Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

sestri
1. júl 2008

presne tak...niekedy ich aj ľutujem,stále sa im niekto z novinárov pletie do života.

horallka
1. júl 2008

bubba,
ja som to čítala v jednej diskusii, myslím, že to bolo práve na tejto téme, ešte niekde vpredu.

horallka
1. júl 2008

Ale neviem, či je to pravda, tak sa pýtam

sirinka
1. júl 2008

katka a dobre sa jej spava???

dia2006
1. júl 2008

V nasom state je to na hlavu postavene - jeden pripad zo zivota - cigan uskrtil svoje dieta snurou na pradlo a dostal sa do cely s mladym chalanom, ktory cachroval s papiermi - dph - nebola to ani nejaka vysoka suma - podvod. Dobre, nie? Cigan dostal 5 rokov, chalan 7. Spravodlivost nadovsetko.

k.a.t.k.a.
1. júl 2008

neviem nespím s nou v jednej posteli 😝

kotenko
2. júl 2008

Autonehoda sa moze stat kazdemu z nas, kazdy z nas moze zabit ineho cloveka, tak tu nikoho neodcudzujte! Same neviete, ci prave vas muz dnes cestou domov nezabije niekoho, tiez by ste tu takto intrigovali a pospinovali niekoho?
Ano, p. Zitny ma rad rychlu jazdu (a predsa rychla jazda moze zabijat..), priznajte sa, kolke z vas fajcia cigarety..? a viete o tom, ze dym s cigariet zabija sto krat viac, ako to svinstvo, co vy vdychujete?!
Tiez vas tu nikto neodcudzuje zato, ze zabijate ludstvo!!!

womenne
2. júl 2008

obidva članky mi vtisli slzy do oči je hrozne čo sa stalo 😢

womenne
2. júl 2008

kotenko suhlasim stebou,ja každy den pišem manželovi do prace aby jazdil pomaly.A moj svokor,švagor a dokonca aj manželov krstny jazdia ako blazni vždy každy pondelok a piatok mam strach a vydychnem si až ked mam manžela doma.Nikdy nikto nevie čo ho niekde čaka ved keby sme to vedeli,tak sa nič nestane.Ja by som nikdy nikomu zle nepriala vždy sa to totiž obrati proti tebe

kotenko
2. júl 2008

Womenne, presne tak, vsetko sa kazdemu vrati dvojnasobne, ej to sice krute, ale je to pravda... ako sa hovori, bozie mlyny melu pomaly, ale isto...
Lutujem aj rodinu zosnuleho chlapceka, ale aj p. Zitneho... je mi to uprimne luto, ale zato neodcudzujem p. zitneho s toho, ze rychlo jazdil..

sirinka
2. júl 2008

jasne, kazdemu sa moze stat, ja odsudzujem ludi, ktori jazdia prilis rychlo a este pri tom telefonuju, pripadne fajcia a podobne...porusuju tym zakon a vedome vystavuju seba aj ostatnych riziku...ak sa to stane napriek dodrziavaniu pravidiel, to vidim zase trochu z ineho uhla...takze toto je moj nazor
a vadi mi, ze ked zomrie clovek cudzou vinou, su tresti mensie, ako ked si niekde mlady clovek zapali jointa...

womenne
2. júl 2008

Holky ruku na srdce každa zvas dodržuje všetke predpisy?Ja viem kde si možem dovolit ist rychlejšie-pre mna je to nanjvyšia rychlost 100.čož nieje tak rychlo ale aj vtzakej rychlosti sa može niečo stat 😔

kotenko
2. júl 2008

Tak tak.. dokonca sa stane nehoda, aj ked sa dodrzuju predpisy a predsa "nikto a vsetci" pykaju...

womenne
2. júl 2008

my sme dodrželi predpisy a budem trpiet do konca života ☹ ponadavam si na toho človeka ale nikdy som mu nič zle nepriala a to som skoro potratila,dufam že ho teraz Lucia neopusti ☹ Nechapem T matku ako mohla vyslovit že sa to mohlo stat inej matke a nie jej,to akoby priala nam ☹ viem ta strata boli ale prisilne slova

malaskoricka
2. júl 2008
nitka
2. júl 2008

malaskoricka ale dozvieme...vsetko raz vyjde na povrch a najdu sa ludia ktori prehovoria...
v clanku sa pise ze az 5 rokov basy...5 rokov je az?to je minimum...ja mu neprajem basu,lebo uz je potrestany do konca zivota a poriadne,len ked je v kritickom stave aby sa nestalo najhorsie...

malaskoricka
2. júl 2008

nitka ale tak skoro nie....az ked skonci vysetrovanie.-..a to moze byt hockedy,....

