Sex v spálni, keď tam spí dieťa?

ivkka
14. mar 2008

Ahojte maminy,milujete sa s manželom v spálni aj keď tam spí vaše dieťa?Jedna známa bola totižto prekvapená s toho že my nie. 😅

musilka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
musilka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja26
16. mar 2008

tak to se nedivím belsiger 😀 Já osobně musím říct,že jsem ráda že Mařenka spí v jiném pokoji,protože já bych ji asi stejně "tím" asi vzbudila neumím být u toho potichu jako poleno,teda umím ale nic ztoho nemám 😒 No ale jinak si myslím,že by si to měl každý dělat jak uzná za vhodné před mimčem nebo ne je to každého věc,vždyť je to tak fajna věc! 😅

kacenqa
16. mar 2008

no, my spavame v spalni 4 - my, nasa mala a este aj macka 😉 na macku pri sexe sme si zvykli (ked by sme zavreli dvere a ostala by vonku, mraucala by tak zalostne, kym by sme ju nepustili). takze ked sme si zvykli na macku (balsiger ta nasa sa raz presla uz aj manzelovi po chrbte pri tom 😀) , zvykneme si aj na dieta 😀 urcite kvoli tomu nebudeme prchat do inej izby ked mame peknu velku postel 😀

certica
16. mar 2008

este k tomu, ze potichu/nahlas... ja som tiez dost hlucna, ale nestalo sa nam nikdy, ze by sa krpec zobudil a to uz ma 3 roky....ale hovorim, poznam si svoje dite 😀 a viem, kedy si to mozem dovolit a kedy ten spanok uz taky hlboky nema 😉

maja26
16. mar 2008

tak to naše sluníčko by se určitě probudilo navíc hned všechno opakuje ...tak nestojím oto aby třeba někde venku začala dělat nějaké zvuky připomínající maminku 😀 😀 😀 ,sama začala spát v roce a půl protože si myslím že se jí tak líp spí už se tak často nebudí a my můžem beze strachu ......... 😅

hedunecka
16. mar 2008

balsiger 😀 😀 😀 😀 to robi aj nas 😀 😀
inak zaujimava tema aspon sa trosku zasmejem 😀 😀 no ano keby bola mala hore tak by ma to ani nenapadlo ale ked uz pekne spinka vtedy mi zacnu hormoniky pracovat 🤐 😅

maja26
16. mar 2008

to jako myslíš,že by to někoho napadlo dělat když bude mít dítě vzhůru 😲 🙂 ?To snad asi neeee,to už by bylo trochu moc,my jsme to zatrhly když se poprvé malá začala vrtět tak že jsme oba přestaly okamžitě i dýchat už nám to bylo nepříjemné 🙂 tak jsme se přestěhovaly na chvilku do obýváku nebo do druhého pokoje který teď patří miláčkovi našemu a byl pokoj 🙂

tinusi
18. mar 2008

My zatial tento problem nemame, ale asi nam to pride normalne milovat sa v babatkovej pritomnosti... do urciteho veku dietata, samozrejme... Inak, nas len tak hocico nerozhodi... byvali sme nejaky cas u svokrovcov a zeby sme sa snazili byt nejako moc ticho... to nemozem povedat. Ved je to normalna vec... preco sa hanbit?
Raz sme strazili asi 5 rocneho synovca... no a niekedy je to tak, ze ked musis, tak musis... 😀 Tak sme mu pustili v obyvacke rozpravku a sli sme na vec...

maja26
18. mar 2008

No tak to bych asi nedala 😕

otrivinkajanka
18. mar 2008

ahojte no aj my sexujeme v spalni dcerka spava s nami a zatial je to v pohode a aj ked sa preberie este to nechape je mala a vo vseobecnosti deti maju spanok tvrdy tak pokym je dieta male je to v pohode ked bude vacsia bude mat svoju izbu /horsie bude,ked nebude chciet spavat v tej izbe to sa budeme musiet presunut do druhej izby,aby sme sa vyhli jej ockam a naslednym zvedavym otazkam,,,,/

