Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

labelo
2. apr 2010

Mafia prostredníctvom právnika Dávida Typolta konečne Hoffmanovi urobí konkrétnu ponuku, ako sa vyviazať z Romanových dlhov. Lešiaková sa snaží ostať na ošetrovni, ale hrozí jej disciplinárny trest za zneužitie zdravotných problémov. Bílek využíva každú situáciu, aby ponížil Vrbovskú, hoci aj pred odsúdenými. Hoffman oznamuje manželke, že Eva prvý proces prehrala, domov sa teda tak skoro nedostane. Hoffmanová okamžite berie Filipa, ktorý sa neustále dostáva do konfliktov s inými deťmi, a vracia sa s ním domov. Bílek pochopí, že Kápo sa zaplietol s Tomekovou. Upozorňuje ho na riziká vzťahu s podriadenou. Magorka robí ramená pred novými odsúdenými. Lešiakovú tak vyľaká, že to u nej vyvolá astmatický záchvat. Nikto jej však neverí. Gigi sa dostáva do čoraz patovejšej situácie. Grófka jej prestáva veriť. Evu jej spolubývajúce vydierajú tým, že ju udajú. Pre Evu sa pobyt vo vyšetrovacej väzbe stáva neznesiteľným. Začína prepadať pasivite a letargii. Právnik Dávid sa ju snaží motivovať, pripraviť ju na ďalší proces

majina.b
2. apr 2010

labelo, dik za dej dopredu

tiež si myslím že gigi , ak by sa im priznala, tak ju nebonznú

mirela
autor
2. apr 2010

labelo, ved okrem tej ponuky mafie prostrednictvom pravnika Typolta uz bolo vsetko vcera, nie?

majina.b
2. apr 2010

6.4 rozsudok
Evu súdia za vraždu Maďarky a za distribúciu omamných látok vo väzení. V jej neprospech vypovedajú Sikorová a Conan. Na súd je predvolaná aj Magorka. Tá sa snaží Eve pomôcť, ale prokurátor ju svojimi otázkami zaženie do kúta. Dávid ako svedka obhajoby predvolal Batmana. Súd trvá viac dní, preto Evu odvádzajú späť do vyšetrovacej väzby. Masárová sa vyžíva v Evinej bezmocnosti. Vyzerá to tak, že nová odsúdená Lešiaková svoje zdravotné problémy nepredstiera. Je potrebné eskortovať ju do nemocnice na vyšetrenia. Generálne riaditeľstvo rozhodne o tom, že v base sa budú lepiť detské topánky. Popy sa neustále na niečo sťažuje. Bachari už jej majú plné zuby. Malecová sa snaží nájsť si cestu k Gigi. Tomeková a Kápo sú si čoraz bližší. Bílek deptá a ponižuje Vrbovskú vždy, keď má príležitosť. Tlak na Grófku sa neustále zvyšuje. Nevada sa bojí o svoju dcéru. Volá na pomoc Halmovského. Mafia dostáva Hoffmana do úzkych. On sa bojí priznať žene, čo sa deje

majina.b
2. apr 2010

8.4 Beznádej
Brenda s Gigi zistia, že Grófka zmizla. Brenda je na pokraji nervového zrútenia, myslí si, že v tom má prsty Brázdilová a Grófka by mohla byť mŕtva. Naopak, do väzenia sa po vynesení rozsudku vracia Eva. Odsúdené aj bachari, všetci sú zvedaví, ako dopadla. Ale Eva nie je komunikatívna. Uzatvára sa do seba čoraz viac. Riaditeľ s Kápom sa boja, aby si ženy z Evy neurobili martýrku a dozorcovia, naopak, terč svojho hnevu. Samozrejme, že Evin návrat najviac zamáva Conanom. Rozhodne sa, že vezme spravodlivosť do svojich rúk. Eva už prestáva komunikovať aj so svojím advokátom Dávidom. Dokonca sa nechce ani odvolať proti rozsudku. Vyzerá to tak, že zúfalstvo Evu doženie k presvedčeniu, že by sa mala väzenskému prostrediu konečne prispôsobiť

vieraj
6. apr 2010

dnesna cast bola fajn, konecne sa Gigi preriekla...snad sa to pohne dalej. Evu nemohli oslobodit, bol by koniec serialu... 😔

lucia78lucia
6. apr 2010

je to zaujímavé... už sa teším na štvrtok 🙂

mirela
autor
8. apr 2010

skoda, ze neukazali Gigi na tom sude, ale priznala sa Grofke a Brende ... no Vrbovska ma teda zle obdobie

