Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

babulka
3. mar 2010

Ja len nerozumiem, ked je taky "pokorny" a tara o tom, ze mu je to luto, ze s tym bude zit do konca zivota a ine bla, bla, preco na sude nepriznal vinu? Preco na jasnu otazku sudu, ci sa citi vinny alebo nie, nepovedal "vinny"? 😖 Preco neuzavrel dohodu o vine a treste? Preco podal odpor proti trestnemu rozkazu?
Nepoznam ho osobne, ale myslim si, ze tie jeho reci o pokore, tazobe na srdci, uprimnej lutosti a neviem com vsetkom, su len poza a prazdne frazy.
Netvrdim, ze to urobil umyslene, ale ak to sposobil, mal sa k tomu postavit ako chlap. Nebol schopny sa rodicom Tomaska ani pozriet do oci... 😠

babulka
3. mar 2010

Mnamko - v zlom case na zlom mieste mozem tvrdit iba vtedy, ak neporusim ziadne predpisy, dodrzim vsetko, co mi zakon a moje schopnosti kazu a napr. mi spadne nejaky ozran, ktoreho zatacka do cesty, pod kolesa...Vtedy by som bola v zlom case na zlom mieste.... On porusil dopravne predpisy umyslene. Ci on nechcel ist rychlo? Ale iekto iny mu stal na plynovom pedali?

mnamko
3. mar 2010

Ale,ale,a to že im ešte z nemocnice,poslal omluvný list a oni ho neprijali,to nieje snaha o omluvu,potom poslal omluvu po Miklovi zas neprijali,tak nech nikto nehovoril,že sa nesnažil a na súde sa zas omluvil.

habibi78
3. mar 2010

babulka a ty by si na jeho mieste bola tak odvazna ze by si sa rodicom toho maleho pozrela do oci??????????
lahko sudi ten kto nezazil......

emanka
3. mar 2010

niečo vám poviem, moja kamarátka sa pozná s jeho kamarátmi a tí vraj tvrdili, že on hlavne ľutuje sám seba, stále iba o sebe rozpráva, ako si zničil život, stratil dobrú robotu a podobne....

rainee
3. mar 2010

keby sa to stalo hocikomu neznamemu, uz by davno sedel resp. mal polku trestu odsedenu, ved on sa tomu vyhyba pomaly 2 roky a este sa nehanbi odvolat na sude. spravodlivost nikde, ved ani ostatni prominenti co sposobili podobne tragedie neboli odsudeni 😠 beriem ze tragedia sa moze stat nechtiac hocikomu, ale ja byt na mieste toho otca tak za seba nerucim.

babulka
3. mar 2010

Mnamko, neposlal "omluvny" list, pokial viem, poziadal nejakeho farara, aby im tlmocil ospravedlnenie. Nechcem tu polemizovat o tom, co je a co nie je "omluva", ale mne by slova tlmocene tretou osobou nestacili. Mal teraz moznost na sude vyjadrit svoju vinu, nespravil to. To, ze mu je nieco luto vobec neznamena, ze sa niekomu ospravedlnil... Ale je to bezpredmetne, zivot dietata ani sto listov nevrati.

A k tomu "pozreniu sa do oci" - analogicky pripad chlapca, ktory zrazil a usmrtil vo Viglasi dve zeny, co isli z kostola. Isiel tiez ako blazon, zistili mu alkohol...na sude vinu priznal, nevyhovaral sa na "nevolnosti", osobne pred sudnou sienou zasiel za pozostalymi a ospravedlnil sa im, podal im ruky, ktore oni prijali. dostal 7,5 roka....

habibi78
3. mar 2010

babulka, Zitny nebol za volantom ozraty....

rainee
3. mar 2010

babulka presne tak.
a s tou omluvou sa aj tak moze strcit, zivot dietata im to nevrati.

veronikapp
3. mar 2010

no chudáčik Rastík... čo všetci poňom chcú... veď oľutoval... a život ide ďalej, alebo ako?

habibi78
3. mar 2010

veronika, on sa nevyhyba odsudeniu, len je to v porovnani s ostatnymi trestnymi sadzbami vela.... je to smiesne, ale to je slovenske sudnictvo..... nezastavam sa nikoho, je to strasna tragedia, ale je to tak..... 😝 😝 😝 😝 😝
aj keby dostal dozivotie, rodicom by to bolo malo a v tom ich chapem.... 😔
inak, oni jeho ospravedlnenie neprijali, resp. otec maleho sa vyjadril, ze nech sa o to ani neusiluje, lebo ze honechcu ani vidiet, ani pocut, ze nechcu jeho ospravedlnenie..... ale aj v tomto ich chapem.... 😢

veronikapp
3. mar 2010

habibi ty ho poznáš? Lebo ja mám z neho pocit, že sa práveže snaží tomu odsúdeniu vyhnúť... A otcovi toho chlapca sa nedivím...Môj muž by ho ......