lenkanemeckova
17. máj 2008

ahojky tak sem si chtěla přečíst co nás brzy čeká 😀 ... no uvidíme co udělá psychika až tu skutečně mimčo bude,ale zatím si myslím že je zcela normální milovat se v přítomnosti miminka, když spí... copak jste se žádná nemilovala s manžou v těhotenství? Mimi je přece na vaše vzdechy a heky zvyklé... procházelo před nedávnem porodními cestami a každý den se přisává k prsu... co by ho mohlo traumatizovat 😅

haluskacz
17. máj 2008

uplne v pohode, kdyz spi. Vzpominam si, ze jednou jsme to dokonce zvladli i za bdeleho stavu ditete (asi pulrocniho), celou dobu si v klidu hralo 😀 Ale je fakt, ze me deti trochu stresujou, takze hluboka noc je nejlepsi. A taky v loznici s ditetem jsou to spis takovy rychlovky. Kdyz jsme v jine mistnosti, tak je to zajimavejsi 🙂

mirka_mt
24. júl 2008

Hm, a čo v 1izbovom byte? 😒

titkovamiriam
24. júl 2008

v kuchyni a kupelni ked to inak nejde 😀

horallka
24. júl 2008

a čo v dvojizbovom byte- kde hneď vo vedľajšej izbe spí moja dvanásťročná dcéra a priateľ má blok- aby nás náhodou nepočula?Nehovoriac o tom, že náš dvojmesačný syn spí s nami a to ho tiež vyrušuje. Poradí niekto?

mirka_mt
24. júl 2008

Miriam, kedze na kuchyni nie sú dvere, ostáva len kúpeľňa 😉

titkovamiriam
24. júl 2008

ale na izbe snad hej-vies to je moja skusenost dva roky som byvala v 1iz.byte a v kuchyni sme mali sedacku a ked sa inak nedalo tak sme sex. tam.-v kupelni nieje tolko pohodlia 😀 ,ale da sa 😀

miresta
24. júl 2008

tak mi sme to v spálni skúsili asi dvakrát a to má malinká len pol roka, ale nieje to ono, neviem sa tak odviazať. Máme 2izbový byt a tak sme v obyvačke na gauči, ktorý si rozťahujeme skoro stále, či sex bude alebo nie. Je to tak oveľa lepšie.

horalka - tak to by som teda nezvládala ani ja , ale asi ak nieje aspoň dcéra doma, keď máte niekedy taký čas. Ale synček ešte nič nevie.

miresta
24. júl 2008

titkovamiriam - tak to musí byť vzrušujúce už len tým prostredím a či niekto nedojde.? 😲 😀

mirka_mt
24. júl 2008

Miriam, u nás tá izba slúži aj ako spálňa aj obývačka. Kuchyňa je malinká, dvere len na kúpeľni.

horallka
24. júl 2008

miresta,

ale keď tá chuť príde,aj keď je dcéra doma, tak potom čo? a navyše ešte nemá osadené dvere na detskej.Hm

zuzidr
24. júl 2008

tak na balkone 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

srandujem 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
24. júl 2008

TO mali deti 4r-a michal bol miminko.mali sme vyhodu velkej kuchyne-bola aj ako obyvacka ,no uz 12r.byvam v rodinnom dome a tam mozme sexovat kde a kedy chceme-smola bola ze som mala aj obdobie ze nebolo s kym ked som sa rozviedla 😀 😠 😀

zuzidr
24. júl 2008

bolo kde,a nebolo s kým 😀 😀 😀 😀

ked som mala 17 bolo s kým ,a nebolo kde 😀

titkovamiriam
24. júl 2008

jej tak to bolo podobne 😀 - a ked je s kym aj kde nieje chut 😀 😀 😀

miresta
24. júl 2008

titkovamiriam - tak to máš potom dobre, teraz

horalka- tak potom už naozaj neviem, ale ja by som asi oklamala dcéru že si ideme ľahnúť, alebo by som ju poslala niečo kúpiť, keď je to cez deň. Lebo ja mám rada tiež sex vtedy keď je chuť, nie vtedy keď sa dá či môže.

horallka
24. júl 2008

presne tak, miresta
ale zvyčajne keď nie je doma dcéra, nie je doma ani priateľ.

titkovamiriam
24. júl 2008

☹ ☹ ☹

lencici
24. júl 2008

milujeme sa keď maličká spinká