Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

mumoska
5. aug 2008

joj monkula monkula uprimne lutujem tvoje deti, mat takto obmedzeny nazor k homosexualom
je viac nez nechutny

monkula
6. aug 2008

čoooo? 😲 😲 😲 a kde mám obmedzený názor na homosexuálov?
a t osi si mi ma moja zlatá s niekým pomýlila, alebo len provokuješ pod iným nickom? 😠 😠
A do mojich detí sa nestaraj 😠 😠 😠

elise
6. aug 2008

mumoska: zastávam sa mon je to skvelá maminka 😵 a keby si prečítala jej príspevky v diskusiách tak musíš uznať že je to skvelá baba 😵 😵 😵 😵

roasha
6. aug 2008

sice som vsetko necitala,ale tiez som to o homosexualoch nikde nezachytila. 😒
mon,kasli na nu/neho/,homosexuala jedneho! 😀 😀

monkula
6. aug 2008

ďakujem eilse 😵 😵
roasha, veď kašlem, ale takto nehorázne o mne klamať 😠 😠

monkula
6. aug 2008

moje názory na homosexuálov, v téme registrované partnerstvo, zo dňa 18 a 19. januára 2008:
monkula • 2d • 18. jan 2008 o 22:21

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ja som za... Keď sa ľúbia, tak prečo im brániť?

Ale deti by som im asi nedala
monkula • 2d • 18. jan 2008 o 23:13

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ty kokso, koľko úzkoprsých a staromódnych názorov...

Pred Bohom si je každý rovný, milé dámy, radšej sto milích homosexuálnych párov, ako jeden záludný heterosexuálny pár...

Deti by som im ale nedala, kvôli dieťaťu, ako bude pdieťa obhajopvať svojich milujúcich tatinov/maminky pred takýmito názormi? Nie sme v stredoveku...
monkula • 2d • 18. jan 2008 o 23:19

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš maja, uvedomuješ si, že by si mu vnucovala svoj názor? A aj za cenu toho, že by bol Mare nešťastný, nenaplnený,ale ty spokojná, že žije podľa Tvojich pravidiel a názorov? Nie si tak trochu sebecká?

Marketa, prepáčm ale ja som netušila ,že sa dá žiť v registrovanom partnerstve aj ako hetero... Tu v ČR-SR je to skôr prezentované ako homo zväzok...
monkula • 2d • 18. jan 2008 o 23:25

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš To, čo je prirodzené pre nás, nemusí byť prirodzené pre iných
monkula • 2d • 18. jan 2008 o 23:36

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš maja, ja Tvoj názor akceptujem, a to, že sme sa nezhodli tu, neznamená, že sa nezhodneme v iných veciach...
monkula • 2d • 19. jan 2008 o 00:15

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ani ja nemusím pozerať na dvoch bozkávajúcich sa pánov
monkula • 2d • 19. jan 2008 o 00:35

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš kacenqa, úplný súhlas... Viac sa podobne ako alcatko nevyjadrujem...
monkula • 2d • 19. jan 2008 o 00:42

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Arabeska, k tomu niet čo dodať, pseudolesbička... že plemeno
tak ,t oje všetko ,čo som kedy o homosexuáloch povedala...

horallka
6. aug 2008

monkula, si mi veľmi sympatická a blízka svojimi názormi, čo som od teba čítala- držím s tebou. Síce neviem, aký problém s homosexuálmi ti tu kto podsúva, som nečítala celú diskusiu- som na tvojej strane. 😉

monkula
6. aug 2008

vďaka horali...
v tejto diskusii nepadlo ani slovo o homosexuáloch, aspoň si teda nepamätám ,že by som sa vyjadroval inde, ako vo vyššie citovanej téme...
Ale asi viem, kto za tým je 🤐 🤐

darina77
6. aug 2008

Okrem toho mumoska si úplne mimo témy.

monkula
6. aug 2008

😀 😀 😀

certica
6. aug 2008

moni, ved na to zvysoka vies co... 😉
ved to bola nejaka persona 😀 evidentne registrovana len za ucelom zverejnenia daneho prispevku...

certica
6. aug 2008

a inac ja som to nebola 😀 😀

kamilecka
6. aug 2008

AHojte

viem ze tu preberate inu temu a ani neviem ci ste nieco pisali na Twiinsky, paci sa vam ich nova pesnicka?

monkula
6. aug 2008

nie, nepáči, ani klip... 😀
certi, aj ja som si to všimla, jediný príspevok, mne.... to by som mala byť polichotená, nie?
Ty si to nebola? tak potom neviem... ☹ ☹ 😀 😀

leva
6. aug 2008

nevidela,dlho som uz o nich ani nepocula,myslela som ze to vzdali 😀

horallka
7. aug 2008

Monkula, ale ozaj je to divné, prihlási sa tu nejaká mumoska, o ktorej predtým nikto nič ani nechyroval, pridá sem jeden príspevok, aj to mimo témy, lebo som si všetko prezrela naspäť a nenašla som tu žiadne tvoje vyjadrenia proti homosexuálom.
Monkula, všimla si si čas jej príspevku? Bola jedna hodina po polnoci, možno bola dievčica pod nejakými návykovými látkami, he. 😉 , keď to písala.

monkula
7. aug 2008

Možno... 😉

jabber
7. aug 2008

Bych to vůbec neřešila, zrovna založený nick s jedním výkřikem do tmy - to ani nestojí za komentář 🙂

lekno
7. aug 2008

Mony- kašli na ňu, na hrbaňu 😀

liana
7. aug 2008

mne sa v tom klipe páči ich oblečenie 😀 a priznám sa, aj farba vlasov. a tak trošku aj ten chlap 😀

liana
7. aug 2008

akurát tancujú v Hite storočia. Síce je to len repríza ale mne tam obe prídu, akoby pri striptízovej tyči tancovali. Ešte aj to oblečko je také. 😀 a pritom majú pekný hlas, len tá slovenčina 😖

alllex
12. aug 2008

Co aj niektoru z vas antal obiehal??ona nevie s kym ma tu cest lebo on je...

asitka
12. aug 2008

alllex...moja...na čom fičíš,???? 😉

alllex
12. aug 2008

kauza antal drobova

monkula
12. aug 2008

aký antal? kto to je? nehápem.... 😅

horallka
12. aug 2008

ani ja monkula, ani ja. Asi sa bavia o novom frajerovi tej krásavice pohľadnej Drobovej.

alllex
12. aug 2008

ano o nom

monkula
12. aug 2008

te nzverolekár? Pre prasiatko? 😀 😀 😀

monkula
12. aug 2008

allllex, nie si ty Drobová? 😅 😅 😅

alllex
12. aug 2008

nie niekto kto pozna jej priatela