Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mirka414
autor
13. jan 2009

http://www.cas.sk/clanok/102325/hryc-vysetruje-...
co si o tom mamicky myslite?Hryc sa premava 2ookm rychlostou po meste a este sa stym chvali 😠 😠 ..jasnacka ved ma imunitu,jemu vodicak nevezmu a ved aj parkovat si moze trebarz aj na kolajniciach 😠 ..boze to su nadludia ci co???

mikalove
13. jan 2009

nechce sa zmieriť s tym,že syn urobil chybu 😒

sue
13. jan 2009

Mikalove, ja si myslím, že nie len syn... v kútiku duše vie, že spravil chybu aj on ako otec... Hrycovcov poznám z divadelnej brandže už niekoľko rokov a nehanbím sa napísať, že je to rodina veľmi sebavedomých ľudí... a Hugo teraz doplatil na to, že celý život bol vychovávaný ako "že on je ten čo si môže všetko dovoliť a nič sa mu nestane"... podľa mňa je to chyba aj rodičov, že vychovajú deti tak, aby hazardovali so svojím životom...

monkula
13. jan 2009

sue, ja ich nepoznám osobne, no myslím, že máš pravdu... Ja som Andyho od detstva nemala rada, pôsobil na mňa, presne ako píšeš, neskutočne sebavedome, až nadradeno...

mirka414
autor
14. jan 2009

dnes by mal Hugo 23rokov...

bibinka
14. jan 2009

ide sa každý pos...ť s tým Hugom! dobre mu tak, veď keď riskoval, čo si o sebe myslel, že je superman alebo robocop?
Sue- určite vieš o nich ešte horšie pikošky.... 😀 ale máš pravdu, sú veľmi veľmi sebavedomí a týmsi proti sebe štvú ľudí.

bibinka
14. jan 2009

mirka-a ja budem mať v lete 34 😉

mirka414
autor
14. jan 2009

ja som to pisala len,ze zasa ocko hlada kto vsetko za to moze,aj ked pravdou je ze ten ostrovcek nebol osvetleny...vinne je aj slovo ,,keby!,,lebo tych je asi najviac...

bibinka
14. jan 2009

mirka- jasné 😉 , len fakt je ten, že furt ten Hugo na pretrase a chudáčik ,mal by iba 23rokov, no to je krivda...hlavne pre jeho ocinka 😠

bibinka
14. jan 2009

a ma napadlo- starý Hryxc isto vystopuje,kto postavil ten "neosvetlený" ostrovček a zažaluje ho a nakoniec ešte vytrieska nejaký ten miliónik 😅 😠

sue
14. jan 2009

Viete...mňa najviac na tom štve, že keď v lete havaroval Rasťo Žitný, tak tie isté osoby, ktoré teraz kondolujú Hrycovcom hovorili o Žitnom, že je vrah... aký je medzi nimi rozdiel??? Konali presne rovnako...len Žitný bohužiaľ stretol na ceste nevinných ľudí... obaja riskovali, obaja si neuvedomovali, že to že je niekto slávny a bohatý mu nezaručuje, že sa mu nič zlé nestane 😔

m311293
14. jan 2009

sue, přesně, já vím je to hrozné když rodiče přežijí své dítě, ale jak se říká: kdo s čím zachází tím taky schází

bibula
14. jan 2009

keby tam namiesto ostrovceka bol clovek,co by na to potom povedal? kolkokrat by este skusal opakovat synovu jazdu? 😒
je to strasne stratit dieta,ale vyhrazky nepomozu.

monkula
15. jan 2009

sue, rpsne tak, či Hryc, či Žitný ,ovaja boli nezodpovední a mysleli si ,že si nezraniteľní...
A č ostáel majú s tým ostrovčekom? akým sotrovčekom? Išli sme tade pár dní po nehode a ja som na žiadny ostrovček nenarazila.. pokiaľ ideš primeranou rýchlosťou ,tak ten ostrovček ani nepocítiš....

mikalove
15. jan 2009

topiaci sa aj slamky chytá...

bubba
15. jan 2009

uz hladaju odkail a od koho by vysudili aspon 5 milionov podla mna...pritom to je jedno ci tam ostrovcek bol alebo nebol,jazdil tak ako aj dopadol,este ze nezobral so sebou aj nevinnych chodcov ako sa casto stava 😔

veronikahel
15. jan 2009

určite tadiaľ nešli prvý krát, takže tú cestu museli poznať...

mirka414
autor
16. jan 2009

a zevraj to nebola prva nehoda toho druheho sofera??akoze mu vtedy ponechali vodicak?asi ockove znamosti 🙄 .teraz by bol asi rad,keby mu ho vtedy vzali.

liana
18. jan 2009

včera som sa s drahým hádala 😀 že judínyová nemá silikon, ale push up podprsenku 😀 on mi tvrdil opak, že je to vidno že má silikon. čo vy na to? ozaj to nebola len dobrá podprda?

mikalove
18. jan 2009

no stale tvrdí že to ma z nejakych tabletiek...ale mne to tiež pripada ako silikony

lekno
19. jan 2009

Neviem, či ste si babuľky všimli, ale mne sa zdá, že aj Iveta Bartošová má zrazu nejaké plnšie airbagy 😀
Kedysi som si to u nej tak nevšimla, až pred svadbou, keď schudla. Len prsia jej narástli 😨

mikalove
19. jan 2009

ja sa na nu nepozeram,nemam ju rada a teraz s tym mužom čo dovadzaju to neni možné 😝 ..ale z radia mi ju počuť nevadí,hlavne tie staršie

mikalove
19. jan 2009
zuzana76
19. jan 2009

vyzera tam ako tehotna, ale inak do tvare sa mi paci