia78lucia
29. okt 2009

Tak utorková časť mala grády od začiaku dokonca, fakt super...
Ciatko, myslím si, že ona to mala tak naplánované, aby sa zžila s väzenkyňami, keby sa nedala zbiť (napr. zavolala by bacharov, aby ju chránili) a nerobila scénky na ošetrovni (ale by povedala, že nech jej sem donesie ochranku) veľmi rýchlo by sa odhalila celej väznici a zrejme ona je tam aj preto, aby vyšetrovala zlé praktiky, ktoré sa dejú vo väzení. Však sa dozvieme...
...ale netreba v tom hľadať totálne súvislosti a reálnosti, lebo ako je aj v závere napísané, nie je to realita...

labelo
29. okt 2009

suhlasim uplne super serial,dufam,ze uz natacaju dalsie diely,lebo sa pomaly blizime do finale ☹
som zvedava ci sa to Milerovej prepecie,alebo ci ju pridaju k niektorym kockam do cely 🙂

honey023
30. okt 2009

Tak a Millerová má po ptákách 🙂 , včera ma totálne nasral Evin manžel, špina jedna. Presne ako povedala Nevada jeho cieľom bolo potopiť a ponížiť Evu pred malým Filipom. Sme s manželom nadávali pri telke 😀 a on nadáva Eve, že vtedy pila, ale že on rieši svoje problémy každodenne s chlastom, to je už OK... však jemu sa určite všetko vráti.

hasleerka
30. okt 2009

a koľko je ešte častí??? veď keď sa všetko vyrieši čo budeme kukať??? ☹

majina.b
30. okt 2009

najprv ja, teraz som naočkovala aj moju mamu
štvrtok: panelak (VKV), reklama odsudené reklama mafstory, rekl - nesledujem ale možnosť isť na ...

utorok mala zmena 😀 😀 😀 😀

lucia78lucia
30. okt 2009

majina: utorok malá zmena - Profesionáli? 🙂

No veľa častí už nezostáva ☹ seriál mal už na začiatku vraj pevne stanovených počet epizód a zrejme ak by ho chceli predĺžiť kvôli diváckemu úspechu, tak by nevedeli ako... čo je škoda... možno budú Odsúdení 😀

labelo
31. okt 2009

nejde mi do hlavy ako mohol Evin manzel,tak rychlo zorganizvat tu havariu,ved ked sa vecer pohadali nemohol tusit,ze si zbali aj s Filipom kufre a odide od neho... 😖

ellise
31. okt 2009

tak a já poprvé videla potetovaného kaplana, ale to možná taky proto, že jsem v reáli žádného kaplana neviděla.

hasleerka
31. okt 2009

no ktovie či je aj v skutočnosti potetovaný, alebo to mal len nálepku ... inak tá policajtka čo tam bola mám pocit že ho asi poznala

vieraj
3. nov 2009

dnes sa tesim co bude...

labelo
3. nov 2009

Detektív sa rozhodol, že zlomí Grófku na spoluprácu s políciou. Vie, že potrebuje trpezlivosť a pomoc Kápa. Ten na žiadosť riaditeľa začne pomáhať detektívovi s lámaním Grófky. Do veci sa angažuje veľmi aktívne, začne trestanie Grófky vnímať osobne. O čo viac na Grófku tlačia, o to viac ona vzdoruje. Muž v obleku začína strácať nervy. Prichádza za Romanom aj s gorilami. Roman vie, že nemá kam pred nimi uniknúť. Je mu však jasné, že musí chrániť Filipa. Odovzdá ho teda do starostlivosti Eviným rodičom. Sikorová rozbieha vo väzení veľké vyšetrovanie. Snaží sa nájsť ľudí, ktorí budú ochotní vypovedať. Brenda zistí, že ju frajer podvádza s jej vlastnou sestrou. Detektív s Kápom pochopia, že cesta, ako Grófku zlomiť, je oslabiť jej pozíciu v base.

