Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

diddi
22. sep 2009

hlavny bachar hra v Ordinacii manzela /Vilo/ sestricky Majky /Magorka 😉 /

honey023
22. sep 2009

Hasleerka: hral tam manžela.

macka01
23. sep 2009

Včera so sa prvý krát pozerala na Odsúdene a poviem vám,ak to takto či ešte horšie funguje za mrežami,no nechcela by som sa tam ocitnúť,Žasnem nad Dzúrikovou,bože tá je škare 😝 dá bez make-upu.Horšie než chlapisko.Keď ju porovnám s načančanou Pipinou akoby to ani nebola ona.

titkovamiriam
23. sep 2009

dik som ho hned zbystrila 😀 ,lebo som to sledovala ako dopadne .som zvedava kolko vydrzi 😉

marcca
23. sep 2009

mne sa Dzúriková nevidí nejak škaredá 😕 ...úplne normálna, bez makeupu...navyše to hrá úplne skvele 😎

macka01
23. sep 2009

hrá to dobre,ale sa mi strašne nepači.A tento seriál je podľa skutočných príbehov či je vymyslený?

titkovamiriam
23. sep 2009

macka a si vymysleny 🙂

dadka212
23. sep 2009

jeden známy bol v base cca 5 rokov a vraj to tam presne tak chodí ako to je tam opísané 😝 akurát, že prostredie v seriáli je velmi pekné na tie naše basy...

macka01
23. sep 2009

fakt by som to nechcela zažiť tu bezmocnosť,keď vás niekto vydiera,sa nedivím že sa tam uchília k drogám a tak.To musí byť o zdravý rozum ☹

titkovamiriam
23. sep 2009

muzska je ovela ovela drsnejsia som uz pisala

mirela
autor
23. sep 2009

vsetci to hraju uplne perfektne, su presvedcivi 😉 ... ten jej manzel ma dobre za usami, uvidime co sa z toho vykluje, ale pravnik to urcite desifruje

macka01
23. sep 2009

si ani predstaviť neviem 😖

hasleerka
23. sep 2009

podla mňa dzúrikovú ešte priškaredili,

minkak
23. sep 2009

haslerka aj ja si myslim 😉
ale aj tak je bohova 😀 mne sa teda paci.....najma ta jej veta....ta sa podoba na tu baby z TT co som ju podrezala 😀 😀 😀

hasleerka
23. sep 2009

no mne sa tiež moc páči, aj ked bola vo fanku tak som sledovala na jojke ... a ten ksicht aký urobí ked ide niekoho akože podrezať ... len som prepásala čo to bolo - prečo bola na samotke???

honey023
23. sep 2009

minkak: tá jej hláška nemá chybu a ešte aj ten zvuk akí pritom robí...
hasleerka: a v tej rannej šou Adely a Sajfu hovorila, že je úplne super, keď málo spí a ráno má kruhy pod očami, že to je veľké plus pre jej výzor. Pritom aj keď je nenamaľovaná vyzerá OK.

A celkovo všetci herci sú super!

hasleerka: lebo ju obvinili, že to bola ona, kto bodol Nevadu, no ona hovorila, že prečo by ju bodala ona, keď je s ňou na cele. No hlavný - Kápo, jej nechcel veriť a ako svedkyňu zavolal Gigi 😀 , to už si lepšiu svedkyňu nemohol zavolať. Ale bude mať z toho prúser, bolo to tuším v upútavke, lebo riaditeľ väznice neverí, že to bola Magorka.

minkak
23. sep 2009

honey no presne....ten zvuk 😀
ako taka carodejka-bohova je 😀

honey023
23. sep 2009

*samozrejme aký nie akí - to už je tá polnoc skoro 😀

No uvidíme, čo bude zajtra, resp. dnes 🙂 z upútavky to vyzeralo dosť dobre.

mirka099
23. sep 2009

ahojte, ja tiez sledujem Odsudene... naozaj dobry serial.. dufam ten krem polepta Grofke tvar.. to sa len zacne vojna. prepacte sa vstup do vasej diskusie, dlho vas uz citam... u nas ho nik nepozera, nemam s kym o nom pokecat.

macka01
24. sep 2009

baby a kedy vy spíte?

matullienka
24. sep 2009

a hraj v ordinacii muza tej sestricky co hra magorku :o)

hasleerka
24. sep 2009

honey díky, práve som dnes na to prišla ... ale už je vonku a dobre to teraz narafičili na tú gigi ... mirka čo ti máme prepáčiť ked si vstúpila do debaty, všetci sú tu vítaný ... aj anjielik pekne odpálkovala tú češku

marcca
24. sep 2009

uhmmm...tak dnes sa to pekne pohlo...konečne aj grófku trocha prikvačili 😝 ...aj policajtka sa pekne vyfarbila s riaditeľom 😝 😝 ...a pánovi doktorovi tiež pekne prihára 😀

hasleerka
24. sep 2009

no teda pán riaditeľ aj mňa šokoval ... a grofka veru pekne skrotla, ktovie dokedy

honey023
24. sep 2009

Grófka zrazu aké neviniatko 😀 určite zase pripravuje nejaký podraz... ale pekný plán pripravili na ňu 😉

mirela
autor
25. sep 2009

ceska mi ide na nervy, ide cez mrtvoly

mirka099
25. sep 2009

vcera to bolo zaujimave.. teraz je take ticho pred burkou.. uz sa tesim na utorok

bubba
25. sep 2009

vcera bola magorka bohovska ked skoro mrtva lezala na tej posteli a tie je vyhrazky,mimika,ako mlela z posledneho...no proste uzasna herecka som sa najviac zasmiala ked zahlasia,ze nech nanu pockaju kym sa zotavi 😀 😀 😀 😀 😀

katrin21
25. sep 2009

super serial... 🙂 a vidno, ake mame na SK dobre herecky 🙂))

blumchen
25. sep 2009

Mne sa Dzurikova vobec nezda skareda, bez makeupu, je prirodzena, a hlavne, uzasne to hra, a to je dolezite. Vsetky to perfektne hraju, ficim na Odsudenych viac, ako na Ordinacii 🙂)) Vcera bola super cast, vyborny plan na Grofku 🙂, boli uzasne - Eva, Magorka a Nevada.