Sex v spálni, keď tam spí dieťa?

ivkka
14. mar 2008

Ahojte maminy,milujete sa s manželom v spálni aj keď tam spí vaše dieťa?Jedna známa bola totižto prekvapená s toho že my nie. 😅

zuzula
14. mar 2008

uff, tak toto mi pride divne a tazko by som sa vedela sustredit na nieco take, kazde suchnutie maleho by nas urcite stoplo...
simula, co takto dat synceka do detskej? 🙂
my sme Adamka prestahovali ked mal 9 mesiacikov, pomohlo to aj jemu (spi 100% lepsie) aj nam 😵

simula
14. mar 2008

Zuzula aj by som dala ,ale mame 2-izbovi byt ☹

sylvar
14. mar 2008

my máme též 2 pokoják, se stěhujem do obýváko kuchyně a malé necháme ložnici, už to skoro je hotové, jen ještě pořídit pořádnou sedajdu do obýváku na spinkání, si myslím, že malou rušíme i jen svou přítomností a když zajesčí, děllá to už záměrně,aby se chovala 😖 takže nám soužití zvlášť bude vyhovovat všem 😀

dominica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aponchie
14. mar 2008

ja bych sexovala porad a vsude 😀

lienockaa
14. mar 2008

my budeme po narodení ešte 3 mesiace v jednej izbe s malým u svokrovcov, takže odísť sa nebude dať do nejakej vedľajšej izby..takže keď bude spať, nech spí..😀 😀 potom sa našťastie sťahujeme..😉

janulka7
14. mar 2008

moja mala 8 mesiacov ked som ju dala spinkat do jej izby.spavala lepsie , ale ako 6 mesacna nas vymakla a ja som skoro zinfarktovala. traumu z toho som mala ja a nie ona. 😀 aj ked bola ovela mensia som sa vzdy bala aby sa nezobodila a nevidela mas. neviem je to blby pocit ked vies ze sa na teba niekto pozera. aj ked to je len mimimo. 😉

bubba
14. mar 2008

nie

maca793
14. mar 2008

nie je to dosť nepríjemné, neuvolníte sa lebo počúvate a vnímate vedľa ležiace dieťatko v postieľke ktoré spinká 😵

silvik
14. mar 2008

Když malá spala s námi /v postýlce vedle našich postelí/, tak jo, za tmy a potichu, aby se nevzbudila ... bylo to docela vzrušující 😀 😀 Teď už máme strach (aspoň teda já, manžílkovi to je jedno), se milovat i ve vedlejší místnosti, aby nás nepřekvapila svou nečekanou noční návštěvou 😀 😀

neeve
14. mar 2008

Já se šla sem podívat co znamená ve "spálni" 😀 Jsem si myslela, že to je spalovna nebo tak 😀 😀 😀 Byla jsem zděšena 😀
Tak jako v LOŽNICI (herdek to je blbý slovo, to snad ta spáleň nebo jak se to řekne zní líp) se milujeme, když malá spí, bez problémů. Spí tvrdě. A až bude větší, půjde do pokojíčku... doufám 😅 To mě víc vadil ten pes, toho jsem tam nesnesla. Ta se probudila vždycky a taky si myslela, že to je buď nějaká prča a nebo byla nesvá, že si ubližujeme. Nevím, každopádně koukala a tak už s námi v ložnici nespí, ale v obýváku 😉

pipi1211
14. mar 2008

my v poho 😵 😵 aj ked nam sice vrzga postel a sexujeme tipu "psssssst ticho nech sa mala nezobudi" 😀 ale tak co uz... byvame so svokrou ktora chodi na vikendy prec tak akurat vtedy okupujeme jej izby-kvazi obyvacku 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
15. mar 2008

