Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

hasleerka
13. okt 2009

takže predsa tam bude pes zakopaný, že kollár mal kšefty s malým lojzom

lucia78lucia
15. okt 2009

Chudák Senáš bolo mu to treba 🙂

claudinka
16. okt 2009

asi tak.. chudak 😒

honey023
17. okt 2009

Som zvedavá, že čo bude o týždeň s Magorkou, v upútavke vyzerala ako vyšinutá 😀

claudinka
17. okt 2009

nechapem, asi ju budu chciet pustit domov, preco sa netesi?

hasleerka
17. okt 2009

ktovie možno sa magorka vonku niečoho bojí ... a Eva si vôbec nechce pripustiť žeby ju muž mohol dať zabiť ... bude to napínavé, ked dal zvýšiť poistku

vieraj
17. okt 2009

a naco si Nevada pozicala peniaze, ked mala hned svoje k dispozicii????

hasleerka
17. okt 2009

vieraj dobrá otázka, ved ich ten syn presne takisto mohol vrátiť tým dlžníkom ... ale asi to tak scénarista chcel aby to bolo viac zamotané

labelo
18. okt 2009

hasleerka

aj mna to napadlo,ale mohol tu poistku dat navysit,preto lebo mu ten holohlavy povedal,aby povedal Eve- manzelke,aby si vo vezeni davala na seba pozor,lebo by mohol Lojzo Eve nieco urobit

hasleerka
18. okt 2009

no ved preto dal asi ešte zvýšiť, že bude mať istotu, že sa jej niečo stane ... no ved som zvedavá či ju určite chcel dať zlikvidovať ... inak by to bolo hrozné že ťa vlastný muž chce dať odstrániť

vieraj
18. okt 2009

ta bacharka, co bola pri Evinej navsteve pravnika je zadobre s Grofkou, ze? a potom jej vsetko o Eve porozprava a grofka ma info....lebo minule jej na dvore nieco posuskala a ona - bacharka odisla a hned Grofka utocila na Nevadu, tak z toho usudzujem....

lucia78lucia
20. okt 2009

vieraj, vidíš to je dosť dobrý postreh... teraz, keď si to napísala, tak ma to úplne doplo 🙂 , že tá bacharka dosť spolupracuje s Grófkou... aj keď v sprche dobili bacharku, tak tiež sa mi zdá, že Grófka sa na ňu pozrela a nenápadne sa tá bacharka vytratila, aby ju mohli zbiť.

vieraj
20. okt 2009

veru, veru, tak je to ...

mirela
autor
20. okt 2009

mozno ze magorka nema kam ist, nema domov, preto sa netesi ... no ja celkom tu Evu chapem, ze si nevie predstavit ze by ju mal vlastny muz dat zabit ... brrr, hrooozna predstava

honey023
21. okt 2009

No včera Magorka robila riadne čoro-moro 🙂

claudinka
21. okt 2009

tiez som kukala, kokso jak to vie zahrat 😵

hasleerka
21. okt 2009

no ja som si včera prišla na svoje, magorka hrala super 🙂

majina.b
21. okt 2009

Pipina včera výkon hodný oskara 😉

vieraj
21. okt 2009

magorka je skvelaaaa, neskutocne dobra herecka 🙂

lucia78lucia
22. okt 2009

Súhlasím, fakt super časť... uvidíme, čo nás čaká dnes.

majina.b
22. okt 2009

podzamska ako herečka rovnako hraje v odsudených aj panelaku, rovnaka mimika, rehot.....

honey023
22. okt 2009

Z dielu na diel, je to lepšie a lepšie... fakt super. Inak kaplán nebude kaplánom, to tetovanie na ramene 😉 a aký paradox Eva verí jedine Magorke a tá vraj spolupracovala s Lojzom 🙂 , ale Magorka to nebude, lebo ona bola na samotke... a Evin manžel je riadne v prdeli, nečudujem sa, že chce odcestovať a vraj chce, aby si malý Filip oddýchol, no jasné...

hasleerka
22. okt 2009

no tiež si myslím že magorka to nebude, ... ale zaujímavé ako sa to vyvíja, že ona spolupracuje s veľkým lojzom

bubadlo27
22. okt 2009

ja si myslim ze je v tom namocena ta bacharka, mlada /nie ta ,co chrape s riaditelom / , neviem ako sa vola, ale vzdy , ked s nieco udialo bola tam 😕 😕 😕

hasleerka
22. okt 2009

no presne bubadlo, ona dokonca kázala Eve vziať tú žehličku a tuším aj pri tej činke bola

vieraj
22. okt 2009

ano aj pri cinke bola, ja si to tiez myslim,ze je za tym ona 😅

dzina
22. okt 2009

nahodou som narazila na tuto temu, sledujem ten serial a neskutocne ma to tu bavi citat 😀

claudinka
23. okt 2009

tak tak ta mlada bacharka som zvedava, co sa z nej vykluje..
a to tetovanie Kaplana ma dostalo 😀

katrin21
23. okt 2009

baby, vcera som nemohla pouzerat, co sa udialo?

claudinka
24. okt 2009

okolo Evy sa deju same zvlastnosti - skoro na nu spadla cinka na chodbe, potom jej bacharka prikazala odlozit zehlicku a ked ju chytila dalsia vazenkyna, tak ju to riadne koplo, ze mala stastie, ze sa jej nic nestalo.. tak sa to hromadi a uz zacina mat riadne haluze.. uz zacina verit, ze ju niekto chce zabit, este aj ta nova, co sa vratila, ju stale strasi.. bola za kaplanom, ze ma pocit, ze ju niekto chce zabit a dal jej svoje tc, ze mu ma zavolat, keby daco, aj mu volala, lebo isla dole schodmi a tam bola ta nova s niecim v ruke a eva si myslela, ze to ma noz, tak sa bala.. takze vesele.. Filip sa mal pobalit na dovolenku, ale potajomky zavolal babke a dedkovi a ti prisli prekazit odchod na letisko a maleho si chcu zobrat domov.. magorka sa vratila na celu.. ti detektivy zistili, ze magorka je vlastne nejaka pomocnicka toho Lojza, tak si budu urcite mysliet, ze ona ma zabit evu.. a to je tusim vsetko