Sex pred 50-tkou, po menopauze. Aký máte názor?

lidka61
5. aug 2009

ahojte zeny v mojom veku chcem sa spytat ako vnimate sex a co sa deje po menopavze mam z toho strach ze uz nebudem plnohodnotnou zenou

zuzana355
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berenika39
5. aug 2009

ale já už bych jí mohla poradit,je mi už před padesátkou, ještě devět let a je to 😀 😀 😀
Takže: je to krááááásnýýýýýý......

Jo, a moje tchyně o víkendu hledala Johnson, co se namaže po hmyzím píchnutí. Ječela na celej barák: kde je ten gel na píchání???????????? 😀 😀 😀

Ale snad nebude dlouho třeba 😀 😀

nicolkarin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frisbee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roasha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicolkarin
5. aug 2009

a dozvieme sa dokedy nam to bude fungovat, tak super, len pokracujem, nadherne sa to rozbieha

frisbee
5. aug 2009

tak zatiaľ mi to funguje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
5. aug 2009

berenika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nicolka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dokedy budeš chcieť,alebo dokedy sa chlapovi postaví 😀 😀 😀 😀
a potom sa dá aj inak... 😀 😀 😀 😉

nicolkarin
5. aug 2009

bambi ved to, bude to asi do nekonecna, ten moj ma nadbytok testosteronu, aspom sa tak zatial javi. ale aj tak dobre.

bambi09
5. aug 2009

tak-tak donekonečna,kým nezabudneme,na čo "to" máme 😀 😀 😀

cessy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frisbee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi09
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cessy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicolkarin
5. aug 2009

asi po radach, ze to ide aj pred 50tkou to isla vyskusat. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anaxamon
5. aug 2009

Nechapem preco ste sa do nej tak pustili, to ze neovlada pravopis predsa nie je az take strasne, niektore neovladaju ani tolko a neriesite ich. To ze sa spytala co ju caka pred strednym vekom v sexe je hned dovod na zarty? A za dalsie neviete kolko ma rokov, po tom co ste ju zvozili pod ciernu zem a spravili si z nej zarty sa to uz mozno nedozvieme...ale hoc aj keby to bola sesnastka, preco hned posudzovat? Ved je to zaujimava tema a mozno si najde svoje publikum, statistiku veku tu nemame takze kludne tu mozu chodit aj zeny v takomto veku a rady poradia a napisu ake to je... 😉

cessy
5. aug 2009

bambi ja som nepovedala ze neslusne....len vacsinou taketo temy vzdy uzamknu, tak ja len preto.....inak sa veru bavim....a ako som uz napisala, rada sa priucim... 😀

frisbee
5. aug 2009

emjee,k téme píšem,už som v tej vekovej kategórii

nicolkarin
5. aug 2009

anaxamon - ale ved ano, ved vsetky sme toho nazoru ze to ide aj pred a aj po 50tke.

frisbee
5. aug 2009

anaxamon,to stejné,o chvíľu mi bude 50 a myslím to vážne

asitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cessy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi09
5. aug 2009

anaxamon,prepáč,ale keby to bolo seriózne,tak sa ohradí,už sa aj také stalo 😉

emjee
5. aug 2009

posledne varovanie, laskavo piste k teme a nerieste, ci ma uzivatelka 16 alebo pred 50

asitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakoubka
5. aug 2009

Holky,promiňte,ale já být zakladatelkou,tak vstoupím do dizkuse ,až si ulevíte 😒 a zapojí se někdo ,kdo odpoví normálně 😉

anaxamon
5. aug 2009

bambi mozno sa ohradi mozno nie...minimalne ak nemate co k teme naco tu pisete?? nech teda frisbee a berenika napisu co maju k teme, resp. ine ktore maju co pridat ale naco preboha riesit to kolko ma rokov...tema je to urcite zaujimava a ked nie pre zakladatelku, tak pre ine moze byt zaujimava 😅

bambi09
5. aug 2009

🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 už mlčím.... 😨