Showbiznis a všetko okolo neho

mirka414
5. jún 2008

Hupkova a Krajcer???

k.a.t.k.a.
2. júl 2008

jemu sa už aj štikútať musí v tom umelom spanku 😅

womenne
2. júl 2008

bejbypd nikdy nehovor nikdy

bejbypd
2. júl 2008

a este preco davate za priklad co keby sa to stane mojmu manzelovi co keby nedajboze niekto vam zrazi dietatkko vtedy by ste toho cloveka tiez branili ze sak on nam zabil dieta ale on ma chudacisko vycitky na cely zivot?ziadna matka by sa tak nezachovala

sirinka
2. júl 2008

womenne a co, ty by si toho svojho pochvalila? 🙄

bejbypd
2. júl 2008

ja som to nikdy povedala ze by sa to nestalo jeho vinou ze by siel max rychlo alebo opity keby mu niekto vbehne do cesty ano moze sa stat

bejbypd
2. júl 2008

ourcite jeho vinou nie bo dodrziava predpisy

womenne
2. júl 2008

nepochvalila to je logicke ale určite by som mu nešla odpojit hadičku,alebo by som mu nenadaval do vrahov.neviem čo by som robila keby sa to stalo mne ani nato nechcem mysliet ba ma zarazilo že si napisala že sa to tvojmu nemože stat.Moja každemu sa može stat všetko,lebo taky je život.Je hnusny a nespravodlivy,on si svoje odpyka.aj keby nešiel do basy do konca života bude trpiet aj ked to možno nebude vidiet ale jeho mysel sa o to postara.Ja nenadavam nikomu,nikomu nič zle neprajem lebo som si toho vživote vela vytrpela,čož by som mohla ale som toho nazoru že všetko sa ti raz vrati a ked niekomu niečo zle praješ akoby si priala svojej rodine.Možte mi nadavat kolko chcete ale je to pravda.Nehovorim že to nie je jeho vina je a velka,jasne mal ist pomaly,nemal frajerit,ale to už teraz nikto nezmeni život Tomaška to nevrati.

sirinka
2. júl 2008

no asi to bude tym, ze ja som mala doteraz len super zivot a nic hrozne sa mi nestalo, tak asi preto odsudzujem obhajovanie cloveka, ktory zabil a preto odsudzujem nasu pravnu legislativu, ktora za to dava smiesne tresty...preco by sa potom ostatni soferi mali krotit, ved ked sa nieco stane, vsetci ma budu lutovat, ze s tym musim zit do konca zivota a daju mi podmienku...hahahah...keby niekto ublizil nasmu dietatu ja ho asi vlastnorucne zaskrtim a nech ma potom strcia do basy za ukladnu vrazdu na dozivotie...ale ja by som nemohla zit s vedomim, ze ten clovek si kludne moze objednat v restauracii rezen a pod.... ☹

bejbypd
2. júl 2008

nikto nikomu zle nepraje len ziada spravodlivost to potom mozme s prepacenim sa vykaslat na zakony a pri kazdom povedat ved jeho aj tak cely zivot bude trapit svedomie to je lahsie nie?a moja ja som povedala ze stat sa moze no v tom pripade ked to nebude jeho vina ze neporusi predpisy 😎 to&je trosku rozdiel...

bejbypd
2. júl 2008

sirinka mas pravdu 😉

princess007
2. júl 2008

Autonehoda sa moze stat kazdemu.... Pan Zitny sa k tomu este nestihol vyjadrit a mrzi ma, ze niektori zbytocne sudia.. Nikto presne nevie, co sa stalo. A ked niekto napise, ze mojmu manzelovi by sa toto nikdy nestalo, tak len zbytocne zarieka. Nikto nevie, co sa stane. Moze sa stat cokolvek. Nadavky a vyhrazky tomu chlapcekovi zivot nevratia.
Vsetci beriete informacie len z bulvaru. Uz ani policia sa k pripadu nevyjadruje. Skoro ziadne pravdive informacie nie su. Su len dohady. Myslim, ze pan Zitny si vytrpi dost aj bez niektorych ironickych poznamok. Zabil dieta. On s tym bude musiet zit, a aj rodina chlapceka. Nemyslim si vsak, ze je to vrah... Myslim, ze slovo vrah sa skor hodi na niekoho kto zabil umyselne. A myslim si, ze niekoho zabit, bolo to posledne co pan Zitny chcel niekedy spravit. Keby sa to stalo niekomu uplne obycajnemu, tak mozno odznie jedna veta v spravach a uz sa k tomu nikto nevyjadri. On ma tu smolu, ze je znamy.. Ak sa potvrdi, ze jazdil rychlo, ze telefonoval a rozne ine skutocnosti, vymeria sa mu spravodlivy trest. No nik - hlavne na tomto fore- ho nema pravo sudit. Nik
Hod kamenom ten, kto je bez viny.

womenne
2. júl 2008

aj ja by som chcela aby sprisnely tresty jasne ved nech ide do basy ved si to zasluži.Nehovorim že nie.Vrah mojho priatela ktoreho som milovala viac ako svoj život chodi po slobode,aprajem si aby išiel do vezenia ale pri našich sudoch satoho nedočkam ajked každy ieže to spravil dokonca jeho pravnik ho odmietol obhajovat.Je to smutne ako si naši zakonodarci cenia našeživoty

bejbypd
2. júl 2008

Ked ho spravodlivo odsudia verejne sa kazdemu ospravedlnim za prve,za druhe videli ste ako vyzeralo to jeho auto 50 urcite nesiel a myslite preco policia viac neinformuje a nebude?skuste sa nad tym zamysliet 😉 a ked si uz niekto poriadne precita kedy som povedala ze sa to stat nemoze tak potom nech sa ozyva

bejbypd
2. júl 2008

to je smutne uz pri viacerych pripadoch.. 😠

womenne
2. júl 2008

Policia neinformuje kvoli diskusiam na internete 😉

princess007
2. júl 2008

Viem preco policia neinformuje. Pretoze to nie je potrebne... Jeho rodina si to nepraje a je to pochopitelne. Keby sa to stalo vasim blizkym, nebodaj priatelovi alebo manzelovi, tiez by asi nebolo prijemne, keby sa o tom donekonecna pisalo. Po prve - je to jeho problem, po druhe - inych do toho nic.. Nech sa kazdy stara o seba.

