Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

womenne
3. júl 2008

Andrea ak si ešte raz prečitaš čo som pisala tak tu rychlost som myslela u nas 😠 viem ako tu jazdia takže si to možem dovolit napisat,ak nahodou tadialto chodiš tak si si to tiž všimla čož pochybujem,kedže si z Košic takže mi neoponuj,je to asi 4km rovny usek cesty takže každy si mysli asi že je na formule 😀

jabber
3. júl 2008

no a když už jsme u toho - co udělal starosta pro to, aby se tam podobné havárie teda nestávaly - je tam omezená rychlost třeba na 40? Jsou tam zpomalovací pruhy? Je tam cedule upozorňující na úsek častých dopravních nehod?
Navíc to není o malém dítěti, zrovna tak tam mohlo jet patnáctileté anebo dospělý s prckem na sedačce 😖, je to o nezvládnutí řízení.

womenne
3. júl 2008

jabber u nas sa ide robit kruhovy objazd takže to riadne pomože aspon dufam 😉

ilijanka
3. júl 2008

isteže, máš pravdu, tam by nemal šancu asi ani starší človek, ale v rámci prevencie by som s takým malým dieťaťom na takúto cestu nešla, nemusí ísť auto ani rýchlo, ale dieťa môže zareagovať úplne neočakávane, môže stratiť rovnováhu- o tomto hovorím

womenne
3. júl 2008

iljanka včera som išla ne detske ihrisko a povyše mna išiel muž s dietatom,a oproti nemu išiel chlapček na bycikly a matka na dalšiom za nim azasebou dalšie dieta.Viete čoo spravilo to dieta?Išlo priamo na toho muža matka naho kričala aby sa vyhlo ale ono sa balo a nakoniec vyšlo na cestu kde skrižilo cestu mne.Zhodou okolnosti ma 5rokov.

jabber
3. júl 2008

womenne - jojo, kruhový objezd snad pomůže hodně, u nás se teď taky stavěj ve velkým 🙂

ilijanka - souhlasím, obecně je to pravda, jenže v tomhle případě je to mimo, protože cyklisti to nezpůsobili. Byli ve svém pruhu, hezky si jeli a nějaký jelito z protisměru do nich vletělo 😒

jabber
3. júl 2008

womenne - no, to je dobrý 😖 , to skoro vypadá, že jela s dětmi poprvé. Já bych si tam troufla až když už trochu odhadnu reakce svého dítěte. Ono taky čím víc má dítě naježděno (třeba po cyklostezkách), tím víc má samo zkušeností, líp ovládá kolo a tak....

womenne
3. júl 2008

presne tak ja som si hned predstavila toho chlapčeka ☹ tiež tu nieje bohviečo chodnikov kde sa možu vozit ale nepustila by som ho sameho,ved ide len do školky je to ešte dieta.Sestra ma tretiačku a a ž tento rok smie ist napr.do obchodu na bycikli a to je dobra lebo vyhrala ciklysticke sutaže v škole

ilijanka
3. júl 2008

ja viem, že vtedy to nebola chyba toho dieťatka, ja iba chcem povedať, že asi treba fakt zvážiť, či také malé dieťa pustiť na cesty, kde bežne jazdia autá vyššou rýchlosťou ako 30-40km/hod 😒

horallka
3. júl 2008

Sue,
ale nie každý má auto, a ešte aby sa ním dopravoval ako ty píšeš - že zoberiete si auto, naložíte si bicykle a dopravíte sa k nejakej cyklotrase. Milá Sue, takto ako to opisuješ ty, to je pre takých, ktorí žijú v mestách a keď sa chcú vyhnúť frekventovaným cestám a niekde bezpečne s deťmi pobicyklovať, tak sa takýmto spôsobom dopravia. Rodina Žilavých sa však nešla "pobicyklovať" - oni sa vracali alebo išli na priehradu a tá cesta, po ktorej šli bola asi jediná, ktorá viedla z ich dediny, tak ako sa mali podľa teba dopraviť? Začína leto, prázdniny, preto je pochopiteľné, že ľudia viac vyťahujú bicykle a idú sa s deťmi bicyklovať. A pokiaľ viem, cestné komunikácie spájajúce obce nie sú vyhradené len pre šoférov ale aj pre cyklistov.Trochu si opomenula fakt, že títo cyklisti išli jeden za druhým v riadnom jazdnom pruhu tak ako mali - to Žitný im vletel do cesty, nie oni jemu nie je nijak ospravedlniteľné.

