Sexuálne trapasy

zofia1
22. nov 2008

Stalo sa uz vam taketo nieco ? My sme mali doma rozpalene kachle, chceli sme si trochu pospasovat a partner sa nahy oprel o kachle. So sexu potom 2 tyzdne nic nebolo 😝

roasha
29. nov 2008

zuzi 😀 😀 😀 😀

lekno
29. nov 2008

kili, ty si teda odvážna, takto pred mamou 😀
A to ani nič netušila? Alebo sa robila: nevidím-nepočujem? 😀

ashley
29. nov 2008

kili to je fakt odvaha... 😀
My mame tiez zopar takych trapasov, ked nam niekto klopkal na okno v najlepsom. Alebo ked vas v najlepsom oblizne pes = ale to nie mna... 😀

kili
29. nov 2008

ježiš, to nie, my nie naschvál, ona proste prišla, chvíľku pokecala a potom odišla. Ak si toto neprečíta, tak o tom nevie 😀

ankam
30. nov 2008

zuzec 😲

lekno
30. nov 2008

😀

marika80
30. nov 2008

zuzec 😨 😀

hiha
30. nov 2008

zuzec 😀 😅

zuzec
30. nov 2008

som cakala ze niektora napisete ze sa vam to tiez stalo, ale tusim som sa preratala 😀 😀
no ale kili dobre poznamenala, bral to sportovo, kedze bol ochotny si ma vziat 😅 teraz mi to sem tam pripomenie vo chvili ked to najmenej cakam...🙂

matullienka
1. dec 2008

zuzec: aj ty by si mu to pripomenula 😀
baby a veru ty policajti no hanba poriadna

wladka
1. dec 2008

zuzec 😀 😀 .. mne sa este neulavilo tak, ale taky pissing mu neuskodil 😉 .. ved to je jedna z praktik sexu.. 😀 😀 ..moze sa chvalit, ze to uz ma za sebou... 😀 😀

kili, mariska.. to aj ja poznam.. pod paplonom sa daaa 😀 , pokial ta nevolaju poood kuknut 😀 😉 ..to uz by bolo preratane a po sexe..

ashley.. pes?? no boze 😀

marse
1. dec 2008

jaj dobre som sa pobavila po precitani vasich zazitkov 😀

ale pridam aj moj....

ked sme s manzelom spolu este chodili, tak sme si prichystali pekny vecer....kupel, sviecky, sampanske...a k oziveniu sme si kupili taku vecicku...vibracny kruzok...vtedy to davali ako darcek k baleniu kondomov, dnes uz viem preco to bolo take lacne 😅 😀 ...ked uz sme isli na vec, tak to zacalo vidavat divny zvuk, neskor tam kde je taka mini baterka to zacalo svietit a nakoniec to zacalo nie jemne vibrovat ako bolo pisane v papieroch ale ono to malo snad rychlost mixera a muzikovi to skoro otrhlo vybavenie....ja som dostala zachvat smiechu az mi slzy isli a opn chudak cely bledy ako s tym bojoval lebo to neslo dole 😀 😀 😀 takze romanticky vecer sa premenil na fasa komediu 😀

marse
1. dec 2008

vidavat = vydavat 😅

kili
1. dec 2008

marse, dobré, a ja som to chcela vyskúšať, no tak už netreba 😀

bibula
1. dec 2008

😀 😀 😀

matullienka
1. dec 2008

no tak to musel byt zaujimavy pohlad

marse
1. dec 2008

aj bol, neskutocne som sa smiala..este aj dve hodky po 😀

matullienka
1. dec 2008

no tak to si viem zivo predstavit

jarulai
1. dec 2008

baby, to sú teda zážitky. sa tu rehocem ako blázon.

kili, nás tiež načapala moja mama, to sme mali z drahým tesne pred svadbou. ale jej asi tuklo, ked som tak rýchlo zliezla. neviem kto sa viac hanbil. A niečo podobné sa podarilo aj mojmu vtedy ešte budúcemu svokrovi, ale pred ním sme akože kukali telku a určite nič netuší 😀

lekno
1. dec 2008

marse 😀 Somárik potras sa 😀

wladka
1. dec 2008

marse, dobre vediet.. pokukovala som aj ja po tom.. 😀 nekupujem 😀

matullienka
2. dec 2008

inak dik za poucenie 😀

greta24
2. dec 2008

Take veci sme neskusali, a vidim, ze sa to ani neoplati 😀 😀 😀

marse
2. dec 2008

natu srandu oplati 😀 😀 😀 ale inak varujem potom mat sex rozhodne nebudete 😀 😀

mikalove
2. dec 2008

marse,my sme to balenie s kondomami a krúžkom kupili min. rok švagrovi pod stromček a ako čítam,možno z toho nemajú až takú radosť 😅 😅

marse
2. dec 2008

mikalove mozno sme mali jeden z tych tisice akurat posahany, mozno ine boli v poho neviem, dalej sme pre istotu a bezpecnost muzovu neskusali 😀

monca4ever
1. jún 2009

Ja som raz tomu mojmu, jak som ho preliezala že niekam idem
nechtiac "zalomila" aj ked neviem načo mu vtedy stál 😝
Ja som držka, samozrejme som to hned vykecala celejmojej famílii..
Druhý den sme šli kuk bráchu do nemocnice, mal virozu..
Babka mu doniesla banány.. Ja som sa spýtala že a ja mám kde?
A babka nato :"Ty si si svoj zlomila!" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
V priatelovi by sa krve nedorezal hehe

veronikahel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sumienka2525
1. jún 2009

Ahojte. No dobre som sa tu nasmiala na tých trapasoch. Určite každý z nás nejaký ten trapas pri sexe zažil , tak aj ja pridám niečo.

1.) Raz v noci sme sa išli milovať do lesika v chatovej oblasti , že troška prírody a hlavne kľud. Tak sme to robili na prednej kapote auta. A asi po 10 minútach sa oproti nám par metrov od nás zapli reflektory iného auta a keď odchádzali ešte nám aj zatrúbili. Vôbec sme si to auto nevšimli keďže všade boli samé stromy a kríky.

2.) Keď sme sa milovali v posteli , poloha- klasika ja dole priateľ na mne, tak počas sexu na priateľov chrbát skočila naša mačka. On v tom momente zhúkol, mačka zamravčala a rýchlostnou svetla zmizla a ja som ostala v šoku čo sa deje.

Keď ma ešte napadne tak napíšem.

moonday
1. jún 2009

baby, ja nemôžem.... no, ale aspoň nechcel váš drahý fiknúť vašu mamu 😀 ja sa s tou mojou strašne podobám, takže raz prišiel domov, to sme spolu boli asi mesiac, a myslel si, že som v sprche. tak začal rozpitvávať, ako mi to urobí, a čo bude so mnou robiť. mama zo stoickým pokojom vykukla zo sprchy a oznámila mu, že som v obývačke 😀 😀 na sex nemal dllllho chuť 😀 😎