Seriál Súkromné pasce. Sledujete ho?

leva
5. nov 2008

Ahojte,su tu rozne serialy,tak by ma zaujimalo ci niekto sleduje aj tento,ja sledujem skoro od zaciatku,velmi ma zaujal,za chvilku zacina,dnes sa vola pribeh"Ukradnuta spermia 😉

minkak
19. nov 2008

zuzitka no skoro by som zabudla,ze to dnes ide 😅

zuzitka
19. nov 2008

co tu robis??? ahaaaaaaaaaa....... je reklama 😀 😀 😀

minkak
19. nov 2008

😀

veronikahel
26. nov 2008

ahojte! pripominam, aby ste nezabudli sledovať 😀

veronikahel
26. nov 2008

zuzitka a ano to bolo vtedy s tanou pauhofovou...

a toto pojde dnes: http://archiv.nova.cz/multimedia/soukrome-pasti...

veronikahel
26. nov 2008

a toto je uputavka na posledne "sukromne pasce" ktore budu o týždeň
http://archiv.nova.cz/multimedia/soukrome-pasti...

minkak
26. nov 2008

veronikahanel dobre robis.... 😀 zase by som zabudla 😀

minkak
26. nov 2008

noooo drastaaaak 😉

asitka
26. nov 2008

dievčatá...ako to dnes skončilo???? videla som len potiaľ...ako jej prišla povedať...že mama je hotová, že sa prestala aj umývať...zachvíľu začne smrdieť.....a bla...bla...a potom odišla....hm??? 😕

mimma
26. nov 2008

Žilková nechcela aj naďalej ani počuť o tom, že by tam malú Adélku ešte poslala. Tak sa Balzerová zdvihla a odišla...A potom Žilková našla dcére v taške list pre babičku...najprv ho zahodila do koša, ale nakoniec jej to nedalo...lebo malá jej aj tak neustále pílila uši o babičke...Tak Ž. išla za B. a povedala jej, že dobre teda, ale aj tak má strach, že jej B.matka Adélku vezme.Dobre si pokecali, Balzerová Žilkovej povedala, že predsa nemá len Adélku, ale aj ju...a nakoniec Žilková doviedla Adélku za babkou, stretli sa v parku, Adélka sa za ňou rozbehla, ale Žilková stála opodiaľ, ani jedna z nich nemala silu sa s tou druhou stretnúť zoči- voči...Tak sa Žilková otočila a odišla...Dobrý diel to bol, veľmi pekne spracované...Ale čo bola vlastne pravda, sme sa nedozvedeli...a tak to chodí aj v reálnom živote...človek sa niekedy nikdy nedozvie, prečo a ako sa čo stalo....a ostáva mu len veriť.

asitka
26. nov 2008

mimma....dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem..... 😉

zuzula28
26. nov 2008

krásne to bolo, Eliška bola úžasná, ona je fakt ako dobré vínko, čím staršia, tým lepšia 😵 😵 😵

mimma
26. nov 2008

Asitka, nie je za čo 😉 🙂

maminkatn
27. nov 2008

cavik,,,babule....kde si mozem pozret....tu vcerajsiu,,,cast,,,,,s tou balzerovou.... 😒
ja som kukala na nove,,,a na markize som,,,nevidela bo som sla spat,,,,,
ale ta...na nove s tou terezou,,,brodskou,,,,bola,,,dobra,,,,,,
ona stale nemohla na nho zabudnut,,,,,,stasle sa xcela k nemu vratit,,,teda aby sa on vratil k nej,,,,al eon ze nie,,,,xcel sa rozviest,,nasiel si mladsiu,,,,frajerku,,,ona bola s toho na nervy,,,,aj xodila k psyxiatrovi....hrozne,,,jak sa trapila.....a nakoniec,,,,,on,,sa xcel...vratit,,,,,a ona mu vytrela...kocura,,,,vykaslala sa na nho...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to potreboval.....xi xi a to bolo jej zadost ucinenie,,,,,,,
uplne som sa tesila...ako mu to natrela..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
brodska,,,,bola...uplne super,,,,,,a ten jej manzel si to zasluzil......... 😠 😠 😠 😠

maminkatn
27. nov 2008

inak,,,som si kukla,,,aj tzu cast s tou..balzerovou....-diky..za link.... 😉 😉
a mate pravdu....bola..uzasna,,,,,,,

veronikahel
3. dec 2008

o chvilu posledna časť!!!! 😉

minkak
3. dec 2008

posledna???
uz to ide 😉

zuzitka
3. dec 2008

jeeeej... ten clovek v dnesnej casti nebol z reklamy, ako zozral psovi to zradlo? 😝

lucia79
4. dec 2008

zuzitka určite... a bol mi povedomý... 🙂

veronikahel
4. dec 2008

minkak posledna ☹
zuzitka a ktorý to bol??

ukana
4. dec 2008

....zuzitka, dakujem 🙂
od vcera si lamem hlavu, odkila mi bol ten herec povedomy, ale na tu reklamu by som neprisla 😀

to uz bola posledna cast?? skoda, uz tam bude zas brak ako DVAJA v TOM 😀 a podobne 🙄 🙄 🙄

mne tam vcera trochu nesedela Jitka Molavcova v roli tej starej matky, ale inak dobre 😉 Hlavne ten syn EMO, sme sa smiali co nas o desat rokov caka, bude mi kradnut syn sminky a pod. 😀

117vera
31. jan 2011

ahojte skušala som tu stranku ale nedá sa mi to tam najisť tam su len videa s poradu kde mám kliknuť aby sa mi dal celí ten film??lebo aj ja som chcela kuknuť oteckovo dievčatko

117vera
31. jan 2011

@veronikahel ako sa dá zobraziť celí ten film sak mne to nenašlo????

sarlotka911
7. feb 2011

sú ešte súkromné pasce v archíve??nedajú sa mi pustiť.

riana12
7. feb 2011

vcera som videla jednu cast na Dome... ale uz neviem ktora cast... jedna z tych prvych ale urcite... 😅

bambulka1987
6. máj 2012

Nema niekto z vas nahraty ten film oteckove dievcatko zo serialu sukromne pasce??????? 🙂