Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

k.a.t.k.a.
3. júl 2008

treba skopčiť celý odkaz 😝 nejak mi to nevyšlo 😅

ella1
3. júl 2008

inak gay je aj stanke a ževraj aj dočolomanský.....

womenne
3. júl 2008

penelope ja som teraz dorevala 😢 bolo to hrozne tiež to nechapem nemali to dovolit.Je to hrozne a Žitny bude mat spomienku na cely život tym že pride o ruku takže sa nikto nemusi bat že zabudne.Je hrozne ako sa vam zlomku sekundy zruti cely život ☹

magg
3. júl 2008

uz sa o tom nebavme ☹

k.a.t.k.a.
3. júl 2008

a asi aj o nohu a kym bude žiť tak ho každý velmi rád opluje ... nechcela by som byť teda mediálne známa 🙄

penelope2066
3. júl 2008

tiez mi bolo do placu.ale tolko videi a fotiek je na verejnosti.to snad nieje mozne ako to mohli dovolit a preco to chcu co najviac zviditelnovat.a verim ze stale budu pribudat nove fotky.nechapem preco tomu nezabranili.keby to boli videa a fotky robene z dialky tak by mohli povedat ze o tom nevedeli ale to su uplne deteilne zabery. 😠

womenne
3. júl 2008

baby ved mi napište vaš nazor na prsia Judiniovej 😀 aj ja chcem bez plastiky 😀 😀 😀 myslite že to fakt funguje?

penelope2066
3. júl 2008

ja by som ho neoplula,ale vyjadrenia tych rodicov chapem.len nerozumiem preco daju aj samych seba rozmazavat v mediach 😒

penelope2066
3. júl 2008

womene pochybujem ze tie prsia nema silikonove,len rozmyslam kedy to stihla 😨

womenne
3. júl 2008

ona vraj mala nejaku mast či tabletky teraz už neviem 😀

zuzla2
3. júl 2008

vraj kombinacia HAK a nejakyx tabliet na podporu rastu 😀

penelope2066
3. júl 2008

jej vyjadrenia su take ze mala a stale ma nejake tabletky na cisto prirodnej baze 😀

womenne
3. júl 2008

Aj ja chcem mat zaseš prsia po odstrekavani nemam nič a mne to vadiiiiiii ☹ 🙄

penelope2066
3. júl 2008

ja tiez nema ziadne prsia ☹

k.a.t.k.a.
3. júl 2008

ale ževraj aj potieranie cibulov pomáha 😀

ešte som si spomenula na 2 velmi dôležité osôbky ktoré v teleráne prinašajú životne dôležité informácie a to tá nosatá vycerená Lucia či jak sa volá s tým šošovicovým chlapcom blee 😝

k.a.t.k.a.
3. júl 2008

cibulou pardon 😅

womenne
3. júl 2008

ja mam take nerva lebo predtym som mala nechapem napr.Vereška stale ma asi ma fakt tu plstiku,lenže ja by som si nedala som bojko 😀 ja skor nejake maste alebo tablety 😀

zuzla2
3. júl 2008

nic proti tej Lucii..ale ja na nu nemozem pozerat..radsej hned prepinam 🤐

mexx
3. júl 2008

Ked sa uz rozobera Judinyova, tak neviem ako vam, ale mne strasne vadi jej prejav - akoze dievca to nemusi byt zle /mozno len trochu vymlete/, ale ked ju vidim, ako hopsa pomedzi tie "celebrity" a snazi sa robit "exkluzivne rozhovory na zaklade nadstandardne dobrych vztahov, ktore maju s nasou Smotankou", tak ma ide urvat... 😅 A minule to bola veru riadna supa, ked robila rozhovor so spominanou Silviou Kucherenko...jedna vacsia hviezda ako druha... 😀 Silviine duchaplne odpovede ma dostavali do kolien a uplne ma dojalo, ako po Erikinej otazke "Ako sa vola tvoj manzel krstnym menom?" nastalo asi sedemsekundove zavahanie...a potom z nej opatrne vyliezlo "Hmm...Sergej...?" 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
3. júl 2008

a jak dôležito sa pri tých "správach" tvári 😀

lindda
3. júl 2008

cafte ten pohreb som pozerala aj ked som nechcela ale ved to poznate 😒 strasne revala som pol hodku strasne niet co dodat ☹ ☹

womenne
3. júl 2008

mexx tak to mne vadi na nej najviac ona sa chichuna ako pubertačka nevie klast normalne otazky,a všimnite si ked jej niekto niečo povie ona sa skloni a chichuna,raz ju dobre odjebal Novotny vtedy som sa zasmiala,on ju normalne urazil pred všetkymi,totalne zosmiešnil a ona sa chichunala ako sprosta 😀 😀

womenne
3. júl 2008

baby ked mi niekto pošle v IP link sa otvara normalne že iba kliknutim nan že?ja som taky antitalen 😀 😀 lebo mi to nejde otvorit takže neiem čo stym

mexx
3. júl 2008

Womenne, ved to, ja som akurat minule konstatovala, ze veru keby za mnou prisla s tym priblblym chichotom, ze urobme rozhovor, tak bych ju musela zrovnat so zemou. Si nepripada trapna sama, alebo ako? Sak nejaka sebareflexia... 😅 😉

womenne
3. júl 2008

mne sa najviac v smotanke pačila Lucia Hablovičova predsa len mala nejaku uroven,a nie ako ona prihlupa uchichtana pubertačka

vesi
3. júl 2008

judiniová je o ničom, stále kladie rovnaké otázky, ešte k tomu fakt vymleté...no škoda slov.
hablovičová, tá bola super, má úroveň, noblesu a aj IQ 🙂

penelope2066
3. júl 2008

hablovicova je super.ved ona je dramaturgicka smotanky tak nechapem ako moze dovolit taketo somariny

mexx
3. júl 2008

Veru, Hablovicova sa aj mne velmi pacila, tu mam rada...aj sa mi do Smotanky viac hodila. Teraz je to stale dookola o tych istych ludoch, podane je to strasne afektovanym a uchechtanym sposobom a vadi mi aj to, ze za tu tristvrte hodinu, co vysielaju, tristokrat urobia "uputavku" o tom, co uvidite o minutu... 🙄

penelope2066
3. júl 2008

lindda ja som to nepozerala ani cele lebo sa mi hnusi ako to mohli pripustit natacat

vesi
3. júl 2008

mexx, presne, stačí pozrieť upútavku a prepnúť, lebo nič viac sa aj tak nedozvieš 😀