Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

elise
3. júl 2008

ahá on mi je sympatický tiež taký fajb chalanisko uvidím ako bude aj moderovať 😉

elise
3. júl 2008

fajb=fajn 😀 😀

womenne
3. júl 2008

on uvadza telerano-ty ani neviem či sa to tak vola každe rano na markie ateraz budeuvadzat cestoviny.On je taky vynaliezavy,minule sa tam trošku oklamal hovoril uplne o niečom inom ale dobre sa na tom zasmial atak ztoho vyklučkoval 😀 vždy si ho rada pozriem ostatne dvojice su tam nezaujimave.No sajfa toho som zabudla oni su sper da sa to počuvat stale 😀

vesi
3. júl 2008

mne sa na nich páči (adela a spol), že sa vždy vynájdu, reagujú pohotovo a vtipne 🙂
telerano, stiham väčšinou koniec odkedy sú prázdniny 😅

elise
3. júl 2008

sajfa by mohol dostať väčšiu príležitosť nie len zákulisie 😉

elise
3. júl 2008

ja teleráno stíham iba občas pravidelne však s malým sledujeme o štvrť na 8 rozprávku 😀

vesi
3. júl 2008

rozprávku pozerajú deti kým robím raňajky 😀

elise
3. júl 2008

mne sa strašne moc páčili šváby aj malý tú rozprávku miloval 😀

vesi
3. júl 2008

ja to veľmi nesledujem, ale viem čo fičí na minimaxe 😀

elise
3. júl 2008

u rodičov majú káblovku a tam je tá baby tv a malý je z tých postavičiek nadšený len ja by som pri tej melídii spala 😀

vesi
3. júl 2008

počula som o nej, ale my máme digi a tam to v základnom balíku nie je 😠

nina81
3. júl 2008

vo vcerajsom telerane bol zaujimavy rozhovor medzi Ivanou Chylkovou a Jankou Hospodarovou

Janka: Ako ste ho (manzela = Jan Kraus) vnimali ked bol mlady, nosil ofinku a hral v Tretim patre
Ivana: On ve Tretim patre vubec nehral.
Janka: Fakt nie? Tak to teraz velky omyl.

Janka: A on ziskava aj v nasich ociach ako divakov v jeho povestnej sou, ktoru kazdy piatok sledujeme. Kazdy piatok o dvadsiatej.

Janka: Istym konickom je aj vas krasny syn, spolocny, malinky, 🙂 kolko uz ma?
Ivana: Ted mu bude deset.
Janka: Uz, uz 10 rokov.

monkula
3. júl 2008

vesi, Bezdedu nemusím ani ja, také nechutné decko veľkou hlavou... 😝 😝 😝
Elise, myslíš Oggyho? Tak na tom sa zasmejeme s MM aj my... 😀

elise
3. júl 2008

nina 😀 😀 😀 😀

elise
3. júl 2008

ahoj mon oggy je super toho zbožňujeme všetci 😀

vesi
3. júl 2008

nina 😀 😀
ináč ja hospodárovú veľmi nemusím 😝

vesi
3. júl 2008

kto je oggy? 😕 😅 😀

elise
3. júl 2008

vesi zo švábov 😉

vesi
3. júl 2008

aj som si myslela, tak len pre istotu som sa opýtala, nech som v obraze 😀

elise
3. júl 2008

vesi aj Vám sa oggy páči? 😕 😀

vesi
3. júl 2008

ja to nepoznám, ale predtým si spomínala šváby, tak ma napadlo, že to bude odtiaľ 😀 u nás fičí oddy a vláčik thomas a teraz ten večerníček, ale nespomeniem si ako sa ten macko volá 😅

mata79
3. júl 2008

Baby, este k starej teme:
Nemyslite si, ze by sa taketo nehody nestavali, keby sme vsetci boli TU a TERAZ?
Priznajme si, kolki z nas su denne niekde inde. Zamysleni, nesustredeni.....Premyslame nad blbostami, ktore nie su podstatne.....

Myslite, ze je riesenie nechodit s detmi na bicykloch po ceste? Preco nie? Su cesty, kde sa jazdi rychlo a cyklisti tam niesmu. Nepustite dieta na cestu a zrazi vam ho niekto na chodniku. Viem, o com pisem. Moja sestra si s kamaratkou kludne kreslila na chodniku kriedou, ked parkovala jedna zena a pomylila si pedale a zrazila ich na chodniku. A ked idem u nas s malym po parku a on si cupita vedla mna, mam co robit, aby som ho ustriehla, lebo po nasom parku si ludia kludne jazdia na bicykloch a neprakvapuje ma ani panko na babete. Co tam ti ludia robia? Premyslaju vobec?

Niekedy ako keby sme nepremyslali a neuvedomovali si dosledky svojho konania.... To ma mrzi najviac. Lebo nikdy sa to uz neda vratit spat... ☹

elise
3. júl 2008

vesi my milujeme ešte pred večerníčkom tu reklamu - vláčik 😉

vesi
3. júl 2008

mata, máš pravdu...veľmi sa podceňuje aj telefonovanie počas jazdy, každý si myslí,, že jemu sa to nemôže stať, až kým sa nestane a je neskoro 😠
najviac ma dorazí, ked niekto zahlási, že ked má dobré auto, nebude predsa jazdiť pomaly... lebo aj takí ľudia sa nájdu 😠

vesi
3. júl 2008

elise, aj my 😀

mata79
3. júl 2008

Vesi, viem, ze uz odbocujem od temy, ale mam pocit, ze je zla prevencia. Policajti by mali stat tam, kde treba. Oni radsej budu davat papuce za zle parkovanie, ako keby tym niekto niekoho ohrozoval, ale prinesie im to peniazky do pokladnicky....
A tiez je mi zle, ked vidim niektrych soferov, hlavne kamionistov ako jazdia s nohami na palubovke, v okne a raz som videla, ako mal sofer za jazdy na volante rozlozene noviny. A kazdu chvilu je jednen kamion v priekope alebo u niekho v obyvacke....
Vynimky nie su ani sofery autobusov ako si telefonuju a sms-kuju a aku maju zodpovednost.....
Ach jaj

tilly
3. júl 2008

nina 😀

mexx
3. júl 2008

Nina, toto veru aj mna pobavilo... 😀 Ja Hospodarovu teda rozhodne nemusim, a ked pocujem jej brepty...a jej to ujde docela casto... 😀

magg
3. júl 2008

ale podla mna viac brebtov ma sosova, a niekedy tak zavali, ze az ziram. A tiez mi vadi to jej aritmicke natriasanie sa pri akomkolvek naznaku hudby, sak to je hrozne