Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

mamartinka
17. okt 2010

Posledny diel Odsudene. Stvrtok 28.10(Nova Krv)Väzenie má novú riaditeľku. Tatiana Majerová (KAMILA MAGÁLOVÁ) si získava si sympatie žien svojim ústretovým prístupom. Odsúdené majú pocit, že konečne sa začnú diať zmeny v ich prospech. Zároveň dostávajú i studenú sprchu. Riaditeľka totiž menuje na miesto Kápa (JAROSLAV MOTTL) nového človeka. Je ním český stážista, strážmajster Matěj Růžička (JAN PLOUHAR). Mychajlo (JEVGENIJ LIBEZŇUK) si chce od Magorky (GABRIELA DZURÍKOVÁ) požičať peniaze, ktoré jej dal za svadbu. Problém je v tom, že ona ich zverila Anjelovi (ANNA JAVORKOVÁ), keď ju začala vyšetrovať cudzinecká polícia. A Anjel sa k peniazom nevie dostať. Riaditeľka začína robiť poriadky. Grófka (ELENA PODZÁMSKA) s Brendou (ZUZANA PORUBJAKOVÁ) sa boja o Gigi (JUDITA HANSMAN), snažia sa dozvedieť, čo je s ňou. Tomeková (HENRIETA KECEROVÁ) sa kvôli Batmanovi (PETER KOČIŠ) začína dostávať do psychických problémov a následne do konfliktov s odsúdenými. Riaditeľka Majerová upriami svoju pozornosť najmä na Malecovú (JANA OĽHOVÁ). Vie totiž o jej minulosti viac, než ktokoľvek iný vo väzení. Piatok 29.10 ide Farmar hlada zenu namiesto Odsudenych.

vieraj
17. okt 2010

@mamartinka to fakt posledny diel je v oktobri? nejako zavcasu, nie?skoda ☹ 😒 😠 😖 😢

ani3012
17. okt 2010

@vieraj
@mamartinka to nie je posledný dieľ 😉
Odsúdené som našla v programe ešte aj 4.11. ,určite v októbri nekončí
http://televizia.joj.sk/tv-program/04-11-2010.html

vieraj
17. okt 2010

@ani3012 tak fajn, ako dobre,ze to nie je koniec 🙂

labelo
17. okt 2010

to urcite nebude podla obsahu posledný diel,nemyslím,že by to takto končilo,ide tam hrat kopa nových hercov a bol by koniec???a Nevada sa nám vrátila 😀

silvia0111
17. okt 2010

ved odsudene davaju v utorok a stvrtok.
a farmara v piatok

marcca
17. okt 2010

no však to, že nejdú a ani nikdy nechodili v piatok 😕 😕 a na posledný diel to ani zďaleka nevyzerá, tam je ešte čo riešiť.. @mamartinka nejak nás tu metieš 😝 😀

strelka11
22. okt 2010

no vcera to bolo celkom napinave s tou GIGI,konecne to z nej vypadlo,ze zabila Madarku 🙂

majina.b
22. okt 2010

@strelka11
ale Eve to nebude mať kto potvrdiť....
včera bola fajn časť

strelka11
22. okt 2010

@majina.b myslis tym teda,ze to Batman neprezije?

majina.b
22. okt 2010

@strelka11
betmen možno nezomrie, ale dlho v kome ....

zobaka
22. okt 2010

Ahojte, ja tiez pozeram 🙂

vcera som mala dost z toho ako mu prestrelili hlavu chudak ☹

ale aspon vyslo konecne najavo kto zabil madarku,s om zvedava co s tým dalej bude...

vieraj
26. okt 2010

conan novym kapom, no ten je urcite pre tu funkciu ako stvoreny 😀 😀 😀

strelka11
27. okt 2010

@mamartinka ale celkom sympos ten jej novy priatel,hadam im to vydrzi 🙂

vieraj
28. okt 2010

Eva bude asi tehotna 😎

majina.b
29. okt 2010

@vieraj

no veru, veru, naznaky na tehotenstvo su 😉

majina.b
29. okt 2010

no prečitala som obsah dopredu, a vraj chripková epidémia ...............

yennn
5. nov 2010

Ahojte, mne sa nova riaditelka paci - sikulka jedna, vie si zariadit veci 🙂 A ktovie co sleduje s Malecovou, ze sa do nej tak obula ...

