• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sex pred svadbou a spoločné bývanie pred svadbou

8. októbra 2009 
ach predchadzajucim prispevkom som sa nechala uniest uz asi nie je velmi k teme :wink:
14. nov 2007 o 15:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu- :grinning: to je blbosť preboha... :grinning: už mi to je smiešne :grinning:
14. nov 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gretočka,ale ja som chcela len katolícke cirkvi.nie aj ostatné o tých sme sa bavili.
a babtisti podľa sú-sekta.
14. nov 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co taky manzelia v rokoch, zena po prechode?
14. nov 2007 o 15:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechápem, na čo je táto diskusia dobrá....veriace si budú stáť za svojím, neveriace rovnako, nech má každý svoj názor, načo presviedčať druhého o svojom názore ? Ja mám svoj, ale beriem to, že každý má na vec iný pohľad a chápem, ak sa naše názory líšia, veď je to úpne normálne....
14. nov 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže som mala pravdu.katolícke sú dve.
14. nov 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianty viem ze je to blbost, ja len na margo toho, ze niektori si myslia ze sex je dobry iba ked sa plodia deti
tak ma potom dalsi podriv napada: co zena bez vajecnikov, ci maternice, aj ta hresi?
14. nov 2007 o 15:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gretocka v prispevku z 14:58 sponias KRESTANSKE cirkvi, tak bacha na c 13 v zozname :wink: to len aby sme tu nesirili nepravdy :slight_smile:
14. nov 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marya-veď ja tiež nerozumiem,že ich to stále baví :grinning: ale je to zaujímavé čítať.. :grinning: síce, téma bola o niečom inom, ale aj tak to súvisí...
14. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenqua: dakujem Ti za Tvoje slova :slight_smile:
Ella1: ... myslim, že kresťanske dvojice využivaju po svadbe skorej metodu plodnych a neplodnych dni. (myslim, ze to je jedina povolena antikoncepcia) Už aj prerušovana sulož je hriech. No, takže, ak ma žena nepravidelnu menštruaciu, tak ma dost problem sa ochraniť pred tehotenstvom.
Ale antikoncepcia versus kresťanska viera to je už zase uplne ina tema. Takze sorry. :dizzy_face:
super by bolo,keby snežienka napísala:mala som sex s manželom pred svadbou,lutujem to a rozmýšľam,čo si tým pádom môžme ešte ponúknuť?

ale ona napísala:............čo Môžte ešte ponúknuť?

a tým sa to začalo :frowning2:
autor
zuzu-a tak nesexujme, aby sme to mali v nebi čistééé
14. nov 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
droby-uz som pisala.cirkev tvoria ludia,a ludia mozu zhresit.preto si tie chyby v cirkvy.ale povedat ze cirkev je zla na zaklade niektorych(aj ked velmi velkych chyb).a inac nema sa verit cirkvy,ale bohu.cirkev je spolocenstvo veriacich,ktori sa navzajom podporuju vo viere.
ella-vsak si sexuj pred manzelstve kolko chces.teba by momentalne nepresvedcil ani panboh keby ti to povedal osobne,ze sex pred manzelstvom je hriech.ak to najdem v biblii-napisem ti.ale ty mi aj tak napises,ze si to zle vykladam,takze sa mi vidi zbytocne to ist hladat.
14. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,či ste ma dobre pochopili.ja si nemyslím,že sex je hriech.len som písala,že nás učili,že sex pred svadbou a ked nechceš plodiť deti je smilstvo.
14. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prerusovana suloz je hriech???? :astonished: a aky dovod si vymysleli pre toto? :grinning:
14. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vydatá :grinning:
14. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ella1-to musel byť divný učiteľ-keď nechceš splodiť dieťa je smilstvo...
14. nov 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím,zamknite túto tému!!!
14. nov 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ella1-ja si myslím, že to nie je treba, len by sa malo vrátiť k pôvodnej téme, nemyslíš?
14. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stačí, keď sa prestanete vadiť.....
ella,ved som to uz pisala!
Baby, nechytajte ma za slovicka, vytiahla som vam cely zoznam zo zakona, ziadna z tych cirkvi nie je sekta, su zakonom uznane ako cirkvi.
A fakt prestante s ironiou a osocovanim...
blbo som to napísala?
proste,že máš sexovať,len ked ideš plodiť.
ale ja s tým nesúhlasím.
14. nov 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marya-súhlas, nie je treba ju zamykať... len aby sa to vrátilo k pôvodnej téme..
ella,preco zamknut,vsak tu nemusis diskutovat ked ti to vadi!okrem ineho ty si tu hlavna podrypovacka
gretocka-mas pravdu
nguyen: ... ano,podľa katolickej cirkvi je prerušovaná súlož tiež hriech aspon si myslím. Jednoducho semäno nejde tak kam patrí.... :sweat_smile: Dúfam, ze sa nemylim a nepisem bludy.
14. nov 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja podrzpujem?len som ti písala,že nám teda povedz,čo si vy navyájom ponúkate?
ani nemám umzsel podrypovať,len sa pýtam.
14. nov 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby navrhujem vratit sa k teme - sexa byvanie pred manzelstvom - skusenosti
14. nov 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kacenqa-mám pocit, že niekto by tu mal prestať neustále rýpať (nie ty) :grinning:
14. nov 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snezienka33-tentokrát si ťa musím zastať, lebo ella1 stále podrypuje...
14. nov 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok