Sex v spálni, keď tam spí dieťa?

ivkka
14. mar 2008

Ahojte maminy,milujete sa s manželom v spálni aj keď tam spí vaše dieťa?Jedna známa bola totižto prekvapená s toho že my nie. 😅

jeudi
1. jún 2009

wom:to teda fakt chudaci rodice 😀

certica
1. jún 2009

aspon ich to nepriamo nuti rozvijat fantaziu a cibrit vynaliezavost 😉

edita33
1. jún 2009

kym je male dieta nevadi to,,ved ked aj sa ze zobudi sak ono nevie co sa robi,,nas starsi spal z nami ked bol malinkaty,,aj do 3 rokov,ale je jasne ze ked dieta vstane tak asi prestanete nie,,,a ked spi tak pokial nezavijas tak by sa nemalo zobudit,,, 😉

cessy
1. jún 2009

maleho mame v spalni a ked spinka nevidim dovod preco by sme sa namohli pri nom milovat 😕

skurinka
1. jún 2009

nee .ani pri jednom sem memohla tak jsme sexovali po celem byte 😀
ale ted maji deti kazdy svuj pokojik tak si uzivame nesi loznice 😀 😀

mikalove
1. jún 2009

my tiež po celom byte,len málokedy v spalni,je tam malá a mne to vadí

kisska
1. jún 2009

no starsiemu vysvetlis.... pokial ti 4-rocne dieta nebucha na kupelnu s placom a krikom, aby tatino nerobil zle mamine 😲 ako sa stalo mojim znamym...

moonday
1. jún 2009

no, tak minule som bola jak ruža..svokor prepínal kanále na telke a pri erotike ,ked práve hviezda hrala super orgazmus tak naša malá vyhrkla:aha, mama...a to má rok a niečo...a nikdy pri tom nebola 😀

kaleilah
1. jún 2009

Malej spí s náma v posteli a když je chut, hupsnem na to 🙂 aspon líp spí, krásně se s ním pohupuje postel 😀 jen jsme ted kupovli nábytek do pokojíku a dvě postýlku tak se bude přesunovat ☹ ach jooo, maminka je závisláček 😅

myja30
7. júl 2009

My s tym problem nemame, syn ma vlastnu izbu a my sa vzdy zamkneme a aj tak sexujeme ked uz spi

dont_speak
7. júl 2009

kaleilah 😀 😀

zuzu13
7. júl 2009

ani u nas nie je problem...do 12 rokov syna sme byvali v jednoizb. byte...ziadnu ujmu sme z toho nemali...a teraz mame zase malu...a spi s nami...no co uz...nie kazdy moze mat vlastnu izbu...a kto nema...poradi si ako vie...hadam nepojdem v noci do hory... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certica
7. júl 2009

zuzu, a co - volat o pomoc? 😀

thuqka
20. sep 2009

Celkom zaujimava diskusia 🙂 u nas to mame tak ze ked mala spi,tak nam to vobec nerobi problem lebo vieme ze ma velmi tvrdy spanok a nezobudi ju hadam nic 🙂 my sii mozme uzivat a ona sladko spi 🙂

mirka099
20. sep 2009

nas maly ma uz vlastnu izbicku, tak nieje o com.. ale do jedneho roka bol v spalni, ked kludne spinkal my sme sa kludne milovali 😅 😀

dominka11
21. sep 2009

dobrá tema 😀 😀 😀 my teda nie, lebo náš maly sa zobudí na každe šuchnutie, aj ked si ideme lahnut, tak už sa mrví. Ale už sa na to teším zasa na normálnej posteli a nie všelikde inde 😝 😀

donara
21. sep 2009

Zaujmavá téma, náš starší syn je vo svojej izbe, a malému sa pritrafí že spí s nami, tiež sa prebudí, alebo zo sna zamrnčí PESTANTE, akože prestante, a mi pekne odcválame, naštastie dom je dosť veľký. Ale moja suseda má teraz problém so starším synom, ma 11 rokov a doslovne čaká, kedy pôjdu do posteľe, počúva za dvermi, a ešte sa ich spýta, či si to užili. Keď sa sním o tom chcela rozprávať, tak jej povedal, že mu to je nepríjemné, má pocit ako by bol pri nich. Rozmýšľali sme nad ním, pretože zavrhol aj kamaráta, ktorý mal sexistické reči, srandičky. Nech sme to rozoberali akokoľvek, neprišli sme na nič, len jedno nás napadlo, asi niečo videl na nete, nejaky brutal a to ho muselo takto zobrať.

mirustek1
21. sep 2009

aj my to robime v spalni,pokial je este mala a dobre spi,nevidim v tom problem,aj ked spalnu sme vyuzivali najmenej,skor si davame pozor pred starsiou dcerou,aby nas ta nahodou nevidela alebo nepocula.

zuzana355
21. sep 2009

no kočky my teda v spálni nie mala sa zobudí čo i len dvere otvoríme takže si musíme poradiť ale minule sme šupli deti k babičkám a že konečne v spálni po takej dlhej dobe a na potvoru zlomili sme postel 😀 😀 😀 😀 no a bolo po všetkom 😅

caira
21. sep 2009

tak do roka spala mala v loznici s nami - takze kdyz spala tak bez problemu, ale pred starsim ditetem by mi to asi vadilo, mala ma ted docela lehke spani, takze treba "vrzani" postele nebo tak by ji vzbudilo, takze jsem rada, ze ma vlastni pokoj a my klid na "radovanky" 😀

jinak musim rict, ze diky bohu za to, ze si z detstvi nepamatuju,ze by nekdy moji rodice meli sex..kdybych to asi slysela tak je mi jeste ted blbe, myslim, ze to je neco, co dite fakt nemusi registrovat... doted mi prijde predstava rodicu a sexu fakt na zvraceni 😀 klidne at to delaj, jen kdyz o tom nemusim vedet 😀

simona55
21. sep 2009

ahoj ja sa pridam, moj muz ked ma pred nasim15mesacnim, synom poboska a chyti,a obijme tak strasne place, lebo sa boji o tatinka,alepi sa mu okolo noh 🙂 tak si neviem predstavit keby ma vydel ze lezim alebo on lezi namne, 🙂 toby robil cirkus.on si asi mysli ze ja ublizujem jeho tatinkovy,.ale podla mna ked dieta je este mensie preco by si to rodicia nemohli uzit,vo svojom pokoji.

panterka
22. sep 2009

u nás teda v ložnici no problem 😎 malej spí jako dudek a starší spí v pokojíčku, i když máme otevřený dveře do ložnice a on do pokojíku (mezi nima je obývák), tak ho to taky nevzbudí, ten má taky spánek hodně tvrdej 😉

xtriza
19. okt 2009

🙂)) zaujimava tema ako citam. No my fungujeme aj ked maly spi na nasej postely /mame ju dost velku:D/ a doteraz sa este nevzbudil,ved je este maly a ma tvrdy spanok..a jasne ked bude trosku vacsi tak to pri nom nebude moc mozne a bud bude na svojej postely alebo bude mat vlastnu izbu 🙂

leniciatko
30. nov 2009

nooo, my pracujeme s MM, až ked deti úplne spia,alebo ináč v obyvke. ale kolkokrá tzaspíme skôr ako deti.
syn používa výraz,ideme sa muckovať?

habibi78
30. nov 2009

mala spi zatial s nami, raz sme to skusili v spalni, ale hned na zaciatku sa zobudila, sadla si a pozerala na nas, za MAMA...TATA....no a my sme sa hned zacali rehotat, priplachtila k nam a bolo po sexiku.... 😀

pietra91
3. dec 2009

hmm ja si myslim ze nasi sa este urcite miluju ale ja co si pamatam tak nikdy som ich nepocula ani nevidela ked som bola mala asi sa dobre kryju alebo co no aj keby tak to neriesim lebo maju na to uplne pravo sa milovat spolu. a ja v buducnosti tak isto nebude mi vadit ze sa budem so svojim drahym milovat ked bude nase dietatko spinkat v postielke.

tomasek06
4. dec 2009

Taky nechápu, proč se nemilovat když dítě spí 😕 My to tak dělat musíme v obýváku máme babičku. A vše v poho.

rimmel
4. dec 2009

my sa tiez ked spi milujeme resp ked bol este maly a spal v nasej izbe...dokonca sa pred malym ked je hore 😝 😀 aj vasnivo bozkavame a co?

orchidea81
17. jún 2010

baby takt toto je pekne zaujimava tema, dobre citanie :D
my sme traja (ja muz syn) v 3.izbovom byte takze miesta mame velaaa hlavne vecer ked uz maly spi, ma 5 rokov vlastnu izbu takze ked zalahne, mozme s mojim muzom robit co sa nam chce a vobec sa ani nebojime ze by nas mohol pocut kedze je uplne v inej izbe 🙂) ked este spaval v postielke v spalni, tak sme sa stahovali vzdy do inej izby 🙂

fakt super tema :D

jarka0
20. jún 2010

ahojte baby tak mi sa milujeme tiež v spálni ale len vtedy ked malá spí 🙂 no a samozrejme že sme skúsili aj iné miesta ale to si nechame pre seba 😀 podla mna je to normalne ked sa muž so ženou milujú v spalni s dieta im spí v tej iste izbe v spálni či ?no ale čo sa týka nášho terajšieho sexualneho života je to nič moc ☹ lebo moj muž sa nechce somnou moc milovat kedže som tehotná lebo sa bojí aby sa niečo nestalo povedal mi že musíme vidržat až popôrode ☹ ale tak dlho je aj na mna dost ☹