Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

majussa3
3. sep 2009

30 casti je zatial

megi93
3. sep 2009

Ahojte, aj ja som fanda tohto seriálu, už sa neviem dočkať na dnes. Je to perfektne urobené, páči sa mi, že konečne nejaký normálny a dobre spravený slovenský seriál, lebo tie ostatné doteraz stáli za velké ...... 🙄 Teda ak nerátam Ako som prežil a 112. A tento seriál robia tí istí ludia tak preto stojí za to 🙂 Ale popravde, keď som to videla, tak asi budem už dobrá, nechcela by som sa dostať do basy, aj keď zrejme to tam až takto hrozne nechodí. Ja myslím, že to majú o čosi lepšie.

mercy
3. sep 2009

Fú, ja to rozhodne pozerať nebudem.Vo väzení som bola viackrát, nie ako odsúdená🙂 a je to strašne depresívne prostredie

claudinka
3. sep 2009

ja som tiez pozerala prvu cast, sice na druhy den na nete, ale kukala.. a tiez sa mi to pacilo 😉

diddi
3. sep 2009

ja zas tomu /pribeh, prostredie/ neverim...pre mna pri dalsom pozerani to prislo strasne umele, fabulovane...hlavne ten hlavny dozorca

luise
3. sep 2009

Doteraz som okrem Mafstory nepozerala žiadny zo seriálov, ale tento sa mi zatial páčil. 😵 Však uvidíme, čo bude ďalej.......... 😉

honey023
3. sep 2009

2. časť je ešte lepšia ako prvá.

silvia123
3. sep 2009

mne vadí ako Podzámska hrozne fučí nosom... 😀 a s tou žuvačkou je na nevydržanie... inak je to fajn herečka

lucaska
3. sep 2009

dobree to bolo.............manzel uz sa ma pyta , ze ci sa chystam do vazenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

megi93
3. sep 2009

Fuuu dobre to bolo, už nech je utorok 🙂

astora
3. sep 2009

konecne slovensky serial na urovni 🙂

vladkaz1
3. sep 2009

baby tak ja to zerem normalne som sa nemohla od toho odlepit sme cucali aj s malu na telku , miesto to aby sme isli spat 😀 , inak podla mna tam hraju tie herecky uplne famozne vobec mi to nepripada nejake nadnesene ze by som tomu neverila ale je to vec nazoru .. mna to bavi jednoducho a tesim sa na dalsiu cast, normalne momentale neviem co skor pozerat 😅

marcca
3. sep 2009

aj mne sa to páči 😉 aj keď utorky a štvrtky neviem čo skôr prepínať...nemuseli dávať všetko naraz 😠 čo budeme kukať zajtra...super spracované, len sa mi vidí trocha prifarbené...neverím, že v slovenských väzniciach sa deje niečo podobné... 😕 ale inak super 🙂

vladkaz1
3. sep 2009

ja zajtra panelak ,dnes som v podstate nevidela nic 😀 lebo som prepinala VKV , panelak ,na ordinaciu som kaslala tu len cez reklamu 😅 a potom toto to som pozerala cele 😀

marcca
3. sep 2009

no ja tiež zajtra "len" panelák 😉 ibaže dnes to bolo akčné a takisto som dokopy nič nevidela, len šťukala 😅

mirela
autor
3. sep 2009

mne sa ten serial paci, len mi nie je jasne, ci je to naozaj mozne, aby si odsudene behali po celach 😝

marya
3. sep 2009

No v skutocnosti je to asi o trochu ine, asi preto je na konci napisane, ze dej sa nezhoduje so skutocnym stavom a postupmi v slovenskych vazniciach 🙂

zrzulka
3. sep 2009

Tusim viacere presedlavame z ordinacie na odsudene. Asi nepomohol ani to ze davaju dve casti naraz. odsudene su dost silnou konkurenciou.
je to sice nadsadene ale mne to neprekaza, mne sa paci.Aspon tieto prve dve casti boli fajn. neviete kolko casti ma tento serial?Buduci tyzden nebudem pozerat tak potom zreferujete co mi uslo🙂))

