Sex v spálni, keď tam spí dieťa?

ivkka
14. mar 2008

Ahojte maminy,milujete sa s manželom v spálni aj keď tam spí vaše dieťa?Jedna známa bola totižto prekvapená s toho že my nie. 😅

katy1979
28. júl 2008

baby a čo robiť v prípade ked bývame s našimi takže máme pre seba len našu izbu a tam je s nami aj malý? mne to už lezie na nervy, mne by to nevadilo ani v našej izbe ked malý tvrdo spí, ale môj muž je proti takže v podstate od splodenia naseho dietata abstinujeme. ja to už nezvládam.

certica
28. júl 2008

katy, to myslis vazne??? a ked byvate s rodicmi, to vam nemozu sem tam zobrat krpca von alebo niekam aspon cez vikend dajme tomu... ked uz je teda problem, ze tvojmu muzovi prekaza pritomnost maleho.

certica
28. júl 2008

alebo naopak, ze vam maleho rodicia postrazia doma a vy si niekam vyrazite...

greta24
28. júl 2008

Katy, mam pocit ze to je pre tvojho muza vynikajuca vyhovorka !!!! Ved ked take male babo tvrdo spi, tak to nemoze byt problem 😵 A navyse tomu este vobec nerozumie

certica
28. júl 2008

greta, tiez ma toto nasledne napadlo, ze pravdepodobne to nebude ten pravy dovod

orinka
28. júl 2008

Ako tu mnohé baby písali, tak do určitého veku (skôr by som to rátala na mesiace 😀) by mi to asi nevadilo... ale dva roky... to sa mi už zdá veľa 😀 lebo tá predstava, že si myslíte, že bábo spí a zrazu v tom najlepšom 😅 zistíte, že ďalšie oči na vás vykukujú z postieľky... hm, neviem... asi by som to rozdýchavala.. aj keď si to bábo ešte neuvedomuje... 😕

sirinka
28. júl 2008

my mame sex v spalni...nasa mala od 1. mesiaca spava vo svojej detskej 😅

katy1979
28. júl 2008

greta tiež si myslím že je to výhovorka ale čo mám robiť, isť k sexuologovi.

bohužial malého nám nikto nevezme von, zatial sa nikto taký nenašiel. a ked pôjdeme my von tak to by nám ostala akurát príroda a auto.
zatial je háčik to že malý je stále kojený a potvora aj tak zaspáva, takže sa ho aj bojím nechať s našimi večer, lebo neviem ako by si s ním poradili, ale raz to musím vyskúsať

nikka.vo
28. júl 2008

katy, nechápu tvého muže... má doma krásnou ženskou 😕 a nemá sexuální potřebu? Chlap? A rok bez sexu? 😕 Nebo to mám chápat, že skoro dva roky? 😲 Jako napadá mě otázka (nezlob se za ní na mě) že je snad homosexuál... 🤐 Nebylo by to poprvé, kdy si to muž přiznal až X let po manželství a po dvou dětech 🤐 I kdyby měl třeba milenku, tak si myslím, že by občas chtěl sex i s tebou. Ale já bych už dávno jednala 😉 Ikdyž je to těžké, tak bych si s ním promluvila s tím, že jestli ho sexuálně nepřitahuješ, když už se s tebou dva roky nemiloval, tak to neni v pořádku a nemáte spolu co dělat 😖 Jen pohrozit. A to jsou rodiče pořád doma? To je prostě výmluva! Na 100% 😔 Když se chce, tak to jde, jak se říká... I kdyby jste dali hlídat malého vašim, že si zajedete nakoupit a cestou jste se pomilovali v autě, nebo přírodě... Mě by to bylo upřímně jedno kde, hlavně že někde 😅