elise
3. júl 2008

včera som sa dozvedela že sa bánášová rozišla s bezdedom asi som zaspala dobu 😔 😔 😔 😔

horallka
3. júl 2008

Chcela som napísať a preto tento fakt nie je ničím ospravedlniteľný.Mal ísť predpísanou rýchlosťou a nie robiť zo seba frajírka.

vesi
3. júl 2008

sue, prepáč, ale nevieš o čom hovoríš, som rodená bratislavčanka, ale už 10 rokov žijem na dedine, nešoférujem a do škôlky vozím dcéru na bicykli. ked sa dá idem po chodníku, ale kadiaľ mám ísť ked žiadny chodík nie je?!!!
na dedinách je bicykel veľmi rzšírený dopravný prostriedok a častokrát jediný, nie každý má auto a ani to auto nejazdí na vzduch...
mimochodom, vždy dávam znamenie rukou, že odbočujem a ešte počkám aby som mala istotu, že to šofér zaregistroval, aniektorí na to s prepáčením serú a dupnú na plyn, aby to stihli ešte pred cyklistom...

sirinka
3. júl 2008

vesi ako matka ta chapem, ze jazdis radsej po chidniku, ale ako mtake mi ide na nervy, ked na mna cyklisti na chodniku zvonia, nech sa im s kocikom vystupim z cesty...to je tiez porusenie pravidiel 😖

vesi
3. júl 2008

siri, ja to nerobím 😀 obídem po ceste 😉 tiež som chodila s kočíkom a chápem to 🙂

vesi
3. júl 2008

záleží na tom aká frekventovaná je cesta a v akom čase tadiaľ idem, podľa toho volím chodník alebo cestu 🙂

mexx
3. júl 2008

Ja som zvedava, ako dlho bude este Rasto Zitny zaplnat tuto temu, lebo tusim popri nom neostava cas na inych... 😅 😉

womenne
3. júl 2008

elize tak to si fakt nzaspal,on jej aj vyznal lasku v novom čase ale nič ztoho vraj sa dokopy nedaju,i ked sa to ešte može zmenit 😅

elise
3. júl 2008

ja som ich videla na jednej akcii u manžela v práci adela bola fajn a ten bezdeda hrôza malé deti od necho chceli podpis on že za 50 korún dá inak sa podpísal zadara iba ako "tošo" adela sa podpisovala v pode aj pyco oni všetci tú akciu moderovali 😉

elise
3. júl 2008

a pri tom firma im platila vysoké honoráre a všetko tam mali zadara všetky atrakcie jedlo aj pitie.

womenne
3. júl 2008

to važne?no ja ho nejak nežeriem skor Pyco je zaujmavejši ako on(aj krajši) 😀 inač mat plat Rozborila hhihi to by bolo že?žiadne starosti s vybavovanim požičiek 😀 😝

elise
3. júl 2008

womene to by bolo tiež fajn ale rozboril rok predtým tiež moderoval firemnú akciu a taký horenos až hrôza tam sa fakt nachlastal 😠 bolo to v tom roku ako boli mojsejovci a ešte tam za nim prišiel ten versače o neho by som si ani bicykel neoprela, ale za to podpisy dávali zadarmo a všetkým 😀 😀

elise
3. júl 2008

pyco je sympaťák 😵 😵

vesi
3. júl 2008

womwnw 😀 😀 ja pyca tiež môžem, zato bezdeda mi bol od začiatku nesympatický 😝

vesi
3. júl 2008

jéééj, prepáč, malo tam byť womenne 😀

elise
3. júl 2008

vesi ja som to prečítala ako vuau 😀 😀

womenne
3. júl 2008

tak najviac mi pripadaju ako ludia nenamysleny a fakt ferovi a nahnevam asi niekoho ale to je moj nazor a na ten mam pravo:Adela,Pyco,Juraško,Žitny.z vlastnej skusenosti o tom poslednom to budem tvrdit stale

elise
3. júl 2008

womenne tej juraško je ktorý? 😕 😅 neako mám dlhé vedenie 😀

vesi
3. júl 2008

womene, aj mne sa títo zdajú sympatický, aj ked som nikoho nevidela naživo a ešte tam pridám aj sajfu, tú rannú reláciu na fanku čo robí s adelou, tak tú mám rada 😀
eli 😅 chybička se vloudila 😀

vesi
3. júl 2008

juraško bude teraz robiť cestoviny, chodí na to úputavka na markíze