Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

bubba
21. feb 2009

lekno ta z tesca co je na baze muky ta sa drobi jak hlina 😀 😀 😀 cely jacko 😀

lekno
21. feb 2009

buba 😀 😀
A na ro sa asi zasype detským púdrom na riť 😅

lekno
21. feb 2009

Na to malo byť 😉

mikalove
25. feb 2009

tak sa im konečne podarilo,par hodín po porode a už ju zaujímaju novinari 😅

mexx
25. feb 2009

No ved ked to mali take bezproblemove, tak nemuseli nic vazne riesit, z dlhej chvile zavolali novinarom. 😀

mirela
25. feb 2009

gratulujeme k dietatku, nech su zdravi 😉

mikalove
26. feb 2009

http://www.cas.sk/clanok/107531/video-zmlatena-... 😅 😅 asi jej nastačilo,ale niektorá ste to tu predpovedali

monuska_9
26. feb 2009

baby a co koncert pussycat dolls? bola ste niektora? 😉

lekno
26. feb 2009

monuska, ja som nebola 😉
mikalove, žial také brzdy aj ja poznám 🙄

mikalove
27. feb 2009

to už ho pretrčala?? 😅

andrea.m
27. feb 2009

nič v zlom ale ta rihana vyzera hrozne staro. kebyže ma 31 tak je akurát ale na 21 vyzerá jak starena

ankam
27. feb 2009

blazon 😠

mikalove
27. feb 2009
mikalove
28. feb 2009

http://www.cas.sk/clanok/107866/iveta-bartosova... apríla další lets dance 😵 😵

lekno
28. feb 2009

Fíha, Verešovej sa to rodenie akosi zapáčilo 😀

mikalove
1. mar 2009

ak sa bude po mesiaci pretrčať s plochym bruchom bez strií tak sa rozrevem 😀 príroda je nespravodlivá 😢

lekno
1. mar 2009

Mikal, veď písali, že už z pôrodnice išla vo výbornej kondícii 😝 😀
A nerev, lebo budem aj ja 😀

monkula
1. mar 2009

chudák malý, má dva dni a už ho pretŕča pred novinármi, no musel byť nadšený, keď nanho tak blesky lietali... 😠

k.a.t.k.a.
1. mar 2009

no tak určite to nema lahké, si viem predstaviť jak tam novinári polovali celý čas až kym vyleze von a zase keby sa nedala vyfotiť tak by ju hned rozniesli v novinách a kadečo povymyslali prečo sa nedala vyfotiť. ani tak ani tak 😖

monkula
1. mar 2009

katka ,ak so mto správne pochopila ,tak ona sama usporiadala tlačovku, aby malého ukázala.... 🙄
a teraz som v správach viidela, že môjmu bývalému susedovi, Maťovi landlovi vypálili drevenicu na orave, chudák.... pmaätám ,ako sa vždy balili a išli a js celou rodinkou na oravu... ☹ ☹
Svine, hyeny. závistlivé....

k.a.t.k.a.
1. mar 2009

jo jo viem 😔 tam trielili včera 😖 ale tak ževraj nič vážne, len vyniesť tam hore chýbajúce veci 😝 to dá najviac zabrať 😒

monkula
1. mar 2009

kati ,dneska tú chatu ukazovali, mal tam všetko sčerneté, porozbíjané, veľmi mi ho bolo ľúto....

mikalove
2. mar 2009

ešte že nie sme slávne,mam po starostiach...mala som aj ja po porode usporiadať tlačovku 😀 😀