zebricka
28. júl 2008

K teme.... robite z komara somara... 😉

nikka.vo
28. júl 2008

😕 😕 😕 ... to pro tebe neni závažný téma? 😕

katy1979
28. júl 2008

preč mna sex je zavazna tema.
nikka suhlasim s tebou, tiež uvažujem rozmýšlam vyhrozujem robím narážky a nič. stále mi povie že viem o tom a že sa polepší. ja mám určenú hranicu. ked sa prestahujeme do vlastného a nebude to fungovať tak je mi to luto ale každý pôjdeme vlastnou cestou. ja sex k životu potrebujem

zebricka
28. júl 2008

Tema je "sex v spalni - za pritomnosti dietata".... a reakcie na to.... co myslite, ako vsetky viacnasobne maminy prisli k tym dalsim detom? 😀

katy1979
28. júl 2008

no niektoré aj pri sexe v spálni. o no je to asi o tom že komu to nevadí nech tam kludne sexuje a komu to vadí nech ide inde. no nie?

nikka.vo
29. júl 2008

zebricka... tvou otázku asi nechápu, jak by k nim asi tak přišli? 😕 a pokud si narážela že jestli v ložnici, tak to nemusí být pravda 😝 Nebo je pravidlo počít dítě v ložnici? 😅 😀
Jinak problém kity1979 není mimo téma 😉 , jestli jo, tak to jsem teda z toho už jelen 😕 Řeší se, proč má její manžel takový problém sexovat v místnosti se spícím dítětem (a nejen v ní) a to už minimálně rok 😉 Protože když musíš , tak musíš a místo si vždycky najdeš 😅

No nic 😎

horallka
30. júl 2008

katy1979,
ja mám zas pocit, že kebyže občas moja staršia dcéra nevypadla prespať k mojim rodičom, tak my takisto vôbec nesexujeme. Lebo môj priateľ má blok, že ona spí vo vedľajšej izbe a vtedy keď tu spí, tak nesexujeme.Takisto ho vyrušuje aj náš dvojmesačný synček - teda jeho prítomnosť. Minule sme ostali konečne sami- dcéra bola u mojich rodičov a on dal malého na balkón a až potom mohlo k niečomu dôjsť. No, zdá sa vám to normálne? už som tiež mala pocit, že odkedy sme splodili malého, už asi nebudeme sexovať. Ale tak dlho vydržať Katy bez sexu - s tvojím mužom niečo nie je v poriadku. A predtým ste mávali normálny pohlavný život?

zebricka
30. júl 2008

Nikka.vo... to bolo tak vseobecne... citaj aj medzi riadkami.... pochybujem, ze vsetci, co byvaju v 1-zbovych bytoch, to robia vyhradne v kuchyni, ci na chodbe.... a rovnako si to myslim aj o vacsich obydliach.... 😉

Kityn muz nie je prvy, ani posledny na svete, uz takych poznam viac.... a ani to nemusi suvisiet s materstvom, ci dietatom v spalni.... problem je inde....

katy1979
30. júl 2008

zebricka lenze otázka je že kde je ten problém? ja po nom pátram už hooodne dlho a na nič som neprišla.
nie je prvý ani posledný ale ja bud scvoknem alebo si na tuto činosť zaobstarám niekoho iného.

horallka mávali ale poslednú dobu teda predtým ako sa splodil malý to islo dolu vodou. To už bývalo menej často, ale teda aspon raz za mesiac to bolo. ale tam bolo kopu iných starostí a problémov. a odkedy vedel že som tehotná tak nič nebolo, to mi hovoril že nám nechce ublížiť aj ked som mu strkala pod nos články že sa nám nič nestane.
Takže viem že problém je inde len to musím nejako vyriešiť a potom mi nebude vadiť ani sex v spálni.
Ale to už bude malý velký takže asi nie.

