Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

majka35
30. jún 2008

dadulienka, očividne ti ide o to, aby sme si uvedomili aj nezodpovednosť otca, ktorý nechal svoju dcéru vystúpiť z auta ... áno, aj toto je nezodpovedné
a aj keby tam nebolo 5-ročné dieťa, ale dospelá osoba, myslím, že by taktiež zaplatila životom, kvôli žitného rýchlej a nezodpovednej jazde 😒

lenkakusi
30. jún 2008

podla toho co odznelo v mediach otec s detmi isli pekne za sebou pri com maly isiel v predu aby nanho videl. Vracali sa s kupaliska... pri vsetkej ucte, ina moznost ako sa tam dostat nie je len po tej nestastnej ceste, velmi casto tam mozete stretnut chodcov co idu na kupko dokonca mamicky s kociarikmi... Hadka o tom ci tam 5 rocny chlapec mal ist na bycikli alebo nie je podla mna od veci, aky by bol rodzdiel keby mal chlapec desat rokov???????
Vzdy su na vec dva pohlady. Pohlad obete a vinnika. Je mi strasne luto rodiny a uplne chapem reakciu otca na zitneho (ja by som ho mozno aj prizabila).

Zitnemu zostane rana na dusi a nikdy na to nezabudne (sam je predsa otec a to ze zabil dieta si mozno ani sam nikdy neodpusti), ale fakt je ze isiel rychlo a kedze presiel do protismeru bol jednoducho nepozorny... Je vinny a hotovo a na zaklade vysetrenia (mohlo sa stat ze mu ostalo zle) mal by byt aj potrestany...
Lenze vacsinou sa tymto ludom nic nestane...

Mna zrazilo auto ked som mala osem, na susednom dvore sme sa hrali s kamaratkou, podbehla som, nedala som si pozor ale vodic isiel velmi rychlo a mal v sebe alkohol, zlakol sa a vypovedali ze soferovala jeho zena... viem len jedno,neviem presne ako do mna auto naburalo ale presne si pamatam ze ta zena vystupovala zo strany spolujazdca. Na zaklade mojej vypovede zobrali krv aj jemu lebo som tvrdila ze soferoval on...Dokonca niekolko svedkov v ratane mojej kamaratky vypovedalo ze auto viedol on.
Zaver? nic sa mu nestalo, dokonca ani pokutu nedostal..... ale prislo trestne oznamenie na moju mamu, ze ako je mozne ze 8 rocne dieta bolo samo bez dozoru matky
Viete si predstavit moje pocity v nemocnici, ked som to pocula od sestriciek ze moja mama,( ktora bola dennodenne pri mne dokonca casto aj v noci lebo strasne revala), pojde zrejme do basy??????????
Po nejakom case bolo obvinenie stiahnute...

tilly
30. jún 2008

tiinka v podstate máš pravdu, nikdy nehovor nikdy a nemali by sme nikoho súdiť, ale žitný išiel neprimeranou rýchlosťou a zabil dieťa, takže je jednoznačne vinný, ak by išiel normálne, tak by sa to nestalo... veď ste videli tú audinu ako vyzerala?????????

lenkakusi 😲 to je sila 😠

pink_lady
30. jún 2008

miriamka - ani 10 rocne dieta nema co robit na hlavnom tahu a podla mna by nemal tam byt ani dospely cyklista - uz je dost cyklotras 😎

a co sa tyka informacii v mediach - ze ti a ti povedali...asi tak rovnako ako ze Zitny ma dieta 😀

womenne
30. jún 2008

katka a prečo by nemohli ist na bycikli?My tiež chodime na bycikloch s detmi,lebo nemame auto a kedže sa chceme niekam presunut nič ine nam nezostava 😒 Viete nemali by ste sudit niekoho o kom ničneviete a neboli ste pritom.Nikdy neviete či sa to potom nestane vam,som zvedava či by ste aj na seba tak nadavali a odsudeli sa.Viem je otrasne prist o dieta,nechcem to nikdy zažit.ale stalo sa a rečami nikomu nepomožete,mne je luto obe strany. ☹

babulka
30. jún 2008

Lenkakusi - Zitny nema deti 🙂
Ale je blazon, to je pravda. nezodpovedny, arogantny frajer.
Okrem toho, ceta medzi Kuchynou a Rohoznikom nie je je ziadna cesta 1. triedy, ani dialnica, je to obycajna cesta medzi dedinami, na ktorej sa nechodi ani 80tkou, nie to este 180km/h. A preco by na takejto ceste nemali chodit rodiny s detmi na bicykloch mi nie je jasne - kade maju ist? Ta cesta je obycajna, normlana, nenarocna, takze kazdy normlany vodic ju zvladne.