Nikdy nám to nevadilo a radšej sme sa milovali v spálni vedľa malej, než na vŕzgajúcom nepohodlnom gauči alebo koberci 😅 Od 4 mesiacov je vo svojej izbe, takže to už problém nie je vôbec 😀

adetka
15. mar 2008

ja sa nedokazem po tichu milovat... takze vedla malej by som sa nemilovala... ale kedze ja spim s Mirkou v detskej a manzel v spalni... tak kedykolvek, ked ma pochyti chut a on je prave v spalni... tak 😵 ... ale ja aj tak radsej vsade inde... len nie v posteli... 😀

zdenka26
15. mar 2008

My ne,ale nemyslím že by z toho dítě mělo mít trauma,když spinká.Jde spíše o můj pocit,bylo by mi to nepříjemné a i manžovi. 😉

andilek
15. mar 2008

my se milujeme všude, takže i v ložnici vedle Ondráška 😀

panterka
15. mar 2008

náš prcek spal s náma v ložnici do 4 let a nikdy jsme s tím neměli problém, když usne, tak spí jak dřevo 😀 to s pokojíkem je to horší, nikdy nevím, kdy přijde 😀

maja26
16. mar 2008

tak to my jsme dělaly jen když byla malá uplně miminko a nevnímala pořádně nic,teď spí sama v pokojíčku tak máme klid navíc ona si neumí sama otevřít dveře a musí volat mě takže nás "zatím" nemůže překvapit. 🙂

hedunecka
16. mar 2008

pridavam sa 😀 😀 ked spi preco nie??horsie to bude ked bude uz vacsia 😀 😀

denousek
16. mar 2008

tak ja se pridam to ja ne-e...nevim za jak dlouho muze mit rozum a akorat bysme ho vzbudili....prijde mi to divne ...kdyz je moznost jineho pokoje tak proc nejit jinam ze...

maja26
16. mar 2008

no ale když ta možnost není?My to máme dobré protože máme velký byt,ale ne všichni mladí to štěstí mají,pak nezbívá buď půst nebo si dávat pořádný pozor!!! 😉 Vemte si jak to dělaly kdysy když spalo v jednom pokoji třeba 5 lidí?!

denousek
16. mar 2008

jo vsak to beru kdyz neni jina moznost..tak to je neco jineho...to uz pak fakt si davat bacha jestli mimi spi a taky to jde...

beny
16. mar 2008

no tak jak to tak čtu tak si připadnu asi jako nějakej úchyl.My se milujeme normálně v ložnici když malej spí nebo v obyváku nebo prostě kdy se nám chce a já si osobně myslím,že dítě do 2 let to stejně nechápe a když spí tak co.Nebudu se přece omezovat jen proto že s náma v ložnici spí mimi.Když spí tak spí a je mu to jedno. 😉

weroni
16. mar 2008

zienky no nas este riesenie tejto otazky len caka ale myslim si ze kym je babenko male (co ja viem tak do polroka) a spi tak v tom podla mna neni problem 😕
ale priznam sa ze keby to bolo aj babenko a bolo by hore tak by mi to asi bolo divne - aby pocuvalo nase vzdychy? 😅
ale zase - ked si clovek musi davat pozor ci sa mimco nezobudi tak je to napinavejsie 😀 😝

fabiana
16. mar 2008

My sme v pohode fungovali, keď dieťa spinkalo v spálni, sexíkovali sme normálne, žiadna divočina, takže sa krpec určite nezobudil na nejaké vzdychy a vŕzganie napr. 😀 Ale keby bolo hore, tak by mi to prišlo blbé... určite by sme sa necítili príjemne. Ale musím povedať, že sa nám stalo, keď bola dcérka väčšia, že nás pri tom pristihla, aj keď sme si na to dávali pozor... proste spinkala v inej izbe a pricupitala po prebudení k nám... 😅 Určite jej to ale žiadnu traumu nespôsobilo... 😵

certica
16. mar 2008

inac, keby nebolo tejto temy, ani ma nenapadne nieco "riesit"... 😀

musilka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mataharyy
16. mar 2008

No já děti zatím nemám a pak nevím jak to bude... Ale známá nám vyprávěla jak sexovali a v ložnici spala dcera, když byli v nejlepším, ozvalo se vedle nich "tatínku ty děláš mamince auvi?" A bylo po sexu 😀

musilka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
balsiger
16. mar 2008

ja jsem se timhle vlastne jeste ani nezaobirala...ale povim vam k tomu asi tolik: kdyz my sexujem v lonici,tak si nas pes lehne taky do postele...a cumi na nas...musim se vzdycky poradne soustredit a manzovi taky cukaj koutky... 😀