bubba
2. júl 2008

podla mna dostane len podmienu,myslim ze troska horsie by dopadol,keby sa jemu nic nestalo.mozno by dostal aj rok 😅 😅 natvrdo...

liana
2. júl 2008

5 rokov za usmrtenie ktoré ani nemusí dostať je nič. išiel rýchlo lebo vkuse rýchlo jazdý a telefon pri uchu je tiež samozrejmosť. nepoučil sa ani od toho, že rovnaký "zodpovedný"človek mu usmrtil frajerku. z vyjadrenia že medializácia marí vyšetrovanie jasne cítiť, že nikto do väzenia nepôjde, treba to zahladiť. 😠

kotenko máš pravdu že sa to môže stať každému. ale je rozdiel nehoda z nezodpovednosti a nehoda ako nehoda. či ty tiež jazdíš tak, že keď vidíš prázdnu cestu, tak dupneš na pedál? ja poznám kopec takých, hlavne nech prežijú poriadny adrenalín. ale že môžu ublížiť nevinným luďom to ich netrápi.

Žitný je veľký fešák, to nepopieram, len akosi mu tá sláva stúpla do hlavy. A tak ako každá správna "celebrita" aj on si myslel že je nedotknuteľný. Veď aj Karásek pekne krásne havaroval preto, že rýchlosť a mobil pri uchu boli pre neho samozrejmosť.

A že matka malého Tomáša reaguje tak ako reaguje? osobne by som na jej mieste išla do nemocnice a hadičky mu odpojila. To pochopí len ten, kto má deti alebo kto prišiel podobne o svoje dieťa. Vtedy by ste toho čo to urobil nikdy nelutovali.

sue
2. júl 2008

Kto je bez viny, nech hodí kameňom...
Píšete tu, ako keby to spravil naschvál... áno, myslel si, že on to asi zvládne alebo čo... a je to nekonečná tragédia, ale nie sú potrestaní len nevinní - rodina ☹ ale aj on.... či si myslíte, že to nebude do smrti mať pred očami??? Samozrejme, chlapčekovi to bohužiaľ život nevráti... ale nepíšte tu, ako keby si R.Žitný teraz do konca života užíval a nič ho netrápilo...

sirinka
2. júl 2008

sue a co ty vies, ako sa s tym on vyrovna??? sak kricite uz hop a ste este nepreskocili. vsetci sa nejako vzivate do jeho situacie ale co keby ste vy boli tou matkou??? tiez by ste ho tu takto laskavo obhajovali??? kazdy nech dostane svoje

sirinka
2. júl 2008

chapete, ze keby zitny neporusil min. tri predpisy, tak sa tomasko akurat obzrie za peknym autom a my by sme tu nemali o com pisat...

bejbypd
2. júl 2008

ahojte no neda mi nereagovat kotenko to snad nemozes mysliet vazne...baby po pravde keby si to moj manzel a to ho milujem ako kona sinie domov rychlostou 150km cez dedinu a zabije pri tom cloveka toboz dieta trhalo by mi to srdce bolo by mi to neprijemne ale musela by som priznat ze moj manzel je vrah a nie je to silne slovo bo je to pravda...a nehnevajte sa na mna ale porovnavat nehodu ktora sa stane vodicovi ktory dodrziava predpisy a takemuto vodicovi ktory predpisy nedodrziava a ani rychlost sa naozaj neda skoro ako k takejto vrazde prirovnavat zabijanie cigaretami nezmysel a to som nefajciar..prepacte nedalo mi to...

bejbypd
2. júl 2008

a nielen pan zitny ale vsetci co zabili nejakeho cloveka kvoli rychlej jazde alebo opitosti alebo kvoli akemukolvek vaznemu poruseniu predpisov su vrahovia to aby sa nieto neurazal ze len zitneho tak nazyvame

ella1
2. júl 2008

auto je zbraň a treba k nemu aj tak pristupovať..........

bejbypd
2. júl 2008

presne 😎

womenne
2. júl 2008

bejbypd a tiež by si tu na svojho manžela nadavala ako ostatny tiež by si mu išla odpojit hadičku?

bejbypd
2. júl 2008

to som nepovedala ale keby niektonadaval a hento hovoril tak asi by mal preco a povedala som ze by mi to trhalo srdce a branila by som ho no ako som uz predtym napisala a womenne vies co mojmu manzelovi by sa to nestalo lebo jazdi maximalne opatrne a teraz on sam povedal ze keby toto spravi jeho dietatu tak ho zabije moj manzel berie ohlad na druhych a jazdi s tym ze by sa mohlo nieco stat a sam povedal ze si vzdy predstavi tych rodicov keby sa nieco nedajboze jeho vinou stalo bo on sa do toho vie vciti lebo je otec