tilly
30. jún 2008

majka úplný súhlas, je to nezodpovedný arogantný idiot, ktorý svojou agresiou zabil dieťa a je to jedno, či je to moderátor alebo smetiar 😠

a 5 ročné dieťa môže ísť na biku po ceste, aj keď ja by som to svojmu nedovolila...

majka35
30. jún 2008

aj keby boli v aute, určite by sa to nezaobišlo pri tom brutálnom náraze bez újmy ... 😖

lenkakusi
30. jún 2008

anoooooooo, babulka dakujem, opravujem nema deti

tilly
30. jún 2008

majka, súhlas

domcek
30. jún 2008

Ja na podobne cudne vylevy niektorych kociek nereagujem len ma zarazili reakcie k.a.t.k.y a "curakoch na cestach" hhmmmmmm na to dievca moje ze mas dieta mas absolutne vyspele vyjadrovanie. Ja som tak isto vodic a tak isto bicyklujem.
A kedze aj ty si vodic tak by si mohla vediet ze bicykel je na ceste dopravny prostriedok a pokial to nieje dialnica ma tam co robit. Nik mu to zakazat nemoze. Je na rodicoch aby detom vysvetlili ako sa po ceste chodi resp. bicykluje. pokial sli za sebou nieje co riesit. R. Zitny proste precenil svoje vodicske schopnosti a to ci mal alebo nemal mobil na uchu je v tu uz jedno. skor by si mali vsetci vodici uvedomit ze cim mam lepsie auto neznamena ze som lepsi vodic. Je mi uprimne luto co sa stalo dufam ze sa stoho dostane aj ked, vicitky budu na cely zivot.
Takze mila k.a.t.k.a. to ze budes zo svojim dietatom bicyklovat len po cestach tomu urcenych je pekne ale dost rozumne by bolo poucit ju aj o nastrahach inych. A pokial jej to vysvetlis tu pisanym slovnikom uprimne ju lutujem.

pirlenka
30. jún 2008

Copak silnice je jen pro auta? Jako řidič auta chápu názory, že je risk vyjet s malým dítětem na silnici - risk je to v dnešní době i pro dospělého...ale jako cyklistka vím, že někdy je prostě nutnost přejet někde kus po silnici, protože cyklostezek je žalostně málo a jen v lese nebo v parku se pořád jezdit nedá. A nakládat kola do auta, jet někam x kilometrů a tam jezdit? To by mě nebavilo...

To, co se stalo, je ohromná tragédie pro obě strany. Člověk nikdy neví, kdy se mu co stane, stačí vteřina nepozornosti a neštěstí je tu. Ale co vím, že nikdy nepojedu 150km/h a nebudu přitom telefonovat, napřiklad. Stejně jako nepojedu s dítětem na kole na rušné silnici a nechám ho jet x metrů za sebou. Mám zodpovědnost za sebe (pokud řídím) a i za své dítě, pokud jedeme na kole - ale na druhou stranu, nebudu pořád sedět doma na zadku, že se může něco stát - to bych nesměla jít ani po chodníku, co kdyby...

Buďte rádi za každý den se svými dětmi a svou rodinou, fakt stačí málo ☹

majka35
30. jún 2008

womenne ... nikdy nevieme, či sa to nestane nám? ... a keby sa to nedajbože stalo tebe, tiež by si tu rozprávala o nespravodlivom súdení ... ??? 🙄
to si tu v neprimeranej rýchlosti debil nezvládne riadenie, vpáli to do nič netušiacej rodinky a mne ma byť ľúto aj jeho? ... keby šiel normálnou rýchlosťou, nedostal by sa do protismeru ... je to jeho vina!!!

