Seriál Súkromné pasce. Sledujete ho?

leva
5. nov 2008

Ahojte,su tu rozne serialy,tak by ma zaujimalo ci niekto sleduje aj tento,ja sledujem skoro od zaciatku,velmi ma zaujal,za chvilku zacina,dnes sa vola pribeh"Ukradnuta spermia 😉

m311293
8. nov 2008

koukám na nově tam jsme o díl dopředu, o ukradnuté spermii vím, měla jsme na mysli to co si psala, že se zapálením chaty mstila pasákům

chymenitta33
8. nov 2008

ahojte🙂Ja to velmi rada pozerám ale na našej Markíze. je to dobrý seriál a inak neviete či neude viacej častí??

veronikahel
9. nov 2008

m311293 už som to našla o tej chate a to tam naozaj nebolo 😉

mirka
9. nov 2008

ja mám tento seriál tiež rada, asi som pozerala od prvej časti, ak to bolo o tej karieristke, čo si dala vziať dieťa kôli novej práci. Sú to fakt super príbehy 🙂

asitka
9. nov 2008

mirka..to bol prvý príbeh...

minkak
9. nov 2008

dadka aj dakujem za link 😉
tak som si vcera pozrela tu fajn brigadu....no to teda bolo
a som si tak zbezne pozerala tie ostatne a niektore som aj videla ,len som nevedela ,ze je to takyto serial,tak som to vzdy pozerala len chvilocku a vypla som to ,lebo som si myslela,ze je to normalny serial a som nebola v obraze kto ku komu patri.... 😅
tak sa to teraz chystam po veceroch pozerat spatne 😅

pipka
9. nov 2008

tak ja som videla vsetky casti od prvej a velmi sa mi tento serial paci, milujem hlavne to, ze jednotlive casti na seba nenadvazuju, nie je teda nevyhnutne pozerat to vsetko v tom "spravnom poradi" 😵 inak ak naaaahodou mala este nespinka, a ja o nejaku tu minutku pridem, pozriem si to v archive na nove...vdakabohu za to 😀 😀 😀 lebo ja som maniak na ceske filmy a serialy a ked nieco nevidim, som hotova 😅 😀 😀
vynahradzuje mi to kino, kam sa zatial asi tak skoro nedostanem 😅

leva
autor
9. nov 2008

Neviem,bolo to uz davno a viem ze som to uz niekedy videla,no asi to nebolo sukromne pasce,len som si myslela.

majula009
9. nov 2008

Caute ja to kuka, od zaciatku, teda od kedy ta studentka robila prostitutku aby zaopatrila svojich surodencov, a velmi ma to vtedy chytilo a kukam to od vtedy stale....
Zuzitka, nakoniec sa zobrali, Hanak to rychlo vymazal z tej kamery.
Pozerali ste aj to ako otcim zneuzival tu svoju dceru? Vtedy som sa skoro rozrevala...hrozne nieco. A debilna matka, ja by som ho asi zabila keby sa mojej dcere take nieco stalo....

veronikahel
10. nov 2008

majula, tak to si nevidela prvu časť "nezny votrelec"... kukni link od dadky212. tam si môžeš pozrieť všetky časti...

veronikahel
10. nov 2008

herečka, čo hrala matku v "tatinkova holčička" hrá v poisťovni šťastia. preto bola povedomá 😀

minkak
10. nov 2008

veronikahel a koho tam hra?
ja si stale neviem spomenut 😅

veronikahel
10. nov 2008

dceru frajerky starého Krausa

minkak
10. nov 2008

to vazne?
a teda aj jeho dcera...no toto musim sa ist na to pozriet 😅

veronikahel
11. nov 2008

ano, vlastne aj jeho dcera... to spoznaš už len podľa hlasu 🙂

titkovamiriam
11. nov 2008

ja sa tesim na diel so studenkovou,citala som televizke ze bude hrat 50tnocku co nechce este zivot zahodit a bude choduit na tanec

ankam
11. nov 2008

aky diel pojde zajtra o com?

ankam
11. nov 2008

veronika hel-vdaka za objasnenie mamicky.....vcera som aj ja na to prisla ze kde hrala.Ked som videla poistovnu 😉

veronikahel
11. nov 2008

ankam zajtra bude Smiem prosiť o lásku?
ale môžeš si to už pozrieť... dala som tu link o 10.05

veronikahel
13. nov 2008

tak ako sa vám páčili včerajšie sukromne pasce??

alica147
13. nov 2008

veroni no podla mna najslabšia časť 😝

titinkaa
13. nov 2008

tak podla mna to bolo včera take normálne. vacinou ma všetky diely šokovali, zaujali, nešla som oči odlepiť od telky a niekedy nechapavo kukala a ten včerajší nebol zlý len ma až tak neohúril, možno je to tym že nevery je teraz všade požehnane, že vo vela vzťahoch je stereotip a o komunikácii ani nehovorím (aspon v mojom okoli, vo viacerych vztahoch to nie je teraz ružové)

veronikahel
13. nov 2008

presne, bolo to také, kde bol koniec asi aj jasný...
úplne z dnešného života 😒

ella1
13. nov 2008

pozerávam, dobré to je.
včerajší som pochopila tak, že on bol pasívny a ona chcela ešte niečo zažiť.ale on to nechápal.a potom, ked im mohlo byť spolu konečne dobre, tak zrazu sa jemu zdalo, že už nič nezažije, tak spravil to, čo spravil.......
vždy sa mi páči, že sa niekto zamotá do nejakej svojej pasce 😉

maminkatn
17. nov 2008

cauko....kocky.... 🙂
inak aj ja velmi rada pozeram,sukromne pasce,,,,a su fakt,dobre,,,,,,, 😉
ale som nevedela ze sa to tocilo podla ozajstnyx,,udalosti..... 😒 😒 😒 😒
a aj to znasilnovanie,,,,to bolo...brrrrrrrrrr......a videla som vsetky,,,pasce.....
teda diely....ked som nestihala na nove,,,bo tam to ide o 210.. a na markize,,,o 21.30,,,,
takze je to aj tak dobre,,,,,je to dobre natocene,,,,,a aj tie zapletky,,,,su dobre,,,,,, 😉 😉

m311293
17. nov 2008

holky tzo není podle skutečných událostí, pouze ze života, te´d co bude ve středu na markíze bude o chlapovi co se rozhoduje mezi milenkou a mnaželkou

zuzitka
19. nov 2008

veronikahel ... to ide dnes na markize? tri do paru...... hra tam tana pauhofova????? 🙂
uz na to cakaaaaam 😀 😀