Sex v spálni, keď tam spí dieťa?

ivkka
14. mar 2008

Ahojte maminy,milujete sa s manželom v spálni aj keď tam spí vaše dieťa?Jedna známa bola totižto prekvapená s toho že my nie. 😅

susik77
14. mar 2008

nie

irenkat
14. mar 2008

ja sice dieta este nemam, ale ked ho mat budem, tak v spalni asi nie, radsej vedla v izbe 🙂

petraluk
14. mar 2008

Ani omylem 😅

astrane
14. mar 2008

Ahoj,my ano,ale jen pokud je malé a tvrdě spí.Tak rok a půl,max 2.Pak musí do pokojíčku,to už má moc rozumu na můj vkus 😉

sue
14. mar 2008

...to myslíte, že spiace dieťa môže mať z milovania svojich rodičov nejakú traumu? 😕 Nevravím, že treba pred zrakom dieťaťa, ale keď kľudne spí... Hmmm... ste ma trošku prekvapili 😕

susik77
14. mar 2008

tak nasa nespitvrdo uz od narodenia...ani nie preto, ze by nas videla, ale ona by sa urcitre zobudila a revala, takze by z toho nic nebolo 😎

gedren
14. mar 2008

My dlouho ne, ale ted uz zase jo, pac uz me stvaly ty odreny zada z koberce v obyvaku...🙂 Kdyz spi, tak co?

anky
14. mar 2008

Já na tom taky nevidím nic závadného, když malá spí, tak proč ne, děti spí tvrdě, není nic vidět, máme zhasnuto, je fakt, že častěji mimo ložnici, ale když máme chuť zrovna v tu chvíli, tak se určitě nestěhujeme.

petraluk
14. mar 2008

Nemyslim, že by z toho měl nějaký trauma, ale mě je to prostě proti srsti 😒 Vadí mi i když je ve vedlejší místnosti a vim že nespí.

briketa
14. mar 2008

Do dvoch rokov v pohode.
Tak male dieta nerozmysla sexualne. Nahotu berie prirodzene. A nase dieta spiace babatkovskym spankom to malo uplne volne ulozene tak ci tak. 😎

ivkka
autor
14. mar 2008

My sme boli v spálni pokiaľ bola menšia ale už bude mať osem mesiacov a akosi mi to začalo vadiť.Keď je tma a ona je potichu nevidím či spí alebo nie a keby sme rozsvietili tak sa určite zobudí 🙂

certica
14. mar 2008

my ked maly spal, tak bez problemov. a je jedno, ci vecer alebo cez den. naozaj v tom nevidim problem, ale asi vec vkusu a nazoru, ako vo vsetkom 😉

certica
14. mar 2008

vlastne maly spava vo svojej izbe len necely mesiac, takze praktizovali sme to doteraz. navyse si poznam dieta a viem, ze prvu hodinu a pol spi tak hlboko, ze ho nezobudia ani padajuce tanky nad hlavou

sylvar
14. mar 2008

ano, když spí.už ale pracujem na pokojíčku a jak ho bude mít, tak už asi tolik ne 😎

katalines
14. mar 2008

ano, když spí, ale samozřejmě nejsme moc hluční 😀

alami
14. mar 2008

keď spí, tak áno 🙂

zuzula28
14. mar 2008

nie, mame na to psychicky blok...my sme sa nemohli ani pri nasom psikovi... 😀

maart
14. mar 2008

😀 , presne tak, vadi mi i pes....deti spi ale ve vlastnich pokojickach, takze tento "problem" nastesti nemusim resit 🙂 .

nika000
14. mar 2008

my tiež keď spí ano

certica
14. mar 2008

zuzula, to bolo dobre 😀 . mne je to v danej situacii (nastastie) vsetko jedno

zuzula28
14. mar 2008

certica, ale ked ona si myslela, ze mi muz asi robi zle, lebo behala okolo, knucala a stekala na neho 😀 😀

anky
14. mar 2008

a nebo chtěla taky 😀 ale fuj 😅 už mlčím

maart
14. mar 2008

...tak to ten nas pes zase vzdycky tak divne koukal.... 😝 , ne, proste ne!

zuzula28
14. mar 2008

anky 😀 😀

certica
14. mar 2008

😀 tak to potom hej, ako milovnik zvierat by som to asi prehodnotila

malovani
14. mar 2008

když spí, tak jo 😉

dea
14. mar 2008

no my sme zvykli byt v spalni,,,kym bola deanka mala a spala........no ale asi od jej 8. mesiacov sme v obyvke......kedze ona spi medzi nami v posteli......tak nam ostal uz len gauc 😀 😀 no neni to moc pohodlne.....no ale zajtra akurat muzik sklada nabytok v detskej.....tak sa vytesujem na lepsie casy 😀 😀 😀

simula
14. mar 2008

my nie ,ale uz by som to chcela znova zazit ake to je na rovnej posteli a nie na gauci 😀 😀 😀

burina111
14. mar 2008

malý spí v postieľke v spálni, má iba 6 mesiacov, takže ked spí, tak spí....ale keď bude vačší, tak určite nie...to bude mať svoju izbičku a my s manželom zas svoju... 😀

dadulka19
14. mar 2008

v spálni nie 😉