zuzul1310
5. nov 2010

@yennn Teraz sú odsúdené super, konečne si Malecová nemôže robiť čo chce a nová riaditeľka jej ide pekne po krku, tak jej treba, podľa všetkého chce dopomôcť aby otvorili jej prípad a našili jej vraždu a nie zabitie. To by si pekne zvyšok trestu odsedela v maximálke a pekne dlho...Podľa mňa je Eva tehotná...čo vy nato? Strááášne ľutujem Anjela, že nemôže byť s doktorom...boli spolu zlatí....

majina.b
6. nov 2010

Eva asi nie, skor tipujem magorku 😀

Malecova a Jitka - tam to bude zamotané - čitala som dopredu 😀

Koľko má táto seria časti ???

sjuzi
6. nov 2010

Aj mňa by zaujímalo, koľko častí ešte bude... vraj to je posledná séria, tak to budem smutná ☹.
Naposledy som sa veľmi pobavila na Michailovi a Magorke... tí nemajú chybu.
Sa mi páči, že tam dávajú aj také vtipné scénky, k tak vážnemu prostrediu.
A tiež sa mi ráta Magálová ako nová riaditeľka. Super... 😉

mamartinka
7. nov 2010

Odsudene Utorok 09.11-Potkan Kápo (JAROSLAV MOTTL) zistí, že Mychajlo (JEVGENIJ LIBEZŇUK) bol za Magorkou (GABRIELA DZURÍKOVÁ) na samotke a konfrontuje riaditeľku Majerovú (KAMILA MAGÁLOVÁ) s týmto porušením predpisov. Popy (ZUZANA KONEČNÁ) žiarli na Magorku. Grófka (ELENA PODZÁMSKA) napriek chrípke absolvuje súdne pojednávanie. Evu (ZUZANA MAURÉRY) predvolajú ako svedka. Anjel (ANNA JAVORKOVÁ) žiarli na sestričku Lenku (PETRA NESVAČILOVÁ), pobyt na ošetrovni je jej mimoriadne nepríjemný. Na chrípku ochorie toľko žien, že Majerová je nútená zriadiť ošetrovňu i v cele. Tomeková (ANDREA KARNASOVÁ) sa dostáva do závislosti od liekov, ktorými rieši stres z Batmana (PETER KOČIŠ). Malecovú (JANA OĽHOVÁ) prenasleduje sestra chlapca, kvôli ktorému Gita sedí. Magorka začína mať strach z toho, že by mohla byť tehotná. Potrebuje pomoc od Evy. Lešiaková (ALENA ŠTRÉBLOVÁ) sa začína dostávať na hranicu vyšinutosti, prestáva jej záležať na čomkoľvek.

mamartinka
7. nov 2010

Odsudene Stvrtok 11.11-Prebudenie Na rannom nástupe chýba Malecová (JANA OĽHOVÁ). Po ňom zmizne aj Lešiaková (ALENA ŠTRÉBLOVÁ). Žiadna zo žien nevie, čo sa deje. Pretože je veľká časť odsúdených stále na ošetrovni, strácajú prehľad. Bárbi (HANA VAGNEROVÁ) využíva každú situáciu, aby mohla provokovať strážmajstra Matěja Růžičku (JAN PLOUHAR). Riaditeľka Majerová (KAMILA MAGÁLOVÁ) i Conan (BRANISLAV DEÁK) majú pre Lešiakovú problémy. Jitku nakoniec premiestňujú do vyšetrovacej väzby. Majerová odvoláva Conana z funkcie. Magorka (GABRIELA DZURÍKOVÁ) je stopercentne presvedčená o tom, že je tehotná. Gigi (JUDITA HANSMAN) dostáva prideleného právnika od štátu. Gigi vyzerá ako vopred stratený prípad, ale právnika niečím zaujme. Pre chrípku sa Bárbi nemôže dostaviť na súd v Prahe. Jej brat Boris Blažek (PAVEL ŘEZNÍČEK) príde do väzenia robiť rozruch. Stretáva sa tam s Matějom a zdá sa, že ich spája spoločná minulosť.

zuzul1310
9. nov 2010

@majina.b eva bola unavená a ráno jej býva zle, noc strávila s advokátom ke´d mala opušťák, takže podľa mňa by mohla byť tehotná len to nenapadne ani lekára ani nikoho keď sa sťažovala.