Sexuálne trapasy

zofia1
22. nov 2008

Stalo sa uz vam taketo nieco ? My sme mali doma rozpalene kachle, chceli sme si trochu pospasovat a partner sa nahy oprel o kachle. So sexu potom 2 tyzdne nic nebolo 😝

slnieckova
24. nov 2008

😕 myslim, ze podobna tema tu uz niekde koluje, alebo je to na MS? 😅 😀 😎

elise
24. nov 2008

slniečková sú tu iba všeobecne "trapasy..." 😀

slnieckova
24. nov 2008
zofia1
autor
24. nov 2008

urcite sa najdu aj vacsie trapasy, len sa s nimi nikto nechce pochvalit

womenne
24. nov 2008

tak ja sa pridam aby si nebola sama 😉 raz sme sa zastavili odpočivadle a hned vedla bola auto.zastavka.prave tam nikto nebol kedže to bolo v čr nevedeli sme kedy pojdu nejake busy tak sme rychlo na to vhupli 😅 lenže na ten truc v najlepšiom sa otvorila vedlajšia brana a vychadzali pracovnici čo im končila služba a my ...to ste mali vidiet tie fofry asi za nami ostali aj pasy na ceste čo drahy na to tak dupol 😀
Vždy ked tadial ideme si zaspominame..... 😀 😝

zofia1
autor
24. nov 2008

womenne, super 😀 😀 😀

expertka8
24. nov 2008

...hahaaa...baby...zrazu kolke z vas by xceli v ten den urologicky 😀 😀 😀 ???

expertka8
24. nov 2008

...byt urologicky 😉

emjee
25. nov 2008

nie je to vyslovene sexualny trapas, ale:
mm mal na tom citlivom mieste kliesta, ktory nechcel von a musel si ho nechat vybrat u pohladnej sestricky 😅

roasha
25. nov 2008

to si mi emjee pripomenula,tiez sa to stalo kolegyninej mamke,kliest sa jej tiez pricucol na takomto chulostivom mieste/uz to bola starsia pani-taka dedinska babulka/,dcery sa dotrapili,ale neporadili si.uz boli z toho zufale,tak jedna z dcer poprosila svojho muza/babkinho zata/,a ten ju trapenia zbavil.pomoc ostala v rodine. 🙂

bibula
25. nov 2008

😀 😀 😀 ja som tak raz vyberala jednej pacientke-ho mala skoro az tam a dr pozeral hokej,tak nechal na seba cakat,tak som sa jej opytala,ci potrebuje ktomu aj papier a ked nie,tak bola velmi rada,ze jej to vyberam ja a nie chlap. dr.potom prisiel ,ze ke je pacientka -tak reku premarnil svoju sancu,kliest je vonku a pac tiez.... 😀

nam sa stalo,iba taka malickost-nam strasne vrzgal gauc a susedia odspodu nam buchali-a vyrusovali nas-muco nechcel prestat ja som sa zase chichotala,ze co ked pridu ku dveram..... 😝 😅

emjee
25. nov 2008

my sme na svadobnej ceste mali susedov - starsi manzelsky par a jeden krasny vecer sme poculi uplne vsetko 😀

matullienka
25. nov 2008

emjee: tak ste mali o zabavu postarane 😀

greta24
25. nov 2008

Toto mam od kaosky- raz prisiel na chirurgiu chlapik, ze potrebuje pomoc. Mal v zadku vazu !!!!!!!!!!!!!!!!

ankam
25. nov 2008

ta vaza je super 😀
emjee-raz sme to aj my s manzelom zazili..............tak sme len pocuvali a smiali sa 😀

monkula
25. nov 2008

ja som raz pozerala na JOJ-ke dokument a tam rozprával jeden chirurg, že prišiel pacient a ten mal v análnom otvore strčenú Barbie bábikua nemohol ju vytiahnuť, lebo bábika dvihla ruky a vzpriečila sa mu tam 😅 😅 😅 😝 😀

ankam
25. nov 2008

😀 😀 😀 😕

monkula
25. nov 2008

😀

ankam
25. nov 2008

to uz sa nemal s cim hrat? 😀

monkula
25. nov 2008

as inie... le nby ma zaujímalo ,odkiaľ mal tú bábu 😕 😕

ankam
25. nov 2008

tak mozno mal dcerku.......... 😕

monkula
25. nov 2008

tak to som práve nechela počuť 😅 😅 😅 😅

asitka
25. nov 2008

no mne minule prišiel mail...kde sú popísané sex.trapasy...vám to sem švihnem?? 😀

bibula
25. nov 2008

aj ja som to videla,my ked sme praxovali na gynde,nam ukazovali zbierku co vsetko odkadial povytahovali.... 😅 😀 a ze ludia nemaju fantaziu.

certica
25. nov 2008

bibula, a to akoze im nevratili?! 😠 no nehnevaj sa... 😀

tutifruti
25. nov 2008

Nám sa s manželom dlhšie nedarilo "počať", o prvé bábenko som prišla, tak sme už boli fakt na nervy, lebo ani ten sex nechutí, keď človek musí... Lekár mi doporučil, aby som po... ležala so zdvihnutou panvou, pre uľahčenie cesty spermiám 😉 , tak som robila "sviečku", už som nevládala, tak mi manžel hovorí, že mi dvihne nohy... Tak sme v posteli boli nahí, je nohy hore, manžel ma držal za členky... Ako ma držal hovorí:"Ty ja normálne posilujem, to budú svaly... proste robili sme si srandu... A on na to, vieš čo, to normálne by mohli byť posilovacie cviky, nahrajme kazetu, američania sa chytia, zarobíme, budeme v balíku... Pri tom so mnou "cvičil", nohy do strán, boku... no proste sme sa nasmiali... 😉
Na druhý deň som išla do školy a po skúške mi manžel volá, že je v nemocnici, že ráno nemohol vstať z postele, že mu robia vyšetrenia, že mu asi praskol vred... Ja v panike, letela do nemocnice... nič mu nezistili, bol na gastre, vyšetrovali ho cez konečník 😉 No a nakoniec keď nič nezistili sa ho spýtali, či nemal nejakú fyzickú aktivitu, či nemá svalovicu.... 😀 Že No a jemu až potom doplo... 😀 Týždeň bol v nemocnici a ja som už nedostala menzes...

ankam
25. nov 2008

mon.preco?

ankam
25. nov 2008

tutifruti tak potom ta sranda stala zato nie? 😉

tutifruti
25. nov 2008

😀 😀 😀