Sex pred svadbou a spoločné bývanie pred svadbou

dianty
12. nov 2007

Ahojte žienky a chlopci,

len tak ma napadlo, že otvorím túto tému a že sa tu vyjadríte a rozpútame diskusiu o tom, aký máte názor na sex pred svadbou alebo na spoločné bývanie pred svadbou.

Myslím si, že je to každodenná téma, tak hurá do toho 😀

miriamka
12. nov 2007

Ahojky,
no tak u nas
sex pred svadbou ANO
byvanie pred svadbou NIE,zacali sme spolu byvat az po svadobnej noci a nebanujem 😵

lenka386
12. nov 2007

Ahojte! Miriamka, plne s tebou suhlasim.. Ta svadba ma potom svoje caro, ked zacnete byvat spolu az ako manzelia..

zuzidr
12. nov 2007

sex ano,bývanie až v pondelok po svadbe na želanie mojich svokrovcov....nelutujem ani jedno,ani druhé 😀

dianty
autor
12. nov 2007

miriamka: myslím si, že sex pred svadbou je dobrý hlavne na to, aby sa dvaja ľudia poriadne spoznali aj po tejto stránke.. Môže sa stať, že zrazu zistíš, že tvoj chlap je o ničom v tomto smere a sex je myslím si dosť dôležitý vo vzťahu..a to bývanie.. ja by som to brala aj teraz pred svadbou, ale asi sa to nepodarí ☹ kvôli svokre 😠

miriamka
12. nov 2007

No bolo to uzasne zacat spolu byvat az po svadbe...proste sme si to vychutnavali a do dnes nebanujem!

dianty
autor
12. nov 2007

zuzidr-ahoj, na želanie svokrovcov? a keby nemali oni to želanie, išli by ste spolu bývať aj pred tým?

dianty
autor
12. nov 2007

miriamka-myslím, že je to celkom dobrý nápad, ale keď obyčajne to tak býva, že teraz sa už ľudia moc nehrnú do svadby... a čakať tak dlho na to bývanie.. neviem... 🙂

kila
12. nov 2007

My sme aj sex aj bývanie mali už pred svadbou... tiež neľutujem... 🙂

dianty
autor
12. nov 2007

no a čo také názory, že sex až po svadbe?

miriamka
12. nov 2007

Baby...asi je to individualne.Nakolko my sme sa brali z lasky,ziadne mimi na ceste ani nic...tak sme chceli mat nieco nove po svadbe,a tym bolo spolocne byvanicko a bolo to krasne moct svadobnu noc prvy krat stravit v spolocnom!

matar
12. nov 2007

my oboje áno. a tiež nelutujem. myslím, že je dobré vyskušať si, ako to je ked s partnerom žiješ v jednej domácnosti. je to obrovský rozdiel oproti tomu, ked sa stretávate vonku, v kaviarni, na chate... a ked máte riešiť každodnné problémy spojené s bývaním.

dianty
autor
12. nov 2007

miriamka: hneď po svadbe ste išli do vlastného.. hmm, tak to je super... len nie každému sa to podarí, ale je to super.

tatiana82
12. nov 2007

ja si myslim ze vzdy zalezi od oboch. niekto nepotrebuje spolu byvat, ked napr. byvaju oproti a vidia si do okien 🙂
spolocne byvanie ma svoje caro, clovek sa lepsie spozna ale ani to nemusi byt vzdy zaruka dobreho vztahu...

zuzidr
12. nov 2007

nakolko nám bývanie zadovážili svokrovci(na dosť vysokej úrovni)a povedali že sa tam sťahovať nemôžme skôr ako po svadbe a už pred tým sme tam začali vrážať spoločné peniažky na zariadovanie tak sme sa zobrali...keby sme nemali tú možnosť ísť do domu,asi by sme sa tak skoro nebrali nakoľko mám málo rokov 😀 😀

miriamka
12. nov 2007

Dianty...no ja som mala uz predtym svoj bytik kde som zila,ale spolocne sme v nom zacali zit az po svadbe.