hodim aj dalsie pokracovanie,alebe nie? 🙂

hasleerka
3. nov 2009

labelo kludne hod info, ja sa ja tak budem tešiť a pozerať

lucia78lucia
3. nov 2009

Tak Grófka je pekne v prdeli... celá jej "kariéra vo väznici" sa rúca ako domček z karát 🙂 ...a škoda toho, že nakoniec Evin prípad sa neotvorí ☹ a Evin manžel sa aspoň uvedomil, že syna dal rodičom Evy, lebo vyzerá to s ním dosť biedne... aby nakoniec naozaj on neskončil vo väzení - možno o tom bude druhá séria 😀

bubadlo27
3. nov 2009

tak snad som mohla 😉
stvrtok 5.11

Bezmocnosť Grófku nezlomila ani samotka. Kápo verí, že nájde spôsob, ako Grófku zničiť. Maďarka si k nej hľadá cestu, ale Grófka je opatrná. Muž v obleku chce od Romana odkúpiť pozemky. Cenou má byť odpustenie dlhu, ktorý má však omnoho nižšiu hodnotu. Roman pod nátlakom súhlasí, ale netuší, že Evin otec Hoffman už podal na pozemky predbežné opatrenie. O Grófke si aj jej najbližší ľudia myslia, že je bonzák. Detektív jej dáva poslednú ponuku na spoluprácu, ale ona ju odmieta. Riaditeľa okrem Sikorovej kontroly neustále znervózňuje aj obťažovanie manžela Vrbovskej. Batman sa pre Grófku dostáva do konfliktu s Kápom. Aj Sikorová konfrontuje Kápa pre neadekvátne zaobchádzanie s Grófkou. Zároveň mu dá najavo, že ona ako kontrolný orgán prešetruje všetok personál ústavu. Anjel nedokáže pochopiť, prečo sa Maďarka vtiera do priazne Grófky. Brenda žiada Gigi o pomoc. Chce utiecť z väzenia, aby sa pomstila sestre aj svojmu nevernému frajerovi

bubadlo27
3. nov 2009

utorok 10.11.

Návšteva Vo väznici prijímajú novú referentku Tomekovú. Zdá sa, že s Batmanom má spoločnú minulosť. Riaditeľ udeľuje Eve mimoriadnu návštevu syna ako satisfakciu za pokus o vraždu, ktorý na ňu spáchali. Bárbi sa dostáva znova do absťákov. Žobre lieky aj od Grófky, ktorú zároveň ponižuje, pretože stratila svoju moc. Eva sa bojí stretnutia so synom. Aj Magorka si myslí, že Grófka je bonzák a neustále sa do nej naváža. Bárbi chce u Katara vymeniť lieky za sex. On razantne odmieta. Záleží mu na tom, čo si o ňom myslí Anjel. Brenda sa cíti oklamaná všetkými - svojou sestrou, frajerom i Grófkou. Chce sa dostať za každú cenu z basy von, najmä potom, ako ju sestra vo väzení navštívi. Majorka Sikorová žiada Tomekovú o spoluprácu. Bárbi vyprovokuje Grófku ku konfliktu, Grófke hrozí znovu samotka. Maďarka sa snaží priblížiť ku Grófke tým, že si na svoju stranu získa Brendu. Roman vyhľadá detektíva, chce svedčiť a žiada ochranu. Detektív súhlasí, ale Roman bude musieť riskovať...

bubadlo27
3. nov 2009

dalsie uz radsej nedam, aby ste sa nenahnevali 😉

mirela
autor
3. nov 2009

len kludne daj 😉

bubadlo27
3. nov 2009

ok
tak 12.11.
Rekonštrukcia Nevada dostala znamenie od svojej dcéry, že má vonku vážny problém. Nevada zisťuje, či v tom nemá prsty Grófka. Bárbi sa dostáva do čoraz väčších absťákov a obťažuje nimi každého. Vydiera najmä Grófku a snaží sa proti nej poštvať i Gigi. Ale tá už jednoznačne znovu stojí na strane Grófky. Brenda si naschvál ublížila, dúfa, že ju odvezú do nemocnice a ona bude môcť utiecť. Jej prevoz dostane na starosť Conan. Dávidovi sa skutočne podarilo obnoviť Evin proces. Čaká ju rekonštrukcia na mieste nehody. Dokonca i Filipa vypočúva polícia. Grófku navštívi právnik. Žiada ju, aby v žiadnom prípade nekontaktovala Lukyho. Ona ho naopak žiada o pomoc - potrebuje novú zásielku liekov. Majú ale problém. Chýba im v base spojka, ktorá je schopná do väzenia zakázaný tovar prepašovať. Grófka s Gigi sa rozhodnú, že skúsia osloviť novú bacharku Tomekovú. Grófka žiada o schôdzku s detektívom...