Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

diddi
1. sep 2009

pacil sa mi.....len sa chcem opytat- grofka,alebo aj ina zena tam sedi za vrazdu?...lebo ak ano,tak by tam Maurery nemala byt,lebo ona je tam za zabitie z nedbanlivosti

minkak
1. sep 2009

ja som pozerala-dobre to bolo 😉
diddi to teda neviem,to tam myslim nepovedali...

lucaska
1. sep 2009

aj ja som to zacala kuk, dobreeeeee.............ako casto to bude byvat???

mirela
autor
1. sep 2009

grofka sa do väzenia dostala za utok na verejneho cinitela - to som precitala na nete oficialnej stranky TV JOJ

diddi
1. sep 2009

pipina je tusim tam za vrazdu....len tak,ze to je obr chyba....nesmu byt v jednej base,dokonca aj v cele!!!

bubaczik
1. sep 2009

bolo to dobreeee,asi presedlam s ordinacie 😉 no uvidime,dokedy bude baviť markizu davať dva diely za sebou 😝

honey023
1. sep 2009

Veľmi dobré! Ozaj sa im to podarilo. A celkovo si myslím, že slovenské seriály sa veľmi zlepšili (viď Odsúdené, Profesionáli, Ako som prežil, Panelák, Mafstory, Prvé oddelenie... o Markíze sa to však povedať nedá 🙂 ) a už sme dávno predbehli aj českých bratov 😉

Lucaska: utorok a vo štvrtok po Paneláku.

Diddi: Pipina je uväznená za únos a vydieranie.

zrzulka
1. sep 2009

ja som si to tiez nenechala ujst, pretoze to robil ten isty scenarista co serial Ako som prezil a pacilo sa mi to. Ano je to drsne ale i o tom je zivot. U mna ma tento serial plusko a uz sa tesim na dalsiu cast...

mirela
autor
1. sep 2009

ano, aj mne sa to pacilo, nie vzdy vsetko konci happyendom ... markiza robi proti konkurencii vela. ale no nic ked aj ostatne TV tocia 😀

diddi
1. sep 2009

ja to netriedim....ze co robi jojka a co markiza...je to jasny suboj o divaka....ja si radsej pozriem dobry serial a je mi jedno kde je,bars aj na TA3....zatial je vsak na prvom mieste Ordinacia

lili91
1. sep 2009

no, ja z toho az taka nadsena nie som...ten sposob ako je to natocene sa mi zda taky pomaly, teda ten dej ide tak "spomalene" a tie ich prezyvky sa mi zdaju take smiesne, mohli im dat nejake realnejsie...ale tiez si uvedomujem, ze pre mna vela robi to, ze niektorych hercov mam zafixovanych z inych serialov, z inych postav a teraz je mi cudne, ked hraju nieco ine...ale inak super, ze sa tocia aj slovenske serialy

mirela
autor
1. sep 2009

ja tiez netriedim ze kto serial toci - hlavny je obsah, ale u mna si to markiza pokazila tym pristupom, ze davala ordinaciu hore dole, len aby ludia nepozerali panelak, jednoducho nevedia prezit, ze aj konkurencia existuje, to sa mi nepaci 😖

bubaczik
2. sep 2009

..mne sa velmi pači Pipina 😀 😀 aka odvaha nakrucať postavu bez šminiek 😀 😉

sofik
2. sep 2009

aj mne sa celkom pozdával - uvidíme aké budú dalšie časti 😉

andreah70
2. sep 2009

ja som si to tiež pozrela a docela ma to zaujalo, už sa teším na ďalšie časti 😉

titkovamiriam
2. sep 2009

pozeram a aj prve oddelenie

lussy23
2. sep 2009

Ahoj. prosím vas, kde sa o tom seriáli dozviem viac? Lebo vôbec neviem, kto je kto.

titkovamiriam
2. sep 2009

kukni ci nieco nieje na www.joj.sk

lussy23
2. sep 2009

Titkovamiriam dakujem. Mne sa páči tá herečka , čo má tú šiltovku. Kto ju hrá?

bubba
2. sep 2009

to uz bolo?kedy kua zasa som to premeskala kuakala som nejaku trapnu otrepanu "pink"garden 😀

kukenzi
2. sep 2009

ja som tento serial este nevidela, ale myslim, ze nasi nic nove nevymysleli, je to len skopirovany serial hinter gittern, schvalne urobim kuk, som zvedava na herecke obsadenie a ich vykony, lebo napr. ako som prezil bola celkom vydarena seria filmov

titkovamiriam
2. sep 2009

LUSSY ved tam mas meno herecky je to hansmanova 😀

katuskapd
2. sep 2009

mne sa to paci, este sa len otukavaju, ale ukazky z buducej casti boli teda huste 😅

miluska.h
2. sep 2009

mne sa tento serial pacil, zaujimave herecke obsadenie, tie herecky v hlavnych ulohach su fakt dobre...

titkovamiriam
2. sep 2009

ved uvidime ci ho nehodia po 22.00

megyeee
2. sep 2009

ja som ho prave kukala cez archiv a z niektorych scen som mala dost 😨 ...

titkovamiriam
2. sep 2009

dnes to bude brutal 😠

ajala
2. sep 2009

super serial 🙂 som prekvapena ma to stavu 😀

liliandax
2. sep 2009

miriam - dalsia cast ide zajtra, nie?