Sexuálne trapasy

zofia1
22. nov 2008

Stalo sa uz vam taketo nieco ? My sme mali doma rozpalene kachle, chceli sme si trochu pospasovat a partner sa nahy oprel o kachle. So sexu potom 2 tyzdne nic nebolo 😝

kili
25. nov 2008

tutifruti, pekná hystorka pre vnúčatá 😀

bibula
25. nov 2008

tutifruti-no mal sa skor posnazit 😀

dadulka19
25. nov 2008

tutifruti,to je fakt dobréééééééééééééééééééééé 🙂 🙂 🙂

tutifruti
25. nov 2008

No ved my sme sa snažili... ale aerobik je aerobik.... 😀 Ja som bola zhrozená, ked môj muž povedal lekárovi, že z čoho je asi "chorý"... Ja som sa hanbila ako pes... Lekár je mojim spolužiakom... Na stetávke sa po mne len veľmi tajomne usmieval... 🙂

maruschka
25. nov 2008

tutifruti a vraj sex je relax 😀 😀 😀

majacska
25. nov 2008

kočky ked som precitala tuto temu z chuti som sa zasmiala, po tazkom dni, mam dobru naladu.. tutifruti, tvoja historka je super 😀 musela som to precitat aj rodine, lebo nevedeli na com sa tak hlasno smejem.

matullienka
26. nov 2008

tutifruti: tak to je super historka 😀

greta24
26. nov 2008

Asitka, hod mail, nech sa zasmejeme 😀

hiha
26. nov 2008

😀 😀 😀

zofia1
autor
28. nov 2008

Vidim, ze sa to tu trosku rozbieha, som rada, ze aj ine sa podelili so svojimi "zazitkami" 😀 😀 😀

claudinka
28. nov 2008

hehe super tema 😀 som sa nasmiala teda.. len skoda, ze ja nijaku pikosku asi nemam 😀
ale mozno jeden "trapas" mam, sme spasovali s kamaratom a ja som v navale opitosti asi si neuvedomovala, ze okrem ust tam pracujem aj zubami, na druhy den mi chudak volal, ze ledva chodi, jak som ho dokusala 😀 😀 odvtedy sme sa radsej nevideli 🙂 🙂

tamarka
28. nov 2008

😀 😀 😀 😀 , fakt som sa bavila.

moja kamarátka ležala s priateľom v posteli, chystala sa na oral. a ako sa tak s hlavou priblížila k jeho krásavcovi, tak si strašne grgla. On to samozrejme vtedy vytrúbil všetkým možným aj nemožným.

a pridám aj môj, alebo teda môjho bývalého. Malo sa odohrať naše prvé milovanie, dovtedy sme spolu nič nemali, takže sme nepoznali svoje telá...., Bolo to cez deň, takže bolo všetko vidno, keď sa môj bývalý vyzliekol, no neviem ako to povedať, hladala som ...., no ako 10 ročný chlapec, ja som sa tak strašne začala smiať, že on zbledol, obliekol sa a odišiel, ale mne to bolo tak strašne smiešne, že som sa smiala, ešte aj keď dvere zatváral.

matullienka
28. nov 2008

tamarka: a kolkko mal rokov? 😉

tamarka
28. nov 2008

37

roasha
28. nov 2008

nebol to Napoleon? 😀

tamarka
28. nov 2008

😅 😅

roasha
28. nov 2008

to ako....citala som,ze Napoleon Bonaparte ho mal straaasne malickeho.. 😀
jasne ze som nevidela... 😅 😀

danulka2
28. nov 2008

baby super tema, som sa nasmiala 😀

matullienka
28. nov 2008

aj ja si myslim dobre na rozptylenie

kili
28. nov 2008

tamarka, no mne je ho pravdu povediac ľúto, chudák, to muselo byť nepríjemné 😔

tamarka
28. nov 2008

asi tak, sedím sama v kancli a rehocem sa, kolega si pre istotu zavrel dvere, čakám že za chvíľu prídu páni v bielom a budú ma ťahať do kazajky 😅

matullienka
28. nov 2008

tamarka: tak to by nas museli zobrat viacerych

certica
28. nov 2008

baby, dokelu, ja furt neviem, na com sa tak rehocete.... ja som tusim nejaka narocna alebo co 😀 😅

kili
28. nov 2008

certica 😉

ankam
28. nov 2008

tamarka 100 bodov 😀

titkovamiriam
28. nov 2008

😀

matullienka
28. nov 2008

no ja tiez jeden pridam neviem ci je to trapas ale hanbila som sa ako pes. S byvalym priatelom sme isli s nakupu ked na nas prisli tie chute a tak odparkoval auto na takej polnej cesta sak uz bola tma a v tom najlepsom nam na okienko zaklopali policajti no hanba na sto rokov 😅 😅 😅

ankam
28. nov 2008

oooooooooo nie 😨

roasha
28. nov 2008

sa vam smeje...ale si ho chudaka predstavte,nie len ze ho mal malickeho,ale mam obavu,ze sa mu uz ani nepostavil. 😅 😀

tamarka
28. nov 2008

matulienka, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...... tí páni v bielom už určite stoja za dverami 😅 😅