andrea.m
2. júl 2008

baby šak mu už dajte pokoj. ja žitného neľutujem ale podľa toho čo čítam o jeho zdravotnom stave je tak vytrestaný že ani v base by tak nebol. a robila som na urazovke takže viem o čom hovorím. frajeroval a bude za to platiť celý život.

sue
2. júl 2008

...ako matka toho dieťaťa by som v prvom rade búchala hlavu o múr sebe a svojmu manželovi ☹ že čo robilo dieťa na bicykli na normálnej ceste... nežijeme v dobe pred 20-30 rokmi, kedy po cestách chodilo o 2/3 menej áut a o 2/3 pomalšou rýchlosťou ☹ nechápem ako sa niekto dokáže vybrať na bicykli mimo cyklistického chodníka ☹ samozrejme, RŽ spravil neospravedlniteľnú, neodpustiteľnú chybu a mal by dostať trest, aký mu patrí (i keď si myslím, že najhorší trest je vedieť, že zabil dieťa, ktoré malo pred sebou celý život 😢 ) ale subjektívne nie je vinný len on, podľa mňa chybu spravil aj otec, ktorý decká vzal na výlet na bicykloch po nebezpečnej ceste v dnešnej dobe.
Týždenne najazdím aj s malým cca 1000km (ročne spravím okolo 50000...) a v živote by som dieťa nevzala na výlet na cestu keď viem ako ľudia jazdia... je to čistý hazard 😒 pokiaľ nie je cyklistický chodník.

bejbypd
2. júl 2008

si si ista?ja by som si taka ista nebola jasne ze ho budu ludia odsudzovat a policia by to este zhorsila par ludi tu pisalo ze ho parkrat videli ist ako blazna a on sam priznal ze miluje rychlu jazdu tak teraz isiel urcite ukazkovo 😉

sirinka
2. júl 2008

princess007 nemam slov...on je chudak a on ma smolu...svet postaveny na hlavu...z toho mi je az zle od zaludka. ked sa lekarovi v porodnici vysmykne babatko z ruky a trosicku mu porani hlavicku...co povies??? ved tiez sa moze stat hocikomu...a tiez to neurobil naschval...iba sa vzi do situacie tych matiek

ella1
2. júl 2008

sue-akurát že cyklistických chodníkov je toľko,že keby majú ľudia chodiť po nich,tak nikto nemá bicykel 😒

sue
2. júl 2008

Ella, viem o čom hovoríš - my máme vozík za bicykel pre malého a takmer vždy prejdeme viac autom k cyklistickej ceste ako potom na bicykli, ale inak by som ja, ani môj syn na bicykel nevliezli...

bejbypd
2. júl 2008

myslim ze andrea ma pravdu to je skoda reci ...

womenne
2. júl 2008

sue ja ma dost ked idem kočikom a nieto ešteich nechat samych.Inač mojim sme kupili bycikle ale žiadnom pripade nie na cestu by som sa bala.Pre mnohych som až priliž bojazliva ale ked vidim ako kamška nechava svoje 2.5ročne dieta behat kaje taje je mi zle

princess007
2. júl 2008

ja nikoho neobhajujem.. len by ste sa mali snazit vidiet to aj z inej strany. nemusis hned sirinka argumentovat inym prikladom. bavime sa o jednej teme.. nikto nevie, co sa presne stalo. nikto to nevie. su to len dohady. a dohady si mozete strcit za klobuk.

sue
2. júl 2008

Womenne, presne tak ☹ je to strašné, že naše decká už nebudú môcť žiť tak slobodne ako sme žili my... ale naše cesty nezvládajú nápor áut a najmä nezodpovedných vodičov... ☹

andrea.m
2. júl 2008

sue ale oni boli na ceste medzi dvoma dedinami. tam niesú cyklistické chodníky. to maju ľudia nosiť bycikle na pleciach? a žitný ked tam šiel tak mal isť 60 a venovať sa jazde,zatiaľ čo on šiel vyše 150 a telefonoval takže o zodpovednosti či nezodpovednosti toho otca by som ani neuvažovala.

womenne
2. júl 2008

princess to nevysvetliš aj mna tu maju zatu ktora mu fandi 😠 aj ked to nieje pravda

bejbypd
2. júl 2008

no tiez si nemyslim ze cyklistickych chodnikov je tu tolko a takisto necakas a sue hovor si co chces aj ja som vodicka ale necakas ze po takejto ceste pojde niekto tak rychlo...a princes inych do toho je vela lebo takyto nejaky moze raz zrazit aj nase deti a ani tebe by vtedy nepomohlo keby to skoncilo tym ze on chudacik ma vycitky na cely zivot

ella1
2. júl 2008

ja si stále myslím,že auto je zbraň a bohužiaľ dnes dajú vodičák hocikomu.s tým by sa malo niečo niečo robiť.a ked niekto sadne za volant,ked pil alebo telefonuje alebo nedodržiava rýchlosť,musí počítať s tým,že ak sa niečo stane,spravil to vedome a mal by za to niesť zodpovednosť a naše sudy by sa mali k tomu tak aj stavať.
bohužiaľ realita na Sk je uplne inde......