Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

lienocka235
8. júl 2008

fabiana.. a co keby bol Tomasko tvoj syn, vnuk, synovec
P.S. neviem ci si opravnena posudzovat kto a preco tu ma klapky na ociach.. napis si svoj nazor.. ale respektuj pravo na nazor aj inych diskusia nie je o obvinovani z tuneloveho vidienia. a klapiek na ociach.. argumentuj.. ak chces.. ale neobvinuj..

fabiana
8. júl 2008

Roasha, pozorne si prečítaj môj prvý príspevok, k tomu len toľko.

asitka
8. júl 2008

a som zvedava mila fabiana...ako by si písala, keby sa ti išlo dieťa bicyklovať a už by ti len prišli povedať, že Ti ho ktosi v 150km rýchlo zabil!!!!!!!!!!!!! šak čo, zabil mi dieťa, ....poľutujem ho.....to by bolo potom len to Tvoje tunelové videnie!!!!!!! píš názor, ale neurážaj!!!!!!

fabiana
8. júl 2008

Hej, svoj názor som napísala a tým, že ho napíšem, nikoho neurážam. A ak si to niekto myslí, jeho problém. Neospravedlňujem žiadneho vodiča, ktorý niekoho zrazí, s tým sa nestotožňujem. A neželám si, aby ste ma stavali do pozície matky, ktorá takto tragicky stratí svoje dieťa!!! Do takej situácie sa nechce dostať žiadna z nás... ☹

lienocka235
8. júl 2008

fabiana napisala si ze niektore tu maju klapky na ociach a tunelove videnie.. 😎
to je obvinenie... 😎

asitka
8. júl 2008

dievka moja...ja mám dojem, že ty nejak strácaš niť, čo v tých príspevkoch píšeš....a dosť bolo rozkoše...na žabomyšie dohadovania o klapkách na očiach...nemám náladu...majte sa....a Fabiana...nikomu neprajem nič zlé...a tobôž, aby sa dieťaťu čosi stalo...ja som len chcela...aby si si predstavila...ako sa asi musí cítiť matka, ktorá takto stratila dieťa....vinou nezodpovedného šoféra....a ešte raz opakujem, je v tejto situácii jedno...kto to je.....no ver, ja by som bola zrelá na psychiatriu a sama by som pána dotyčného šla tuším v tom zúfalstve doraziť...

bubba
8. júl 2008

asitka akoze..............no comment...take veci sa nepredstavuju a ani nedaju.uz prestante s vybavonvanim si osobnych uctov je to trapne ja som tiez na strane kde je to 50/50 lutost prejavujem ci uz jednej alebo druhej strane...keby zabil stareho ozrateho dochodcu,ani by ste po nom nestekli,pritom hodnota cloveka(dietata,dospeleho,stareho)je rovnaka tak preco sa hadate koli cudzim ludom nechapem.cela ta kauza je fraska ja nechcem vyzerat necitliva,ale mna sa to vobec netyka tak rpeco by som si mala kazit naladu,radost,zivot pre niekoho koho nepoznam a uz ani poznat nebudem..zazila som tolke tragedie a straty v zivote ze to sa s tymto ani porovnat neda a to sa tykalo priamo mna.mna to tak zocelilo,zatvrdilo ze momentalne nie som schopna plakat ci zialit za takymito medialnymi kauzami 😕

sestri
8. júl 2008

ešte vás baví urážať sa?ja sa vám čudujem. 😒

asitka
8. júl 2008

bubba...tu nikto neplače...ani nežiali za mediálnymi kauzami...naopak...som písala...že nerozumiem...prečo toľko ľutujú dotyčného pána...a je fakt jedno, kto to bol!!!!!!! a čo sa týka toho predstavovania...ver, že mnohým prebehlo myslou...čo keby to bolo moje dieťa...tak prosím nepíš, no comment....a čo sa týka toho, že ty si prežila toho veľa...verím ti...a ver aj ty...že hocktorá tu...si toho možno prežila ešte viac...a oveľa horšie....aj ja mám toho za sebou dosť...ja som len reagovala na danú tému..myslím, že preto bol vytvorený pokec...a rôzne témy v ňom....nič viac...nič menej...a fakt môj posledný príspevok k tejto téme!

