Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

lucaska
16. mar 2010

tak konecne nam zacal serialik........................ 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

miluska.h
16. mar 2010

uz som sa nevedela dockat, super to bolo 😉

honey023
16. mar 2010

Veru, konečne 😉

mirela
autor
17. mar 2010

ano, super to bolo ... som zvedava, kedy na to pridu, ze to bola Gigi ... zaujimalo by ma, co si ten kriminalista zapisal ked vypovedala Gigi ... bola mimo 😒 , ale zrejme si mysli, ze ona je taky psycho naturel a bola smola, ze akurat prisiel Evin advokat, tak ju poslal het ☹

dadulaa
17. mar 2010

veru aj ja som sa už nevedela dočkať... 😉

lucia78lucia
17. mar 2010

Gigi sa nám prezradila sama, volali sme ju Magorka 🙂 a vyšetrovateľ: volali? 🙂 no len potom ten vyšetrovateľ bol z jej tupých slov tak mimo, že neviem či na nej niečo spozoroval.

mnamko
17. mar 2010

Ahojte aj ja rada pozerám tento seriál,skoro som odpadla,keď som zbadala kamoša Petra Trníka od nás z Trenč.Teplíc,že tam hrá vyšetrovateľa.
Kollárovej je mi ľuto,ale divné že nemajú záznami

dada1212
17. mar 2010

mnamko Keby mali, nebolo by čo riešiť. Preto mať nemôžu
😀
Gigi sa prezradila, ale mám pocit, že išla medzi poslednými a ten vyšetrovateľ bol dosť unavený, plus ho vyrušili, že prišiel Evin advokát, takže tomu, čo povedala neprikladal význam a jediná podozrivá bude Eva.
Možno sa časom k tým poznámkam vráti a napadne ho, že bola Gigi dosť podozrivá, ale teraz určite nie.

mirela
autor
17. mar 2010

veru, teraz to podozrenie bude na Evu, kedze tie lieky pre Barbi kupovala, je to dobra zapletka, takze pridu na to az neskôr

honey023
17. mar 2010

jj, veru tak chúďa Kollárová... Gigi mala šťastie, že išla na rad medzi poslednými a vyšetrovateľ z nich bol už úplne mimo 😀 už hneď z prvej Magorky mal "radosť" 😀

honey023
17. mar 2010

Videli ste upútavku? Conan kopal do Magorky 😨 😨 😨

bubba
17. mar 2010

kolarovu uz nech nechaju a ide do prdele zo serialu,otrasna herecka 😝

vieraj
17. mar 2010

herec Trnik hra aj v reklame na VUB, nie?

susi157
17. mar 2010

uz sa mi prestava pacit ten serial dost krute.

labelo
20. mar 2010

mna naopak zacina bavit, je to tam dobre zamotane,som zvedava ci Gigi vydrzi a neprizna sa,len je zaujimave,ze akurat z toho dna nemali zaznam na kamere,ale potom by nebola zapletka ak by mali 🙂

macka01
26. mar 2010

grofku tie ženské znásilnili niečim či čo,ked krvácala dole nohou??

vieraj
27. mar 2010

no uz by konecne mohli vysetrit tu gigi. akosi to natahuju..... 😒

vieraj
27. mar 2010

no inak aj mne sa zda, ze ju znasilnili.......

mirela
autor
1. apr 2010

Eva je na dne 😒 , Katar aky zmeneny - zalubeny 😉, uvidime kedy sa konecne vysetri ze to bola Gigi ... tie nove to tiez dobre hraju, najmä ta hysterka

dada1212
1. apr 2010

Mirela Súhlasím, dobre to hrajú tie nové a je fajn, že sú tam 🙂

ellise
1. apr 2010

po dnešním díle jsem zvědavá jak toto dopadne, co myslíte holky odsoudí Evu za vraždu?

dada1212
1. apr 2010

Neviem, podľa mňa sa ten súd bude naťahovať, ona bude neustále vo vyšetrovačke a po dosť dlhom čase sa Gigi prezradí alebo je na to prídu.

mirela
autor
2. apr 2010

tiez si myslim, ze sa to bude natahovat, lebo v ukazke co bude na buduci tyzden bude Eva este vo vysetrovacke ... mozno Gigi povie Grofke a Brende ze zabila Madarku, lebo v tej ukazke bolo, ze povie, ze bude zavreta na dozivotie, ale oni ju nebonznu, kedze "fizlov" nemusia obe 😲