dada1212
8. apr 2010

Ja celkom nechápem to s tými drogami, že na základe čoho ju odsúdili.
Ak som dobre v minulej časti pochopila, tak väčšina tých drog bola pri zabitej Madarke, Eve našli na cele len pár tabletiek.
To bola len ich domienka, že ju zabila Eva kvôli tomu, že vedela o jej obchode s drogami. Ale neviem, na základe čoho ju uznali vinnou.Však tú domienku, že ju ona zabila kvôli tomu súd neuznal, kedže ju neodsúdil za vraždu.
A obviniť ju na základe toho, že mala na cele pár tabletiek sa mi zdá zvláštne, však ich mohla aj brať.
Ak mi niečo ušlo, lebo to nie vždy riadne sledujem, tak mi to vyjasníte. 😉

honey023
8. apr 2010

Dnes už príde Eva do väzenia sa teším ako zareagujú ostatné odsúdené.

dadulaa
8. apr 2010

na to sa teším aj ja 🙂

ankan
8. apr 2010

komu doláma Vrbovská prsty?

lucia78lucia
8. apr 2010

Lešiakovej, tej novej Češke, zlomila jej malíček.

vieraj
8. apr 2010

dada, veru, aj mne sa to zda cudne, nic ti neuniklo

dada1212
8. apr 2010

vieraj Tak je to seriál, tam sa asi môže zdať hocičo 😀
Ale prekvapilo ma to, lebo som počítala len s tým, že ju odsúdia za oba činy alebo ani za jeden. To bol aj jediný silnejší argument proti nej, že ju zabila, lebo Nagyová zistila, že pašuje lieky.
Ak ju nezabila podľa súdu, tak neviem na základe čoho jej bola priznaná vina za lieky, respektíve drogy.

majina.b
9. apr 2010

utorok 13.4
Eva Kolárová je po návrate do väzenia čím ďalej tým uzavretejšia. Odmieta komunikovať so ženami i s Batmanom. Naopak Conan komunikáciu s ňou vyhľadáva. Chytá sa akejkoľvek príležitosti na to, aby jej dal najavo, ako ňou pohŕda a nenávidí ju. Svoj hnev sa nesnaží skrývať ani pred ostatnými odsúdenými. Generálny riaditeľ tlačí na Bílka ohľadne káuz, ktoré sa v ústave stali. To logicky zvyšuje nervozitu a Bílek si ju vybíja najmä na Vrbovskej. Najspokojnejší je Kápo. Okrem svojej funkcie získal i Tomekovú. Batman pochopí, že medzi tými dvomi skutočne niečo je. Filip má čoraz väčšie problémy v škole. Potom, ako ho Eva nechcela vidieť, mu Hoffmanovci museli povedať pravdu. A tá s ním riadne zamávala. Anjelovi sa podarí zistiť, za čo sedí Malecová.

mnamko
9. apr 2010

Ahojky,
joj včerajší diel,tak by som toho Senáša zmlátila,veď jemu normálne hrabe a v ďalšom diele mu bude ešte viac.
Magorka super ,nemá chybu,

womenne
9. apr 2010

kočky ide vam tento serial aj cez net?ja som ho sledovala len cez net a teraz mi to nejde ☹

labelo
9. apr 2010

tu Podzamsku uz vysachovali z toho serialu?ved ked ju preradili,tak tam uz nema co hrat

majina.b
9. apr 2010

EP - podľa všetkeho sa ešte vráti späť do deja

ellise
9. apr 2010

já se na včerejšá díl dodívala před chvíli......chudák Eva, až mi ji bylo líto

vieraj
9. apr 2010

grofka sa urcite vrati. inak by dnes pred miss , ktora bude na markize nenakrucala.......

labelo
10. apr 2010

inak to musi byt hrozne, ked niekoho odsudia na 4 roky a ten dotycny vie,ze to neurobil 😒

mamartinka
13. apr 2010

Ten Filipko.Chudatko.Taky zlatusik chlapec.Strasne sa mi paci.Ale mu Eva dala ked mu o Romanovi,otcovi povedala.A on jej neveri.Chudak.Strasne sa mi paci.Taky krasnychalan to je,Filip.

dada1212
13. apr 2010

mamartinka A aj dobre to hrá, normálne mu človek verí, veľmi dobre na to, že je ešte dieťa.
Napríklad s dvojičkami z Paneláku sa to nedá ani porovnať...