Seriál Odsúdené. Pozeráte?

mirela
1. sep 2009

tak nam zacal novy serial - drsne prostredie ... pozerali ste? co vravite?

pia22
17. dec 2010

Tak a mame koniec. Krasny happy end. Vcerajsia cast bola velmi pekna, mam z nej super pocit.

mirela
autor
17. dec 2010

aj mne sa vcerajsi diel velmi pacil, tiez mam dobry pocit, ze sa serial vydaril, mozno by bolo fakt lepsie nepokracovat, takto to skoncilo velmi dobre 🙂

dadulaa
17. dec 2010

krásne ukončenie seriálu 😵 ale smutno mi za ním bude....

ani3012
17. dec 2010

blbé reklamy...som zaspala 😒 si to pozriem potom cez net

majina.b
17. dec 2010

ten koniec bol ako z mexickej telenovely 😀

pekný seriál

ma77
17. dec 2010

včera bola velmi pekna časť aj som si poplakala hlavne vtedy ked jankovičovej oznamil kapo tu smutnu spravu a ked eve oznamili že sa nemusi vratiť do väzenia ale krasne to skončilo a majerovu dostali 🙂

majina.b
17. dec 2010

http://medialne.etrend.sk/televizia-diskusie/jo...

ak som dobre pochopila tak šefom väznice ja stal boxer - to bolo asi najväčšie prekvapenie, iné sa dalo očakávať

sjuzi
17. dec 2010

Práve som si pozrela v archíve... skvelý záver, pekne to urobili. Už pre mňa nemusí pokračovať... 😉 (a asi ani nebude si myslím...)

vieraj
17. dec 2010

prosim vas kde si mozem pozriet predposleny diel odsudenych? ked si dam v kalendari utorok, tak tam to neni 😔 🙄

sjuzi
17. dec 2010

@vieraj ani ja som ho nevidela v utorok... a stránka joj tuším 2 dni nefungovala... ale pozrela som si finále a to mi stačí... na začiatku sú ukážky z utorkovej časti, tak som si domyslela... 😉

weiya
18. dec 2010

baby som kuk teraz este raz odsudene v archive,a minule mi to uslo a teraz som nepochopila🙂 co chcela spravit riadidelka vazenie s vaznicou,ked ju prisli na konci zatknut?

majina.b
18. dec 2010

@weiya manipulácia vo verejnom konaní a obohacovanie sa

weiya
18. dec 2010

@majina.b aha dakujem za vysvetlenie 😉

vieraj
20. dec 2010

uz som konecne dopozerala na nete a musim sa pridat do tabora velmi spokojnych divakov 🙂
uuuuzasny serial a vsetky postavy sa v poslednom diely dostali tam kam cely serial smerovali 😅

zuzul1310
22. dec 2010

perfektný prekrásny záver...maximálna spokojnosť, normálne som ľutovala že to skončilo

zelmirka1
23. dec 2010

napiše niekto stručne aký bol záver ? dakujem

viva13
6. feb 2011

budú ešte odsúdené pokračovať,neviete?

traktor
6. feb 2011

@viva13 nie..uz skoncili...ale skoda

viva13
6. feb 2011

@traktor to je škoda, veľmi som si ten seriál oblúbila 😒

ani3012
6. feb 2011

@viva13 ja si myslím,že aj je dobre..aby z toho nebol zas nekonečný príbeh ako napr. ala Panelák - ktorý tiež pozerám ,ale už nie tak ako zo začiatku

traktor
6. feb 2011

@viva13 skoda
@ani3012 na panelak mi nesiahaj..to je moje..to kuka aj nas tato 😀 😀 😀 ..a teraz aj seherezada ..

ani3012
6. feb 2011

@traktor aj tú Tureckú telenovelu pozeráš ? Blééé,to fakt nemusím...a na Panelák sa teším,lebo CSI chobotiny mi lezú na nervy..hlavne keď ten diel vidím najmenej tretí krát 😀

traktor
6. feb 2011

@ani3012 no jasne....vsak ja musim byt v obraze 😀 😀 😀 ...ja kukam snad vsetko...vsade som..no strasneeee daco 😀

ani3012
7. feb 2011

@traktor muj nerf ! Ako to stíhaš? huspenina,koláčiky,serál,počítač a ešte aj chodíš venčiť s Maťkom 😀 😀 😀

margareta67
26. jan 2012

Mňa by zaujímalo koľko má Branislav Deák rokov 🙂... prosím odpoveď v najbližších minutách 🙂... (treba dcére na projekt) ďakujem 🙂

mamartinka
26. jan 2012

@traktor ved seherezada uz davno nechodi.Kde to pozeras.Si myslela sultana?
@margareta67 tu to mas http://doma.markiza.sk/clanok-relacia/druhy-dyc... A ma 33 rokov.

traktor
26. jan 2012

@mamartinka v tom case este chodila ,pozri datum kedy som to pisala 😉 ..teraz pozeram samozrejme sultana 🙂