bejbypd
8. júl 2008

bubba byt akoze za kazdu cenu tvrda bo ja som zazila strasne mna sa netyka ze aj ostatni zazivaju to nie je bohvieco tyka sa to kazdeho lebo vela je takychto vodicov a ohrozuju nielen nas ale v buducnosti a aj teraz aj nase deti tot moj nazor 😉 😉

monkula
8. júl 2008

Už sa ukľudnite baby... každá z nás má na to svoj názor, netreba sa urážať, alebo vtĺkať iným do hlavy svoj názor, žv domnení, že je ten správny...
ja súhlasím s ikke, ak bol taký kresťan ,ako hlásal, tak mal jazdiť tak, aby neporušil to najdôležitejšie prikázanie: nezabiješ...

zuz11
8. júl 2008

som vam vravela ze mate napisat svoj nazor a tym skoncit, o urazkach tato tema a nai toto forum nie je, ak este jedna na vystrahu zamknem temu 🤐

monkula
8. júl 2008

zuz, my slím si ,že to si mala urobiť už dávno, komu nie je rady...

horallka
8. júl 2008

Dievčatá, už sa zase hádate? A začala to fabiana a a vy ste jej na to skočili ako psík na špek. Súhlasíms asitkou a lienočkou ale viac sa k téme Žitný už nevyjadrujem. Nemá to zmysel, lebo z toho aj tak vznikajú len hádky a nikam to nevedie.
Čo tak zobrať si na paškál kvázi hviezdu- alebo celebritu- veď ich je dosť, na ktorých sa dá zasmiať.

monkula
8. júl 2008

horalka, presne tak... niektoré ozaj čakajú na akúkoľvek zádrapku... 😠
tak sa napríklad zasmejme na Paris Hiltonovej, t oje kapitola sama o sebe..
A počuli ste, že Lindsday Lohan je vraj lesbička? 😲

horallka
8. júl 2008

inú kvázi hviezdu alebo celebritu som chcela napísať

horallka
8. júl 2008

hej, práve som sito dnes prečítala a celkom ma to pobavilo

sestri
8. júl 2008

a čo tak naša superstar...Katka Koščová...kedy ste o nej naposledy počuli?

monkula
8. júl 2008

asi už pochopila ,že ožieraním na seba už neupozorní, tak skúša takto...

k.a.t.k.a.
8. júl 2008

to je kto? 😀 😝 určite jej je dobre tam kde je a nech tam aj ostane 🙄

zuz11
8. júl 2008

ozaj ja som davno nepocula co Palfyovci, budu mat to druhe babetko alebo to bola kacica/ 🤐

liliandax
8. júl 2008

baby, podme sa radsej venovat nejakej inej "celebrite", aj ja si myslim, ze tema "Zitny" nema zmysel rozoberat na takomto fore 😖

co poviete na toto?? To 6. miesto mi akosi nesedi.. 😝 😀

http://bulvar.atlas.sk/celebrity/209075/50-najk...

k.a.t.k.a.
8. júl 2008

jaj zuz ja že na mna narážaš už som sa zlakla 😀

zuz11
8. júl 2008

katka, co mas rovnake priezvisko ako oni? 😀

ella1
8. júl 2008

ani tretie,sieste,dvanaste.........17-te........ 😝 😀

k.a.t.k.a.
8. júl 2008

hej ale za slobodna 😀 a vždy ked to dakde vidím tak ma mikne že o mne niečo 😀

bubadlo27
8. júl 2008

ahojte showbizacky, 😀
k teme RZ sa nevyjadrujem, je to osobne ☹

ja som zas vcera citala , no uz neviem kde, ze Cinkota sa uz konecne ozenil 😕

ella1
8. júl 2008

21 😝 a fuj,rezešová 😝

zuz11
8. júl 2008

a nebodaj Ti je aj neaka rodina? 😀 😀 😀 kati vsak potom si aj ty hviezdicka sowbiznisu ( kedze na slovensku je to kazdy kto ma slavne meno) 😀 😀 😀

asitka
8. júl 2008

ja som už dávno ani o cmoríkovi nečítala...aj keď jeho spev ma fakt bavil....