dianty
autor
12. nov 2007

matar-súhlasím s tebou.. myslím si, že človek by mal ísť tak trošku už pripravení do toho záväzku, čo vlastne môže od toho druhého čakať. samozrejme, že každí dokáže vždy prekvapiť, ale tak viacmenej toho partnera spoznáš.

miriamka
12. nov 2007

Mna asi skusenost ze som uz predtym zila s mojim ex 5 rokov a skoncilo to rozchodom utuzila v tom,ze v dalsom vztahu spolocne byvanie az po svadbe 😉

dianty
autor
12. nov 2007

miriamka: tak ale vlastne ste už tam aj tak trávili viac času, nie? 😀

kila
12. nov 2007

Sex po svadbe? Mne to neprekáža keď to iný tak myslia... ja by som nevydržala... a práve preto klobúk dole pred takými mladými... 😅

katarinkad
12. nov 2007

my sme byvali spolu 8 rokov kym sme sa zobrali. Boli to krasne zaciatky, radi na to spominame. Byvali sme v prenajatom byte, teda nebolo to az take zavazne a bolo nam spolu super. 🙂 Pomalicky sme sa spoznavali a nas vztah sa pekne vyvyjal az sme dospeli do stadia ze to specatime svadbou. 😵
K sexu sa asi nemusim vyjadrovat, kedze sme spolu byvali... 😵

miriamka
12. nov 2007

Dianty...nie,ked prisiel manzel ku mne,tak na navstevu...ale neprespaval u mna 😉
A sex?To by som nevydrzala

zuzidr
12. nov 2007

mala som spolužiaka čo chcel byť farár a bol tej zásady že sex až po svadbe,nás ako pubertiačky dosť odsudzoval a pod.vo štvrtom ročníku sa mu zapáčila jedna baba od neho o dva roky staršia samozrejme aj skúsená v sexe....bol tak zalúbený že po pol roku sa s nou vyspal veeeeelmi sa mu to zapáčilo,na karieru farára zabudol...
teraz som sa s ním stretla,pýtam sa ho na svadbu a pod. a on že bývajú spolu v podnájme v BA a na svadbu majú ešte kooopec času 😀 😀

bubaczik
12. nov 2007

zuzi a preco az v pondelok? 😕 😀

susik77
12. nov 2007

tak my ano v obidvoch pripadoch 😀 a nelutujem, mam uzasneho manzela 😉
zacali sme byvat aj preto spolu, ze kratko, ako sme spolu zacali chodit,ja som odisla pracovat do zahranicia a pravdepodobne by sa nam vztah na dialku rozpadol.
asi sme mali stastie, ale perfektne sme si na seba zvykli a nemali sme od zaciatku ziadne problemy ani hadky...
a svatba bola po 2 rokoch spoloc. chodenia 🙂

dianty
autor
12. nov 2007

kila-to sa ani nedá vydržať keď máš vedľa seba príťažlivého chlapa 😀

sofa
12. nov 2007

my sme spolu bývali už 2,5 roka, než sme sa zobrali. Začali sme spolu bývať za dosť smutných okolností ☹ , ale bolo to super (on býval a vlastne dodnes býva u mna, takže žiadna svokra 😉 )Zobrali sme sa až ked sme začali uvažovať o miminku.

dianty
autor
12. nov 2007

katarinkad-no tak to by ste boli čudní, keby ste spolu bývali a nesexovali 😀 ale gratulujem k svadbe 😉

katarinkad
12. nov 2007

dianty, nespravne si to pochopila 😉 Myslis, si ze by som zila v jednej domacnosti 8 rokov s chlapom a nic by som s nim nemala? Neviem si to predstavit.

dianty
autor
12. nov 2007

zuzidr-no vidíš 🙂 tak nakoniec aj dobre urobil 😀

zuzidr
12. nov 2007

bubi veci sme tam mali asi týžden pred tým ale v sobotu ani svadobná noc nebola,prišli sme zo sály ráno o osmej v nedelu,celý den sme ešte mali návštevy,a až v nedelu neskoro večer,teda asi už v pndelok sme si lahni do našej spálne a spravili si svadobnú noc....a ráno sme vstali a pýtam sa "starého" čo budeme raňajkovať???????????to bola romantika...jáááááj 😀 😀