minkak
3. sep 2009

no veru dobreeee to zase dnes bolo 😉
ja som neprepinala 😀 pozerala som to dodatocne v archive 😀 😀 😀

monciky
4. sep 2009

mne sa ten serial strasne paci, pozerala som bez prepinania, len manzel frflal, ze jaka je to blbost, ze vazen nemoze zostat bez jedla a pod., mne zase vadi ten potetovany-nabuchany rozhodca, to je trochu prehnane, urcite taky bachar nie je nikde, len v telke
tesim sa na dalsiu cast

bubaczik
4. sep 2009

no ja som spokojna velmi 😵 mne sa to taak pači,včera som normalne sa vžila do toho,a prosila ju,nech tu kartu zo zeme nedvihne 😔 inak,ten jej muž asi tiež skonči v kriminale,a prajem mu,bo je hnusny 😠
monciky,ten nabuchany a potetovany bachar,je tiež nejaky byvali vazen 😉 ,dostal sa tam pre drogy a podobne,pred tym bol nejaky športovec,či čo,slava mu stupla do hlavy,začal drogovať a skončil ako bezdomovec a narkoman,objavil ho nejaky redaktor s jojky,urobil s nim rozhovor,za nejakych 200sk a baliček cigariet,a ked vyšiel s basy,tak mu dali taku šancu 😉 tak to ma jojka u mna sto bodov,že mu podala pomocnu ruku.. o tom som čitala v nejakom časopise.. 🙂 takže,ja sa už tešim na utorok,ordinaciu možu aj zrušiť 😀 lebo tam je stale dookola to iste,len v inej farbe.. 😝 stereotyp jak život ženy na materskej dovolenke 😀

titkovamiriam
4. sep 2009

super super,klobuk dole pred hereckami 🙂

monkula
4. sep 2009

super seriál... a dokonca sa to páči aj MM, a to by radšej pozeral asi Angeliku, než Panelák....
A ktorý nabúchaný bachár? ja som tam žiadneho nevidela.... 😅

bodka13
4. sep 2009

mon....taký mladý blonďák...je to bývalý narkoman....na jojke o ňom stále dávali reportáže a redaktor Laco Ďurkovič je ako jeho strážny anjel=dáva na neho bacha

monkula
4. sep 2009

aha, no ja neviem, kam pozerám, ale nevidela som.... lebo ja nabúchaného vidím každý deň, tak ak je niekto menej nabúchaný, tak si ho ani nevšimnem 😅 😅 😅 😀

annika
4. sep 2009

Juj, Ja som na to zabudla!!!! Dá sa to pzrieť v archíve niekde??? Pomooooocccc!!!!

erikasadek
4. sep 2009

annika, ano je v archive.. hladaj;; 🙂 ja pozeram , len , cez archiv..;

zatial, no , da s apovedat ze, je to , ok..len je dost pomale tempo. teda ma nezabite....!! 😉

a styl, je uplny , ako som prezil.. pre mna aspon , to tak znie, , ta ista dramaturgia.....

ale inak , herecke vykony niektorych hereciek su , dobre.. no uvidime co sa zatial s toho serialu vykluje.... 🙂

biela
4. sep 2009

veľmi dobrý seriál, veľmi kvalitné herecké výkony. super, teším sa, že ma v telke konečne niečo zaujalo. lebo ordináciu som už vynechala.

minkak
4. sep 2009

ja som tiez nezaregistrovala nabuchaneho,ale viem o kom pises bodka 😉 on hral aj v nejakom zahranicnom filme a potom tie drogy....no musim lepsie kuk-vobec som si ho tam nevsimla 😕

luise
4. sep 2009

Inak som si všimla, že každú nedeľu popoludní budú oba naraz opakovať. To len pre tie, ktoré pozerajú niečo iné a toto im nesadlo do programu. 😉 😵