Seriál Súkromné pasce. Sledujete ho?

leva
5. nov 2008

Ahojte,su tu rozne serialy,tak by ma zaujimalo ci niekto sleduje aj tento,ja sledujem skoro od zaciatku,velmi ma zaujal,za chvilku zacina,dnes sa vola pribeh"Ukradnuta spermia 😉

cikyta
5. nov 2008

Dnes som sa dozvedela,že to je serial.Videla som ukážku.Mna tentokrát zaujala téma o IVF,tak sa to snažím ísť pozerať......ak ma muž nevyhodí,lebo má fotbal.

asitka
5. nov 2008

leva...ja to pozerávam...minulý týždeň to bolo dosť drsné..... 😝

minkak
5. nov 2008

asitka,kde sa my nestretneme 😅
aj ja som to pozerala 😉 min.tyzden som to videla asi 1* od kedy to chodi?

cikyta
6. nov 2008

No bolo to pekné...............Ale aj pekne zjednodušené,čo sa týka včerajšieho dielu. 😀 😀 😀
Nieje možné,aby sa to takto s otcovstvom skončilo po IVF-to je hlavný problém,okrem iných....
(Ale chápem,že sa to muselo podať aj takouto jednoduchou formou divákom.Len sa môžu hnevať predstavení dr.z carov,lebo to nieje možné,aby sa takáto vec pri IVF niekedy v care stala.) 😒

titkovamiriam
6. nov 2008

ja som videla ten minuly a vcerajsi diel,minuly bol strasny ani si to neviem predstavit a ten vcera - neviem ci sa to da tak jednoducho v realy-no ale ked aj beckerova milenka otehotnela ked si spermie nehala v ustach 😀 ,tak mozno hej 🙂

cikyta
6. nov 2008

😀 😀 😀
Minulý diel bol o čom?

matullienka
6. nov 2008

cikyta: tusim o zneuzivani a znasilnovani nevlastnej dcery ☹

eva7780
6. nov 2008

matulienka presne tak,ja som to po 10 minutach musela prepnut ☹ ☹

cikyta
6. nov 2008

Aha........no tak to muselo byť zaujímavé a strašné. 😠

matullienka
6. nov 2008

no ja som to nevidela ale baby v praci hovorili ze aj bolo

minkak
6. nov 2008

no to bolo otrasne ☹ chuda dievca a ten zaver.... ☹

matullienka
6. nov 2008

minkak: ako to dopadlo na zaver?

leva
autor
6. nov 2008

no ten diel bol ozaj hrozny,co zneuzival tu dceru,no dosiahol najvecsiu sledovanost,som citala.Najhorsie bolo co si prezila a matka jej neverila.Nakoniec to tak aj skoncilo,ze chuda dievca to zaprelo a povedalo ze si to vymyslela.

titkovamiriam
6. nov 2008

☹ -bol to otras-a keby bolo pokracovanie tak ju urcite aj s tym obesenym krkom/ked niekto nevidel chcel sa obesit za ,,krive obvinenie,,/ ☹ zneuziva dalej ☹

asitka
6. nov 2008

ako ja som na to kukala ...a fakt mi bolo divne...no ešte horšie by bolo, keby to bola vlastná dcéra...aj keď takto to už bolo dosť kruté...a viete, čo je najhoršie...že je takýchto prípadov s skutočnom živote veľa 😒 😠 a tá matka....keď začala jačať, kto ich bude živiť, že bude musieť predať dom...a nasťahovať sa malého bytu...a blá, blá...svoje pohodlie ju viac trápilo, ako to, že jej dcéru chlap, s ktorým žije...pravidelne znásilňoval 😠 😒 😠 kruté, kruté a ešte raz kruté...

minka...seva 😉 😉

zuzkafuny
6. nov 2008

Sledujem to od začiatku... a veľmi sa mi páčia tie príbehy a aj ma dojmúúú... sú aj krásne sfilmované ako všetko, čo je české... Najsilnejšie na mňa zapôsobila minulotýždňová časť... "tatínkova holčička" keby som mohla, tak vojdem do telky a kucapaca ☹

titkovamiriam
6. nov 2008

ja som to nepozerala som v tedy na jojke,no to si uz nahravam a toto pozeram 😀

minkak
6. nov 2008

babule a od kedy to uz chodi?
a vzdy sa to skonci tak odveci?asi ano,ze marne som aj vcera cakala happyend 😅

asitka
6. nov 2008

minka...ale veď nakoniec boli všetci spokojní vo včerajšej časti.... 😀

alika54
6. nov 2008

sledujem to pravidelne,,,vsetky casti su perfektne,,,ale nekoncia stastlivo ziadna romantika ake kruta realita 😉

susik77
6. nov 2008

ahojte, ja to pozeram na Nove ale po tom dieli, co znasilnoval otec svoju dceru som mala strasne depky 😒

asitka
6. nov 2008

susik...netreba si to tak brať...a čo ty vieš...či sa to nedeje u susedov ☹ radšej si to nepripomínať...a nemyslieť na to...

ali szia draga 😀

susik77
6. nov 2008

no vsak, mne to prislo take depkove, ze su baby, co to zazivaju...a nemaju vychodisko 😢

asitka
6. nov 2008

susik...heš so zlými myšlienkami 😀

alika54
6. nov 2008

asit 😀 😝

leva
autor
6. nov 2008

minkak,neviem uz presne od kedy to chodi,no zda sa mi ze to zacala cast,ktoru som uz volakedy videla,bolo o pasakoch,ktory predavali dievcata klientom do postele a hlav.predstavitelka a obet ich na konci na chate opila a upalila v spanku,vlastne pomstila aj svoju matku,ktora zomrela ich vinou.

zuzitka
6. nov 2008

ja si vzdy hovorim, ze v stredu to musim kukat ale vacsinou zabudnem 😅
ale vcera som pozerala 😀

a videla som aj tu cast, kde hral Tomas Hanak 😵 on bol majitel polovnickej restauracie, aj si sam obhospodaroval pozemok - obleceny jak sedliak jazdil na traktorku a kosil si travnik 😀
a prisli tam na vikend dvaja zalubenci pred svadbou..... a proste tam sa ich vztah nejak pokazil.........
........... a vlastne to zacalo tak, ze akoze nevesta nahrava na kameru svoju vypoved, ze preco si ho vlastne nechce zobrat..... a nakoniec sa vyspala s tym Tomasom Hanakom, ostala s nim tehotna.......

viete niektora, o com to tu blabocem??? 😅 😅 😀 😀

leva
autor
6. nov 2008

jasnacka,tiez som pozerala 🙂

zuzitka
6. nov 2008

nakoniec sa tusim ajtak zobrali..... a zistilo sa, ze Tomas Hanak bol vlastne otec toho zenicha...... myslim spravne? 😀

alika54
6. nov 2008

zuzi,,,aj ja viem o com tocis,,,, 😉