Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

malaskoricka
30. jún 2008

majka mna soubiznis nezaujima vonkocom ja som len klikla ze ako ste sa pustili do zitneho..

mima1
30. jún 2008

skuste si vsetky dat otazku: co keby sa to stalo mojmu manzelovi? tiez by ste zakladali temy ze moj manzel zabil 5 rocne dieta? tiez by ste si povedali ze koniec jeho vyplatam opustim ho? je to ubohe a trapne odsudzovat niekoho koho ani nepoznate. poznate tak meno zitny lebo je z tv.
mimochodom sice tak odveci ale niekolko krat tu bolo spomenute slovo bicykel. pise sa bicykel nie bycikel.
a rychlost 180km/h 😀 😀 😀 cez dedinu? hmm. nevidela som neposudim ale mozno jedno rukou soferoval a druhou pisal na notebooku mail niekomu....

bejbypd
30. jún 2008

Mima nehnevaj sa mne je jedno ci to bol zitny alebo ktokolvek iny proste bezohladne soferoval a zabil nevinne dieta keby sa to nedajboze stane niektorej z nas ze nejaky debil s prepacenim co ma rad rychlu jazdu nam zrazi dieta tak ho asi zabijem zitny nezitny dufam ze bude dostatocne pykat a nie som skodoradostna ani zla proste co je vela to je vela chyba to bola jeho tak neni o com

bejbypd
30. jún 2008

a este m neda baby nie je nehoda ako nehoda a z doterajsich sprav ze isiel do protismeru a velkou rychlostou tak to je jednoznacne jeho chyba aq rozmazava sa to preto lebo je to nejaky moderator ale hlavne preto ze uz kazdy vie ze sediet urcite pan zitny nepojde

majka35
30. jún 2008

malaskoricka ... keby ma vonkoncom niečo nezaujímalo, tak na to nekliknem ani náhodou .... 😝 a ty si už určite dopredu tušila, že sa tu bude rozoberať žitný / ale veď ani ten by ťa nemal zaujímať/ ... 😀 máš moje sympatie 😅 😅 😅
mima, tvoj príspevok ma tiež pobavil ... 😉
čo sa týka slova bicykel ... ja by som tu otvorila novú tému "pravopis", "alebo na slovensku po slovensky", ale to by boli iné hádky... 😎 😕 🙄

m311293
30. jún 2008

majka znamená to že sem nesmím psát česky? 😀 😀 😀

malaskoricka
30. jún 2008

majka...ved prave to jedno ma zaujimalo...preto lebo som uvidela temu osobitne pre nho utvorenu a rpehodenwu k vam tak som bola zvedava ako sa donho pustite...a vy ako zraloky na posledny kus meska..

mima1
30. jún 2008

nevies ci to bola jeho chyba. ano mohol ist rychlo, co asi aj isiel. ale co ked sa mu pokazili brzdy co ked mu prislo zle od unavy coho kolvek? nevies. nikto nevie. je to teraz uz jedno. len sa mi zda ze niektore reagujete prilis prudko. stat sa to moze hoc komu nielen jemu. lenze ak by sa to stalo mne, vam komu kolvek nebol by nato taky ohlas a na druhy den uz o tom nik nevie. teraz je okolo toho rozruch lebo je to prave on. media sa v tom vyzivaju a mam taky pocit ze aj vsetky co sem pisu take silne slova. mam pocit ze podaktore to nemozu prezit a ako keby zavideli aj toto co sa stalo.

malaskoricka
30. jún 2008

m311293 (z tych cisel ma asi proazi)...nejde o cestinu a slovencinu ale o pravopis,,

monkula
30. jún 2008

zitnému hrozí max. 5 rokov, to je sranda? Dúfam ,že bude mať aspoň toľko cti, že odíde z Markízy, aby sa rodičia nemuseli pozerať na tvár vraha svojhoi syna..Preotože inak sa nazvať nedá... Kebysa to stalo nejakou náhodou, že mu tam chlapec vletel, alebo niečo ,ale hnať sa takou rýchlosťou...

bejbypd
30. jún 2008

nechcem sa hadat mima ale napisat ze mas pocit ze niekto zavidi aj to co sa stalo no teeeda to koncim ani som nemala sem ist ale reci tohto typu to ozaj nemusim

majka35
30. jún 2008

m3++ľíš ... uff, kým som napísala to číslo, to trvalo ... samozrejme, že nie, ja som písala o slovenskom pravopise 😉 😉 😉 uvedem ti príklad, napríklad kus meska ani netuším, čo je ... 😀 😀 😀

majka35
30. jún 2008

m311293 ... no aj tak sa mi to nepodarilo ... 😀 😀

monkula
30. jún 2008

mima, a čo máme závidieť? 😲 😲 😲 😲 že rodičia prišli o dieťa
? ale môžu hrdo povedať, ale zabil nám ho Žitný? Tak som t oteda z Tvojho príspevku pochopila ja....

malaskoricka
30. jún 2008

majka to sa mi nepodaril os tym masom jemine len neviem kde sa dava siroke e☹

majka35
30. jún 2008

závidíme, čo sa stalo? ... veď to nemá ani hlavu ani pätu toto tvrdenie ... za takýto príspevok by som radšej skryla hlavu do piesku ... mima, ty si sa určite pomýlila ... 😕

malaskoricka
30. jún 2008

babyyyyyyyyyy ale veds ste boli kludneee nezacnite sa znova o tom skriepit a zasa to rozoberat dookola...hmm co sa stalo sa uz nikdy neodstane☹

monkula
30. jún 2008

majka, keby tu bol tlieskajúci smajlík, tak ho sem vlepím tak aspoň takto ťap ťap ťap...

