Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

vieraj
11. dec 2009

majina a v com podrazila grofku? ona ju posluchla a poriesila sit. po svojom....či?

majina.b
11. dec 2009

no nejaku dohodu za odpustenie trestu?,, alebo čo ja viem veď do marca nie je daleko, ešte sa budeme čudovať čo vymyslia.

mirela
autor
11. dec 2009

podla mna je jasne, ze madarka zomrela ... ved uz teraz je situacii co sa bude riesit - Kolarova ju nasla, bude v podozreni, najdu sa narkotika, Vrbovska bude mat problem, lebo je sefka, takisto Sikorova, predsa to nie je bezne, ze sa zavrazdia na cele, sluzbukonajuci, Romana budu vysetrovat, mozno Lukyho viac rozoberu, dalsie odsudene a ich pribehy, mozno pribudnu aj nove odsudene, môze sa vratit Misska, Gigi budu riesit, Kolarovej ten sud môzu natahovat ... je to toho viac nez dost, urcite sa mame na co tesit, bude to zaujimave aj bez Nagyovej

enilora
11. dec 2009

Baby nič také romantické ako keď ten mladý bachar držal v náručí zomretú maďarku som dávno nevidela... 🙂

bubba
11. dec 2009

mlady nech si najde frajerku vonku a nie v base suslavu madarku 😀 😀 😀 sak taky fesacisko...no ...povedzte dr.gregor sa moze dat vypchat 😀

gio
11. dec 2009

to bola šupa vcera ! Gigi zabila madarku ! chudacik Conan

hasleerka
11. dec 2009

neviem ktorá to napísala, ale podľa čoho ste usúdili žeby madarka nebola mrtva???

trinitka87
11. dec 2009

mozno som to bola aj ja a prisla som na to tak, ze nemusi byt mrtva, len ju chceli nejako dostat von.
len tak by ju nemohli pustit tak to mohli urobit takto. neviem.
su to len moje dohady

silvia123
11. dec 2009

Mne sa ten koniec nejako nezdal, nevidela som presne čo bolo na tom lístočku, ale tuším niečo také, že ju sťahujú z akcie nie? Veď Lukyho už mali poriešeného, tak načo jej dávali tie tabletky, mohla z tadiaľ proste odísť a hotovo, v base stačilo rozniesť že ju preložili, nejako sa mi ten koniec nepozdával a aj to, že sa ku Kolárovej správali akože je hneď vinná, veď to bola jej cela, tak kto ju mal nájsť keď nie ona... a keď niekoho nájdem ležať, tak samozrejme že sa nad neho zohnem čo je s ním...

lucia78lucia
11. dec 2009

Na tom lístočku bolo, niečo v tomto zmysle: do konca akcie žiadny kontakt... nie, že ju sťahujú.

A Lukyho nemali úplne poriešeného lebo stačilo, ak by sa niečo Grófka dozvedela mohla Lukyho hneď varovať. A Maďarka s tými liekami to riešila už len preto, aby ukázala Grófke a Gigi, že vie zaobstarať lieky, že je na ňu spoľahnutie. V prípade, ak by sa im nepodarila tá akcia na Lukyho, tak by si Maďarka mohla ďalej u Grófky robiť dobré meno 😉 , proste ona chcela silou-mocou ten prípad Lukyho vyriešiť napriek tomu, že jej hrozilo nebezpečenstvo. Väčšiu logiku v tom nehľadaj 🙂
To s tou Evou, to je jasné... každý by tak reagoval, hlavne ak sa to stane v base a hlavne to spravili tak preto, aby ľudia boli zvedaví na II. sériu, že ako sa to všetko rozmotá 🙂

labelo
12. dec 2009

ja som asi nepochopila tu vec s Grofkou,Nevada sa dohodla s Madarkou,ze dcera odovzda tie prachy Lukymu a pri tom Lukyho chytnu,takze Grofka si len myslela ze dostanu prachy,ako mohla vediet,ze pri tom budu policajti a tym sa mu vlastne pomsti?ved Grofka len vedela, ze im Nevada da peniaze aby dali jej rodine pokoj

no koniec sa mi pacil hlavne Magorka ako sa tulila s fetackou boli mile 🙂 uz nech je jar nemozem sa dockat....

hasleerka
12. dec 2009

labelo nie mne sa zdá že sa grofka dohodla s tým fízlom že ho bonzne, lebo jej ukázal fotky lukyho s frajerkou

majina.b
12. dec 2009

grofka bonzla Gogala, bola to dohoda

claudinka
13. dec 2009

ja to vobec nestiham pozeravat a som z toho nestastna.. a najhorsie, ze vzdy v nedelu si na to spomeniem, ked uz ide poslednych pat minut ako dnes 😒 a som uplne mimo.. kto zabil madarku? Gigi, ze? podla jej spravania usudzujem.. a nebola to posledna cast, ze? ci az po sviatkoch asi bude, preto ten zaver? 😕 kebyze to nejde tak neskoro sakris

labelo
13. dec 2009

claudinka
bola to posledna cast prvej serie a na jar pojde dalsia,ale vsetky casti su na nete,takze kludne mozet pozerat 😉
madarku zabila GIGI,aj som rada ze tam uz nebude hrat vobec mi ta herecka nesadla na rolu,ktoru jej dali,pripadala mi na agentku krehka 🙂

anfrene
14. dec 2009

majina.b

díky za odkazy na ředitelku, tak sem v šoku, představitelka Sikorove se narodila ve stejném městě jako já 😀 😀

katrin21
14. dec 2009

ludia ja som vo stvrtok nevidela.. Madarku zabili????? coze???? rychôlo mi povedze, co sa tam udialo, lebo nechapem!!! preco ju zybili? a co Eva? uz zacal novy proces? ako to skoncilo?? co Nevada?

hasleerka
14. dec 2009

katrin madarku zabila gigi, lebo jej našla lístok že do konca akcie žiadny kontakt, chcela to povedať grofke ale tá ju odbila, že nech konečne niečo vyrieši sama ... eve ešte len začne nový proces, lebo ju mladý našiel nad madarkou, tak ju obvinil že ju zabila ... nevadina dcéra odovzdala lukymu prachy a fízli ho chytili, lebo ho grofka zradila ... a babrie zomrela mama, ostala z toho hotová

mirela
autor
20. jan 2010

tak dievky, ktore ste neboli presvedcene o smrti madarky, tak vyssie uvedeny link to potvrdzuje

bubba
20. jan 2010

kedy zaciname??? 😀

vieraj
24. jan 2010

uz sa tesim, ona je super v profesionaloch

mirela
autor
2. feb 2010

tak co to o magorke, teda rozhovor s Gabikou Dzurikovou

http://www.pluska.sk/ine/plus-magazin/gabika-dz...