Sexuálne trapasy

zofia1
22. nov 2008

Stalo sa uz vam taketo nieco ? My sme mali doma rozpalene kachle, chceli sme si trochu pospasovat a partner sa nahy oprel o kachle. So sexu potom 2 tyzdne nic nebolo 😝

matullienka
28. nov 2008

baby: no niekedy clovek ozaj nevie ci sa ma smiat alebo plakat

tamarka
28. nov 2008

alebo sa smiať až ti slzy vybehnú 😀

lyongirl
28. nov 2008

livi, ale veď jej to môže robiť aj ináč, možno v tom vynikne 😉

tamarka
28. nov 2008

lyongirl, vidíš, ruky si už nepamätám a jazyk na mňa nevyplazoval, možno som prišla o veľa 😕

lyongirl
28. nov 2008

😀 😀 😀
bože, jasa musím rehotať, dúfam, že nezobudím synátora....

matullienka
28. nov 2008

baby vy sa nezdate

kili
28. nov 2008

livi, no skôr s malým je ten sexuálny život pestrejší, nie?
ako teda mne by to tiež asi vadilo, ale keď sa v cítim do jeho kože, no je mi ho fakt ľúto. Chlapi si na tom tak zakladajú, takže to muselo byť pre neho vždy ťažké.

tamarka
28. nov 2008

no dobre, odstupom času 9 rokov je hádam dosť, mi ho v podstate ľúto je, ale ženy si tiež na kadečom zakladajú a príde chlap a zrazu je to všetko na bode mrazu. V živote je to 1:1

tamarka
28. nov 2008

kočky letím pre babulky do škôlky, pápá

lyongirl
28. nov 2008

aj mne je ho ľúto, ale muž to aspoň schová do nohavíc, ale čo taká žena, ktorá je škaredá, tá to veru neschová a ženy si zakladajú na sebe tiež.....

matullienka
28. nov 2008

no mozno je to pre nas niekedy este tazsie

mikalove
28. nov 2008

my ked sme spolu ešte chodili tak sme raz išli na prechadzku do prírody a skončili sme v takom krmelci kde polovníci davaju seno pre zver a ked sme už boli povyzliekaní tak tam došli hríbari si oddychnuť a dosť dlho tam sedeli.my sme ani nedychali,aká by to bola hamba ,keby nás poznali 🙂 .ked odišli za sekundu sme boli oblečení a aj chuť nás prešla 😀

matullienka
28. nov 2008

mikalove: to ste mali skoro ako mi s tymi policajtami 😀

mikalove
28. nov 2008

hej,len mi sme boli zahrabaní v tom sene,srdce mi tak buchalo,že som myslela že mi roztrhne hlavu 😀

matullienka
28. nov 2008

mikalove: tak to si viem zivo predstavit

roasha
28. nov 2008

mikalove,ste mali na nich zabrucat.... 😀

mikalove
28. nov 2008

😀 😀 😀 aby nas palicami naháňali? 😀 😀

matullienka
28. nov 2008

roasha: ake kujes zakernosti na chudakov hubarov 😀

mikalove
28. nov 2008

s nohavicami na kolenach sa ťažko uteká 😀 😀

mikalove
28. nov 2008

alebo by mm namiesto bozkavania so mnou daval umelé dychanie nejakej obstarožnej pani.

smejko1
28. nov 2008

matulienka a mikalove - to sme aj my zazili, boli sme v lesiku a odrazu nam na dvere auta klopka horar....... hambaaaaaaaaaaaaa

certica
28. nov 2008

smejko, a preco hanba? skor jeho, ze vas vyrusil 😉

mikalove
28. nov 2008

pokial ste neboli takí hluční,že ste neplašili zver,tak načo za vami chodil? 😉

certica
28. nov 2008

tiez sa mi to parkrat stalo, ale mne je to vtedy naozaj sum a fuk...

ankam
28. nov 2008

mikalove-takze aj na huby ist je zaujimave 😀

wladka
28. nov 2008

😀 😀 😀 😀 .. som sa nasmiala..

ja s ex sme tiez mali zazitky.. to keby osm mala pisat, tak..

apropo, k tomu, ze vas niekto pristihol..to je oki.. ale nas prichytil moj ujo 😀 😲 .. zadne sedadlo v aute, ja na nom, a vyzleceni len dole.. ujo siel okolo, klopal.. kecali sme trochu cez okno.. 😝 😀 , som sa robila ze sa bavime, ze mame vaznu debatu.. ale ten sa nedal, esteze fajcil a bol na bicykli.. keby sa kukol, hanbila by som sa jak svina 😲

ale ten pluzgier, au au au 😀 😀 ..

ankam
28. nov 2008

no baby hotova komedia 😀

greta24
29. nov 2008

Super zazitky, hned je cloveku veselsie 😀 😀 😀

zuzec
29. nov 2008

no ja mam trochu drsnejsiu prihodu...boze dufam ze to nebude citat niekto kto ma pozna 😅
to sme este neboli manzelia, boli sme spolu len chvilku, mozno nejaky piaty krat sme boli spolu a mne sa chcelo strasne cikat a kricim ze sa mi strasne chce ze nech prestane lebo ho ocikam, ale on chcel rychlo dokoncit lebo uz bol v najlepsom a mne sa zrazu strasne ulavilo a myslela som ze ma to preslo a v tom priatel prestal, kukol neveriacky a dole a s panikou zakrical: "ty si ma ostala!" verte mi, ze som vobec nic necitila, ale jeho chyba..mal prestat ked som ho upozornovala.. 😕 a bolo po sexe

kili
29. nov 2008

zuzec 😀 no ale asi ti prepáčil, keď ste sa vzali 😎

wladka, mi tiež niečo podobné, len to nebol ujo ale moja mama a nebola vonku ale s nami v miestnosti a mi pod perinou "kukali telku" 😅