zuzzanocka
30. júl 2008

samozrejme, ze sa milujeme aj ked je v spalni dieta, pokial je malicke. . btw. ja si nepamatam na nic co sa udialo predtym, ako som mala 3 roky, tak pochybujem, ze babo nieco take vnima, zvlast ked pri tom nerobime ramus, co samozrejme nerobime.. :o)

nikka.vo
30. júl 2008

Katy, budeš asi muset rázně zakročit a promluvit si s ním, že to prostě není v pořádku a nepřijde ti normální být tak dlouho bez sexu, bez snahy vymyslet nějakou alternativu, jak by to šlo, nebo kde, nebo za jakých podmínek a jestli s tím má opravdu takový blok, tak by si měl asi promluvit s nějakým lékařem 😕 to už podle mě fakt neni normální. Udělala bych to tak, že bych se ho snažila svést a když zase odmítně tak spustit debatu.
Nevidíme vám do vztahu, píšeš že jste měli už předtím kupu problémů. Ale sakra - dva roky 😲 , to je exem pro mě, to je snad i trestný 😅 😀

sirinka
30. júl 2008

zuzzanocka moja najmladsia sestra spavala v spalni v postielke vyse dvoch rokov a ked uz vedela rozpravat, vzdy nam rano vitazoslavne oznamila: mama s očkom sa v noci mijovaji...no viete si predstavit reakciu nas pubertiacok... 😎 ale inac to v nas nezanechalo nejak negativne pocity...snad hehe

zuzzanocka
30. júl 2008

sirinka 🙂 neviem, ako to bude ked bude mat moj krpec 2 roky, teraz ma 7 mesiacov. 🙂 ale ak by to vnimala tak samozrejme, ze nieee.. aj tak kym nespi a nie je zhasnute, tak nic nie je 😀

sirinka
30. júl 2008

zuzzanocka no nasi nemali moc inu moznost, styri deti v trojizbovom byte a chut a sila bola stale, tak co narobis...

xena22
31. júl 2008

Sirinka to mi pripomenulo historku ako moj synovec ked bol maly,tak na rodinnej oslave prehlasil,ze ocino ked ide spat este niekedy robi aj kliky aby mal svaly 😀

xena22
31. júl 2008

My sme mali najprv jednoizbovy byt a kedze nie vzdy je chut robit to v kuchyni,tak sme pouzivali spalnu,maly sa nikdy nezobudil,kazdy si svoje dieta pozna,ze co ho zobudi a co nie a kedze on bol zvyknuty spat v ruchu,tak sme sa neobavali a keby aj,tak co,je to ludske,mladsie dieta zabudne,starsiemu vysvetlis a je,preco by sme sa mali tvarit pred detmi,ze sex neexistuje...pamatam si,ze ja ako decko som si hrozne dlho myslela,ze ludia spolu spavaju,len ked chcu mat dieta 😀 a tak isto som mala mylne predstavy,ze zeny maju menzes nanajvys tak do 30ky 😀
Teraz mame z detmi dohodu,ze ked su na spalni zavrete dvere,tak treba na ne zaklopat,ale len ak ide o zivot 😉

tanja61
31. júl 2008

no cudne baby a preco nie?ved pokial je babo male tak nieje co pokazit..jedine ze ono prekazi tu naj chvilku 😀 ale myslim ze od 2rokov treba mat vlastnu izbietku na sarapatenie alebo aby ju malo babo... 😉

mywiel
31. júl 2008

Mne by spiace babo nevadilo pretoze moze mat z toho traumu, ale preto aby sme ho nezobudili, niekedy sme hlucni... 😀 😀

majcik
31. máj 2009

My mame maleho v spalni, zatial sme si nevsimli, ze by ho nieco v tomto smere rusilo 😀 Ale bol cas, ked sa budil po zaspani cca hodinku, hodinku a pol, vtedy sme mu davali preventivne osusku cez postielku z tej strany od nasej postele 😀

jeudi
1. jún 2009

kdyz spal maly v postylce tak ano spi totiz dost tvrde ted ma svuj pokojik,a pri druhem budem taky

womenne
1. jún 2009

ja mam kamošku ktora spavala v izbe svojich rodičov do 15rokoch a možno aj teraz,chudaci rodičia vbec si to neviem predstavit.
takisto byvali susedia s 2detmi v malinkom bytiku 😕