womenne
30. jún 2008

tak myslim že 180 je totalna blbost lebo sme videli ake su ta, cesty a nieje debil aby išiel tak rychlo robite strašne unahlene zavery,skor by ste to mali pisat ak ste tam boli a nie takto špekulovat.a to že telefonoval suzatial špekulacie,počkajte si na vysledky vyšetrovania potom spustite lavinu.I ked naše zakony su riadne šlahnute 😠 nam naburali auto a ja mam trvale nasledky do konca života a pan vodič dostal len podmienku. 😠

tilly
30. jún 2008

tiež som aktívny šofér a uvedomujem si, že stať sa môže v jednej sekunde všeličo, ale keď je niekto arogantný a agresívny, tak ma to strašne dokáže vytočiť

tilly
30. jún 2008

http://www.cas.sk/clanok/81066/tragicka-nehoda-... keby išiel normálne, tak to auto nevyzerá takto 😠

domcek
30. jún 2008

Ano tilly mas absolutnu pravdu. urcite to bola vysoka rychlost ale netreba robit dohady znalec urci presnu rychlost a ta bude urcite zaujimava. 😒

womenne
30. jún 2008

tilli s vlastnej skusenosti viem že stači menši naraz...my sme išli 40 a vodič ktory nas nabural iiel 80.a naša audina išla do šrotu.zamyslela si sa nad tym že čo keby sa to stalo tebe?ja na to myslim vždy ked nastupujemdo auta a upozornujem manžela aby išiel pomaly,kamarat išiel pomaly a zabil švagrovho stryka a nebola to jeho vina i ked ho polovica dediny odsudila ☹ čo ak mu prišlo vtom teple zle?nato ste nemysleli?Vy dodržujete všetke rychlosti?ano mal ist pomalšie ale hned ho neodsudzujte.ked neviete podrobnosti

womenne
30. jún 2008

Majka som zvedava či by si tak rychlo odsudela seba keby sa to stalo tebe

pirlenka
30. jún 2008

Ježíš, ty fotky 😢 😢 😒

dadulienka2404
30. jún 2008

vyjadrujete sa takto aj keby tam bol ten a ten aj keby zrazil neviem koho a nie dieta hoc by bol soferom niekto iny nie Rasto tak by ste tak reagovali ale neverim tomu proste viete o koho ide a nadavate al ej a si myslim ze tato tema je na ni c sudit niekoho.na to su iny a ako sa s tym zmieri on to je uz na nom.

babulka
30. jún 2008

Womenne - na to nemusis byt sudny znalec, aby si videla uz z fotiek, ze cyklisti isli po tej strane cesty, po ktorej mali, a auto bolo na tej strane cesty, na ktorej byt nemalo. Na ceste nebola ziadna brzdna draha, teda jednoznacne vyletel z cesty. keby isiel 80, tak to auto nevyzera tak, ako vyzera (nie je to ziadna embecka, ale milionove tazke, mohutne auto) a v takomto aute by pri primeranej rychlosti nemal Zitny ani skrabanec.
Zabil dieta, tak ho netreba obhajovat. Nezabil ho preto, ze dieta spravilo chybu, ale preto, ze on spravil chybu. Ked budeme donekonecna obhajovat vagabundov na cestach, nikdy sa nic nezmeni. Aj keby hned dostal podmienecny trest, bude celozivotnym kriminalnikom.
A celebrity z Markizy mozu byt zdesene, kolko chcu, som zvedava, ako zdeseny by bol Svajda, keby zabil jemu syna. hned by obratil zdesenie inym smerom.

pink_lady
30. jún 2008

tilly - evidentne ho nepoznas - arogantny nie je ani zdaleka 😖

lusya
30. jún 2008

novy cas mame doma, tie fotos su fakt strasne...ale dadulienka ma pravdu - pisalo by sa aj o niekom neznamom, keby sa to stalo???ved nehod sa stavaju denne desiatky.
Tiez sa mi tu nepacia vase pohlady - ako keby ste boli na mieste nehody...odsudenie nechajte na ludi na to urcenych, osobne si myslim, ze ho to bude aj tak trapit dozivotne...a to sa ho nezastavam, len nemam rada ked sa do niekoho niekto navaza neunosne...
A co sa tyka nadavok co pouziva katka - curaci na cestach - tak ini tu pouzivaju aj debilov a su tiez matkami, tak sa nad sebou zamyslite...
A tiez som sofer a vedia ma dost vytocit decka na bicykloch, celkom sa mi paci, ako su vychovane deti u nas na ulici - ide auto - vsetky sa rozprchnu pri branicky...ale je mozne, ze keby sa cosi malo stat tak sa to aj stane, aj ked zdrhnu z cesty 😒