majka35
30. jún 2008

monkula ... 😉

majka35
30. jún 2008

malaskoricka .... ved my sme kludne nadalej ... 😉

mima1
30. jún 2008

nie to som nemyslela. len podaktore tu v jednom kuse ospevuju zitneho aky je vrah a neviem co, jeho audinu, jeho rychlost, pletu sem ako sa s nim rozide hablovicova a neviem co... mala som z toho pocit ako keby mu toto bolo zavidene a ze teraz sa podaktore bavia na tom ako o vsetko prisiel a pride lebo ked to nemozu mat oni nech to nema ani on. pritom naozaj nemate pravo odsudzovat ho... uz je odsuden

andrea.m
30. jún 2008

no ja mám 5 ročného syna doma a ked som včera počula čo sa stalo a pozrela sa na spiaceho filipka a predstavila si že....... no je to hrozný pocit a ten nepochopí nikto kto sám neni rodičom. a čo sa týka žitného,ja nikoho nesúdim ale dúfam,že pôjde do basy až tam sčerná. z nezistených príčin vyletel do protismeru bože ved bol v zákrute mal mať zaradenú dvojku a na tachometri tak cca 40 a to ked som videla to auto určite nemal. obyčajná frajerina nič iné. poniektorí dobre zarabajúci spoluobčania už nevedia čo zo sebou od rozkoše. čiže ja ho ani trošilnku neľutujem,len dúfam,že ako tu písala monkula odíde z markízy aby sa tá nešťastná maminka naňho nemusela pozerať.

a týmto by som chcela vyjadriť úprimnú sústrasť postihnutej rodinke ☹

nech dá pán boh tomu anjelikovi ľahký odpočinok.

majka35
30. jún 2008

mima, určite tu ani jedna z nás "neospevovala" žitného, aký je vrah ... to sa s tebou aj pokojne stavím ... 🙄 🙄 🙄

majada
30. jún 2008

bejbypd úplne súhlasím s tebou čo si tu napísala...

expertka8
30. jún 2008

....hmmmmmmmmm....babule.....poniektore mate v skutku "nadprirodzeny talent"...."vsade ste boli...vsetko viete"... 😨 ...zasnem.... 🤐
...nic vystiznejsie ma k danej teme nenapadne...ako pozicanie reklamneho sloganu jednej nemenovanej spolocnosti na mineralnu vodu....
..."...A MOZNO dieta zazmetkovalo....A MOZNO vodic dostatocne nepredvidal....A MOZNO...A MOZNO...A MOZNO..." 😔
...v kazdom pripade sa stala velka tragedia...ktora sa uz neda vratit spat....

...nesudme....tuto funkciu splna kazdeho svedomie...ktore nikdy neoklameme... 😔

darina77
30. jún 2008

Mima, podľa mňa by bolo veľmi zlé keby nás zbytočná smrť dieťaťa nechala chladnými a nerozčulovali by sme sa tu. Veď nezrazil psa. A nejde len o Žitného ako takého, ide aj o jemu podobných frajerov. Napríklad aj ten chlapec čo prišiel o nohy kvôli tiež podobnému chytrákovi. Skrúcaný mal možno to šťastie v tom nešťastí, že nezrazil dieťa. Ale očakávať, že budeme pri Žitnom nestranné je na fóre kde sú skoro všetky matkami nereálne.

mima1
30. jún 2008

majka chytas ma moc za slovicka... kazda z vas tu pise neviem ci teraz aj ty nechce sa mi citat dozadu ale kazda pise ze zabil nevinne dieta... mysliz ze len tak si rano rasto vstal a povedal si ze no tak dnes niekoho zabijem...? tato debata je cela odveci. nikdy by som sa do nej nezapojila keby tu nepouzivali take silne slova podaktore co pouzivaju. znova si polozte vsetky otazku: co keby to urobil moj muz? tiez by som chcela aby siel do basy co na najdlhsi cas lebo zabil nechtiac dieta? tiez by som chcela aby ho rozoberali na nete?

andrea.m
30. jún 2008

darinka presne tak. nejde o len o žitného. ten sa tu rozoberá iba preto lebo je aktuálny....takého labudu a celý jeho prístup ani radšej nekomentujem.

expi máš vodičák? 😉

majka35
30. jún 2008

mima, nechytám ... ja len, že ospevovať vraha by dokázal možno len druhý vrah ... na vraha môžeme nadávať, nenávidieť, čo ja viem, čo ešte, ale snáď nie ospevovať ... 🙄 to je ako s tým bicyklom ...
darina ... lepšie by som to nenapísala ...

lienocka235
30. jún 2008

expertka.. prosim ta trochu sudnosti...
aj laik vidi na tych fotkach ze nesiel 50 tkou a nesiel po dialnici ale vchadzal do zakruty.. nech sa vola pre mna aj Horny Dolny... toto nie je o zazmetkovani dietata ale o bezohladnej a zivot ohrozujucej jazde... ako toto ni je o mozno o je Kedy sa to stane pri takom style jazdy... a kolko bude obeti...
a k tej co tu pisala o tom ze keby sa to stalo manzelovi.. ze take nieco spravi ako tak s nim uz nemam o com... ak je niekto taky kreten ze si nevazi svoj zivot zivot svojich deti ktore vezie v aute a zivotz ludi okolo seba.. tak s takym clovekom nie je o com...
nie vsade som bola a vela veci neviem... ale mam par skusenosti s vodicmi tohoto typu a auto v ich ruakch by sa malo klasifikovat ako strelna zbran..