už som tu písala, že aj môjho otca pred dvoma rokmi zrazilo auto a zomrel pri prevoze do nemocnice. Nejaký mladý 27- ročný chlapík. Ja necítim nejakú zlosť voči nemu, určite to neurobil úmyselne, ale tiež išiel rýchlo. A stále sa vyhovára a mení výpovede- raz snežilo, potom nesnežilo, potom, že išlo auto oproti tak ho oslepilo...atď. Tak nech prizná vinu a hotovo!!!! Veru, slovenské súdnictvo. A nie je to len u ,,celebrít,, ale aj u obyčajných ľudí... 2 roky a ešte sa nič nedeje...

diddi
3. mar 2010

soferom,u ktorych je preukazatelna vina,t.j.-napr. alkohol,nedanie prednosti,rychlost,telefonovanie,drogy.....cize okrem toho,ze tam ten zrazeny-mrtvy umyselne vbehol,alebo to bola jeho chyba/dopravna/, by som natvrdo davala 3.skupinu,s vyskou trestu ako u umyselnych vrahov......by sa naucili jazdit....ja to vidim tu v BA,je to fakt samovrazda sadat si za volant,lebo idiotov na cestach je tu dost....to sa vam az rozum zastavi,ako niektori jazdia - obiehaju z prava,co necakate,zacnu vas odzadu "tlacit", blikat,trubit,preletia okolo neskutocnou rychlostou......tak takymto by som to dopriala si ist natvrdo sadnut medzi potetovanych vrahov na 12 rokov!!!

lenkavano
3. mar 2010

holky chtěla bych se zeptat ta Rezesová to je ta jak hrála v Odsouzených?

rainee
3. mar 2010

didi preto ani ja v ba nesadam za volant..nie kvoli sebe ale kvoli tym magorom co pises, netreba sa zbytocne stresovat.

habibi78
3. mar 2010

veronika, no tak potom by sme tu takto pitvali tvojho muza....urcite by ti to bolo prijemne...... 😝 😝 😝
lenka, nie Rezesova dcera....to je taky bohac z vychodu SR..... 😝
veronika, pripadov kedy sa taketo nehody riesia roky je BOHUZIAL mnoho.... BOHUZIAL, lebo pozostali su nuteni stale znova a znova to vsetko prezivat.....
ale to je nase sudnicvo.....grc.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lenkavano
3. mar 2010

habi tak to jo.
a ten Zkrúcaný vystupoval i u nás ne?něco uváděltak on někoho zabil?

veronikapp
3. mar 2010

habibi- nerozumiem prvej vete ?????? myslela som to tak, že ak by nám niekto zrazil dieťa, môj muž by ho asi rozkrájal...

rainee
3. mar 2010

1 babku tusim presiel na prechode...samozrejme do basy nesiel.

veronikapp
3. mar 2010

Skrúcaný sa tiež ospravedlnil a tuším zaplatil pohreb? Alebo nejako inak finančne odškodnil?

habibi78
3. mar 2010

veronika, myslela som tu prvu vetu tak, ze keby ho tvoj muz rozkrajal, tak by sa ti asi nepacilo, keby sa tu verejne polemizovalo o tom, ze je vrah, ze by mal ist do basy na dozivotie a tak..... obrazne....
taketo verejne pranierovanie nemam rada..... ☹
hej, Skrucany zaplatil babicke pohreb, odskodlnil jej deti.... ale vlastne deti vtedy povedali, ze ta zena uz parkrat chodila v strede cesty, bola chora..... 😒

suem
4. mar 2010

Len poznamku k tym, co pisu, ze by mal vsetko priznat a ist sediet:
Aj keby to bol vas syn by ste mu to radili? Asi som mrcha, ale ja nie ... hladala by som vsetky cesty ako mu pomoct, vsetky polahcujuce okolnosti. Skutocne si nemyslim, ze siel autom niekoho umyselne zabit. Stalo sa, trest si zasluzi, ale robila by som tiez vsetko preto aby bol co najnizsi .
A tiez viem, ze keby som bola na strane poškodenych , do konca zivota by som ho nenavidela, nech by sedel aj 20 rokov, a kazdu jeho polahcujucu okolnost by som brala ako neopravnenu vyhovorku, nespravodlive zlahcovanie a pod. ...
A teraz sudte!

rainee
5. mar 2010

syn nesyn, ked sa sprava nezodpovedne tak by mal za to pykat nech sa do buducna uvedomi...
len je zaujimave ze pri rovnakom trestnom cine sa zakon na kazdeho uplatnuje inak a niekto ide hned do basy a niekto sa tam ani za desat rokov nedostane. 😝

lussy23
17. jún 2010

Ako sa to volá Simon a dalej ako?

murinka
17. jún 2010

@lussy23 sinom darras-teda ak sa nemylim 🙂

murinka
20. jún 2010
jalao
20. jún 2010

ahojte showbizáčky, tak som sa práve dočítala, že umrel ten Petr z Arabely...mala som ho hrozne rada 🙄 🙄 🙄

monkula
20. jún 2010

@jalao to myslíš, akože zomrel Vladimír Dlouhý? to niee, ja som ho straašne žrala , hlavne keĎ hral v rozprávke S čerty nejsou žerty... ale on bol tuším dlhodobo chorý... 😔