Sex pred svadbou a spoločné bývanie pred svadbou

dianty
12. nov 2007

Ahojte žienky a chlopci,

len tak ma napadlo, že otvorím túto tému a že sa tu vyjadríte a rozpútame diskusiu o tom, aký máte názor na sex pred svadbou alebo na spoločné bývanie pred svadbou.

Myslím si, že je to každodenná téma, tak hurá do toho 😀

majcik
15. nov 2007

Crysmile - myslim, ze si to pochopila uplne presne 🙂

crysmile
15. nov 2007

dik majcik.. podme radsej do nasej temy, lebo sme vyrazne mimo temy...

majcik
15. nov 2007

Crysmile - suhlasim 🙂

nguyen
15. nov 2007

snezienka ak sa mozem opytat ako dlho si uz vydata?
mna napadla este jedna vec, jasne ze mas svoje presvedcenie a nemam v umysle ti ho brat, ale iba pouvazuj (cisto teoreticky) ze keby si si fakt vyskusala to spoluzitie pred svadbou, (viem ze uz je neskoro ale teoreticky) mozno by si sama prisla na to, ze to, co tvrdis o tom ze by ta muz opustil, keby ste neboli zosobaseni ze kravina, a mozno by si nam v mnohych veciach dala za pravdu, a mozno (ale naozaj ti to neprajem, skutocne ti zelam len to najlepsie a to uprimne zo srdca) ta raz opusti muz, napriek tomu, ze ste zosobaseni, pripustila si si niekedy takuto moznost? To je ale nazblaznenie co? Iba jednu radu, neries to, ci ta opusti, neries, ci si s nim spala, alebo nie a aky velky hriech to je, ber zivot tak, ako ide a hlavne nefanatizuj, lebo podla toho, ako sa vyjadrujes o svojom muzovi, on asi nie je az tak silne veriaci, tak bacha, aby sa prave toto casom nestalo kamenom urazu 😉

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianty
autor
15. nov 2007

snezienka33-a pýtala si sa niekedy, či chcel s tebou bývať pred svadbou?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianty
autor
15. nov 2007

snezienka33-po pól roku? woow, tak super, že vám to funguje.. my sme spolu už vyše troch rokov a ešte by som sa nedovážila vziať si ho 😀

gretocka
15. nov 2007

my sme spolu chodili jeden a pol roka, ked sme sa zasnubili a cca pol roka nam trvali pripravy na svadbu, teda do svadby sme spolu chodili 2 roky. Ale predtym uz u nas pracoval rok a poznali sme sa z niektorych projektov zbezne uz predtym. 🙂

evercila
15. nov 2007

ty jo, 16 stran, este vas to bavi??? 😀 😀 😀

mimkao
15. nov 2007

dianty, ja s mojím manželom sme sa zobrali takisto po pol roku a sme spolu už štyry roky. 🙂

dianty
autor
15. nov 2007

mimkao-no veď to je podľa mňa super 🙂 ale ja osobne som taká opatrnejšia, takže ešte ani teraz sa neodvážim 😀

kacenqa
15. nov 2007

evercila - na rozdiel od tvojho prispevku tu niektore pisu aj zmysluplne, a dokonca sme k niecomu aj dospeli. ked to nebavi teba, najdi si i nu temu, taketo prispevky tu nikto nepotrebuje

dianty
autor
15. nov 2007

evercila no predstav si, že nás to ešte baví.. a ak to teba nebaví, tak ahoj... 😀

mimkao
15. nov 2007

podľa mna sa evercila chcela zapojiť, len nemala čím prispieť... 😕

daniela1983
15. nov 2007

my sme nemali pred svadbou ani sex ani spolocne byvanie a obom nam to tak vyhovovalo. A potom to bolo vsetko skvele prekvapko. asi tak 🙂

adelajda
15. nov 2007

ano baby...nechajte to tak...nemá to význam riešiť keď snezienka jedným slovom zabije druhé... 😒

mimkao
15. nov 2007

niekto rád podrypuje... 🙄

adelajda
15. nov 2007

už som ticho... 🙂 sorry

dianty
autor
15. nov 2007

prečo by sme to mali nechať tak.. no čo, najskôr si nechcel to pripustiť, ale potom teda pripustila, lebo videla, že máme normálne argumenty. priznala si, že sa mýlila, nie? 🙂

adelajda
15. nov 2007

lebo naozaj to nemá význam riešiť lebo ona si nepripustí náš názor...

daniela1983
15. nov 2007

inak ked tu uz bol pokec o dlzke chodenia, my sme sa rozhodli po asi 4 mesiacoch ze sa vezmeme, o dalsie necele dva sme sa zasnubili a brali sme sa mesiac pred nasim prvym vyrocim. takze vlastne spolu nie sme ani rok, ale nejako sme uz stihli aj svadbu 🙂 vsetko je podla mna hrozne individualne a je zbytocne aby sa pary porovnavali

dianty
autor
15. nov 2007

adelajda-ale niečo si pripustila.. to, keď tvrdila, že čo dáme manželovi po svadbe nové, keď mu dám akože "všetko" pred svadbou... a pripustila, že je to fakt blbosť

marya
15. nov 2007

Daniela - mas pravdu 🙂 Moji rodicia sa brali po 7 mesiacoch a doteraz su spokojni 🙂 A ja s manzelom sme sa brali po roku a 4 mesiacoch a tiez nam to zatial klape 😵 😵 Takze je to individulne....

Adelajda - veď pripustila, ale zas z druhej strany, pripustí niekto ten jej ? 😀 😀

adelajda
15. nov 2007

daniela- som zvedavá na tvoj názor aj o pár rokov...či bol dobrý nápad sa zobrat tak skoro...a ked vám to vydrží tak gratulujem...a ja nechcem nikomu zle tak vám držím palce...len ja si myslím že ešte sa nepoznáte veeeeelmi dobre...a čo urobiš ked sa zachová tvoj manžel raz tak ako by si to nečakala...?

dianty
autor
15. nov 2007

adelajda-a pre toto je dobré to spoločné bývanie pred svadbou, nie? 😝

adelajda
15. nov 2007

ano mate pravdu je to individualne...

adelajda
15. nov 2007

ano je to dobre...JA si myslim, ale je to moj názor...

k.a.t.k.a.
15. nov 2007

ja som chodila s manželom 6 rokov z toho 4 roky sme spolu žili no a na ten siedmi rok sme sa vzali a manželia sme už rok 😉 .. za tie roky spoločného bývania som sa tak obrnila, že už ma nemá čím vytočiť 😀 Inak baby, siedmy rok býva kritický tak bacha na to 😉