nera
30. jún 2008

k.a.t.k.a - neviem, ale ja som o žiadnej diaľnici nič nehovorila, dúfam, že si nechcela provokovať 😉
a je pekné, že chceš so svojim dieťaťom bicyklovať len po vyznačených trasách, ale nie všade a nie každý má také možnosti....
len tak mimochodom - už sa mi x-krát stalo, že som chcela ísť na zelenú a ma takmer nabrali na auto(podotýkam išlo o križovatku v meste a auto isto nešlo menej ako 60-tkou a to už zelenú som mala dlhšie...) Nik Ti nezaručí, že si niekde v bezpečí....a čo na tie havária na chodníkoch....
A čo na havárie za krajnicou(na ktorej bolo minimálne 2m, takže súhlasíš, že tam by mohli ísť aj cyklisti) a predsa jeden policajt(pripitý)nabral na auto dievčatko, jej otca vyhodilo a ju niesol ešte neviem koľko metrov....myslíte si, že niečo sa tomu policajtovi stalo? Kdeže.....nič, ani pokuta. Sestra to videla, podala im prvú pomoc, jej manžel ešte naháňal policajta, lebo chcel újsť z miesta nehody, nahlásili to aj na polícií a keď po čase sa pýtali čo s tým urobili, tak iba argumentovali to tým, že predsa nikomu sa nič nestalo.
lenkakusi- to sa až rozum zastavuje....
Preto ma dvíha zo stoličky, keď niekto tvrdí, že radši sa nebicyklovať ako dávať pozor na to kto chodí po cestách a či je to "celebrita" či nie dať mu pokutu, či odobrať navždy vodičský.

pink_lady- myslím, že tu nikto nechce útočiť konkrétne na Žitného, ale všeobecne na tých čo chodia na autách nezodpovedne....vieš stáva sa skoro pravidlom, že čím má niekto lepšie auto, tým viac ohrozuje ostatných(aspoň také sú moje skúsenosti) a to nehovorím o tých čo sú trošku známi(či už na obrazovke, alebo akokoľvek. Žiaľ neviem o nikom kto by bol spravodlivo odsúdený. Nechcem byť na nikoho zlá, ale chcem iba pre každého rovnaký meter....aby nezodpovední, arogantní a tí ktorí ohrozujú ostatných boli spravodlivo odsúdení.

A ako tu už bolo spomínané, myslím, že aj keby tam bol dospelý na bicykli, nemal by proti takému nárazu šancu.

A ešte niečo- nemyslím si, že rodič, ktorému dieťa vybehne z auta je nezodpovedný....poznám jeden prípad, kde matka išla s dcérkou(o matke môžem povedať len to, že je veľký pedant, vzorná ...), no dievčatko sa jej vytrhlo z rúk, tak nešťastne, že podbehla pod auto a zomrela.
womenne - ak niekomu príde zle, tak prispôsobí rýchlosť svojmu stavu....nejdem rýchlo....

womenne
30. jún 2008

lusya ja som minule zastavila a roiadne nadala deckam pretože mi skoro vbehli pod kolesa a nebola by to moja vina ale ako tu čitam prispevky podla niektorych bola 😠 a vždy ked mi niekto nahodou skriži cestu staiahnem okno a nadam a riadne lebo doplatia na to nevinny ☹ ja jazdim pomaly lebo mam strach ešte po tej nehode ale stači aj pomala jazda aby si niekoho zabil-moj kamarat ☹ na to doplatil

womenne
30. jún 2008

Aj ked zničoho nič?ved to su sekundy

babulka
30. jún 2008

Womenne - oni mu neskrizili cestu, ale on im..........................................

lusya
30. jún 2008

womenne - dik , presne to som tym myslela, ako viete, ze to dieta nevyslo z rady alebo nezabalansovalo, aj ja by som sa ako sofer zlakla a mozno aj strhla volant, ved si to len premietnite pred ocami a zasa pripominam, ze sa ho nezastavam, je mi velmi luto rodicov dietata, ale nesudte pokial neviete, ako to skutocne bolo...

dadulienka2404
30. jún 2008

pozrite sa na seba ako sa do seba navazate.je to smiesne